Dzisiaj jest niedziela 26 stycznia 2020, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20871) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
4 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach marznących do godz. 10.00

Polecamy:

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

Dodano: 8.11.2017 17:37
Źródło: LM.pl

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Pod 200 związkowców i pracowników kopalni wyjechało dziś do stolicy. Przed gmachem Sejmu górnicy pikietowali między godz. 15.00, a 17.00. Były transparenty, gwizdki i syreny. Nie zabrakło też Orkiestry Dętej PAK KWB „Konin”. Manifestujący domagają się od rządzących decyzji w sprawie odkrywki Ościsłowo. - Nadzieja umiera ostatnia – mówił przed wyjazdem z Konina Jacek Slanina.

O godz. 18.00 rozpocznie się posiedzenie komisji do spraw energii i skarbu państwa. Wezmą w nim udział m.in. zarząd ZE PAK i delegacja pracowników kopalni.  

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie
Slajd 1/6

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 1 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 2 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 3 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 4 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 5 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

następny slajdpoprzedni slajd
Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie
Slajd 1/6

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 1 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 2 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 3 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 4 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 5 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

następny slajdpoprzedni slajd
Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie
Slajd 1/6

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 1 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 2 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 3 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 4 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

Z kopalni przed Sejm. Górnicy pikietowali w Warszawie

slajd 5 z 6

Górnicy z konińskiej kopalni pikietowali przed Sejmem. Niebawem ich reprezentacja weźmie udział w posiedzeniu sejmowej komisji.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A co na to Zygmunt Solorz, czy też brał udział w pikiecie, w końcu jest właścicielem i jemu najbardziej powinno zależeć na odkrywce Ościsłowo ?
Dodano: 8.11.2017 18:38    Przez: ~Pytam
Ej Solidarność, co Wy tam robicie???? Jak Jarosław Kaczyński był w KWB Konin to żeście pouciekali w strachu że was Mazurek ponagrywa na wideo i wam kilometrówki poobcina! Teraz stoicie wy jak te sieroty, fajnie wam tak???
Dodano: 8.11.2017 18:19    Przez: ~Erekcji brak
brawo i oto całe oblicze naszej solidarności. Pokrzyczą pojadę i posadki podtrzymają
Dodano: 8.11.2017 18:24    Przez: ~pracownik
Kaczyński powinien cofnąć emerytury. Taka ciężka praca a wszyscy na emeryturach pracują. 50 lat smiech
Dodano: 8.11.2017 18:00    Przez: ~Bronek
Chcecie w Koninie drugiego Wałbrzycha z poczatku lat 90tych ? bezrobocia, meliny, patologii? to sprzeciwiaj się budowie Ościsłowa.
Dodano: 8.11.2017 19:27    Przez: ~Monika

KOMENTARZE

Wiatraki, wiatraki, bo te dziury w ziemi to przekleństwo dla Ziemi!
Dodano: 08.11.2017 18:50    Przez: ~xyz
Tak sobie pisz. Nie ma tańszej energii od wegla brunatnego.
Dodano: 08.11.2017 18:55    Przez: ~Pb
Pn kopalnioku palce od kilofa masz tak dłuze że naciskasz dwa klawisze
Dodano: 08.11.2017 19:17    Przez: ~pn mądrala
ekonomia ekonomią ale trzeba zadbać o przyszłosć naszych dzieci
Dodano: 08.11.2017 19:32    Przez: ~mama
Ciekawe skad te dzieci beda miały energie jak pissuary zaoraja region.
Dodano: 08.11.2017 19:38    Przez: ~Pn
Tak najlepiej zniszczyć, wyeksploatować środowisko. Wystarczy popatrzeć na jeziora jak ubyło wody. Górnicy zniszczą środowisko, mieszkają sobie w Koninie na wczasy jadą za granicę i w dupie mają koninskie środowisko, jeziora. Najlepiej zamiast przekopywać ziemię, dać im odłogi i niech je uprawiają. Niech się przekwalifikują z górników w rolników.
Dodano: 08.11.2017 18:51    Przez: ~Artysta
Spojrz na siebie ile ty i kazda z hien, ktore za chwile beda dawali lapki w dol zatruwacie w swoim parszywym a zywocisku srodowiska, ile snieci generujecie... W oku brata drzazge widzisz a w swoim belki nie dostrzegasz. Znasz t jedna i druga hieno?
Dodano: 08.11.2017 18:58    Przez: ~Pn
Pn przestań wypisywać te Twoje dyrdymoły bo ciężko cie zrozumieć
Dodano: 08.11.2017 19:11    Przez: ~Pn idiota
Ty wyzej - skoncz podstawówkę to sie tam nauczysz czytac. Choc kretynskue debilizmy potrafisz klecic jak nikt inny.
Dodano: 08.11.2017 19:40    Przez: ~Pn
Pn jaki pożytek z tych twoich wpisów? Marne masz życie, że się tak po kryjomu wyżywasz. Nawet poprawnie po polsku pisać nie umiesz. To tylko świadczy o całości twego opartego na błędach myślenia.
Dodano: 08.11.2017 20:36    Przez: ~Artysta
On nie myśli, on pisze tylko i wyłącznie bzdety i opluwa wszystko i wszystkich.
Dodano: 09.11.2017 17:04    Przez: ~Co za człowiek
Jak słyszę na tym posiedzeniu tych śmiesznych ekologów i profesorkow to aż mnie trzęsie !!!! Żyjecie ludzie powietrzem ????? Przestańcie się ośmieszać 😁😁😁😁 Tyle w temacie.
Dodano: 08.11.2017 19:09    Przez: ~Śmiech
Możecie sobie łapki w dół klikać i tak jesteście nawiedzeni hahaha . Rowerami pojechaliście do Warszawy???
Dodano: 08.11.2017 19:22    Przez: ~Śmiech
chleb zTORFU mLEKO ?? A PTAKI W KSIĄŻCE ? madre Torfowe łby ....wielki czas ZAKONCZYC TEN PRYMITYWNY PROCEDER ...
Dodano: 08.11.2017 19:14    Przez: ~Położna....
Pierwszy tel ???? Czy dziecko z przedszkola ??? Hehehe albo nachlany hehehehe
Dodano: 08.11.2017 19:20    Przez: ~do Położna
Polozna zajmij sie oacjentami a nie debilizmy wypisujesz.
Dodano: 08.11.2017 19:41    Przez: ~Pn
Odkrywka oscislowo powstanie więc niema oczym pisac
Dodano: 08.11.2017 19:19    Przez: ~Bob
Amen!
Dodano: 08.11.2017 19:42    Przez: ~Pn
debil to ty jestes Pn . pewnie teraz siedzisz w koparce albo obsługujesz przenosnik i płodzisz te głupoty
Dodano: 08.11.2017 20:49    Przez: ~ do Pn
Niech do Rydzyka jadą.Bardzo dobrze -głosowali na Kaczora to niech pretensji nie mają.Do roboty.......
Dodano: 08.11.2017 19:19    Przez: ~Erwin
Cokolwiek byśmy mówili o kopalni czy elektrowni - lepiej dla Konina i mieszkańców żeby ta odkrywka była niz ma jej nie być.
Dodano: 08.11.2017 19:21    Przez: ~Ewa
Popieram
Dodano: 08.11.2017 19:24    Przez: ~do Ewa
Jedna z nielicznych madrych tu osob, ktore sie wypowiedziaky z sensem. Wiekszosc to pissuarskie hejtery...
Dodano: 08.11.2017 19:43    Przez: ~Pn
Bezbożnik
Dodano: 09.11.2017 11:00    Przez: ~Pn
Górnik to ja jestem, pracowałem na KWK Żory,- 600m pod ziemią a nie jak Wy kopidoły. Nawet tych dołów zasypać za sobą się nie chce, tylko księżycowy krajobraz zostawiacie - byle dalej i byle więcej zniszczyć. Lasy, jeziora, pola uprawne - zgroza!!!
Dodano: 08.11.2017 19:25    Przez: ~Karol2
Zal sciska 4 litery czy soerma mozg uciska, ze takie banaly piszesz?
Dodano: 08.11.2017 19:44    Przez: ~Pn
Żal to jest mi tej flory i fauny którą Ty i Tobie podobni niszczą i widzą tylko swój czubek nosa, nawet nie interesują Ciebie Twoje dzieci czy wnuki w jakim wyjałowionym regionie przyjdzie im żyć. Właściwie Ciebie też mi żal, - ale nawet nie próbuj zrozumieć dlaczego. To za trudne dla Takich jak Ty.
Dodano: 08.11.2017 19:55    Przez: ~Karol2
Związki są winne wszystkiemu a teraz będą dawać sobie nagrody na barborke za zasługi dla kopalni śmiech zobaczcie ilu związkowców otrzymało takie wyróżnienia za co pytam się ilu pracowników jest którym to się należy ale mogą pomarzyć Związek w kopalni to dobry jest na wycieczkę jechać do Kołobrzegu pobawić się karczma itp pozdrawiam
Dodano: 08.11.2017 19:25    Przez: ~Gjk
Wiadomo kto to napisał. Prawda EW !!!! Hahaha Teraz ci zal ???
Dodano: 08.11.2017 19:33    Przez: ~do Gjk
niech spieprzają do innej roboty. kopalnia jest nieopłacalna.
Dodano: 08.11.2017 19:34    Przez: ~i c**j
A skąd bedzie energia? Z gniazdka zapewne pqlowku odpowiesz...?
Dodano: 08.11.2017 19:45    Przez: ~Pn
sposobow w XXI w na energie i bardziej Ekonomicznych jest wiele ! Torf to w latach 60 był paliwem tylko rejon zniszcył teraz to walka O PRZYWILEJE DLA NYGUSÓW ten rejon zyje z ludzi pracujących poza granicami kraju !! nie garstką nieporadnych co im lata 60 się snia TO JUZ KONIEC TYCH lat za gierka
Dodano: 08.11.2017 20:15    Przez: ~straszak
Gierek byl w latach 70 tych fakt Konin teskni za latami 60 tymi 70 tymi, to miasto juz nie ma szans !
Dodano: 08.11.2017 20:26    Przez: ~Gosia
2 z 5
<<12345>>