Dzisiaj jest sobota 18 listopada 2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23864) SPORT FORUM FIRMY (5096) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin wymaga radykalnej zmiany sposobu i stylu zar ... (45)Piłkarska kolejka: Powrót Marcina Woźniaka, Sokół ... (13)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Święto Niepodległości. Utrudnienia w ruchu ...

Konin. Święto Niepodległości. Utrudnienia w ruchu na starówce

Dodano: 10.11.2017 14:30

Dziś po południu zamknięty dla ruchu pl. Wolności w Koninie. Jutro kierowcy muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami.

W związku z uroczystościami z okazji 99. rocznicy Święta Niepodległości, konieczne jest zabezpieczenie i zamknięcie kilku ulic na konińskiej starówce. Dziś od godz. 17.00, aż do jutra do godz. 17.00 nie będzie można wjeżdżać samochodem na pl. Wolności.

Jutro, to jest 11 listopada od godz. 6.00 do 17.00 wyłączone z ruchu będą ulice: Wiosny Ludów, 3 Maja i Krótka. Natomiast od godz. 6.00 do 12.00 zamknięta będzie ul. 3 Maja na odcinku Szarych Szeregów do Kościelnej. Utrudnienia będą też czekały na kierowców w okolicy stadionu przy ul. Podwale. Około godz. 10.30 zabezpieczona będzie bowiem trasa ulicami: Podwale – Wiejska – Wojska Polskiego – Plac Wolności – 3 Maja – Kościelna. Około godz. 12.30 zabezpieczona zostanie natomiast trasa przemarszu uczestników uroczystości od kościoła św. Bartłomieja przez ul. Kościelną, 3 Maja do pl. Wolności.

Zarząd Dróg Miejskich w Koninie apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków.  

  • Konin. Święto Niepodległości. Utrudnienia w ruchu na starówce

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Co to za utrudnienia, w Warszawie jak maszeruje kilka manifestacji, to dopiero występują utrudnienia i jakoś mieszkańcy muszą sobie radzić.
Dodano: 10.11.2017 16:59    Przez: ~Manifestant
Patrz na siebie, nie oceniaj ludzi po wyglądzie, liczy się pamięć. W 1918 roku odzyskaliśmy niepodległość, mija 99 lat, od kiedy mamy własną Ojczyznę i mówimy jednym językiem- polskim. Podziały polityczne nie powinny mieć miejsca, liczy się Ona, nasza Wolna Polska.
Dodano: 10.11.2017 17:36    Przez: ~Symp. PiS
BÓG HONOR OJCZYZNA
Dodano: 11.11.2017 07:28    Przez: ~Normalny
Tak Boga powinniśmy zawsze stawiać na pierwszym miejscu, potem rodzinę i ojczyznę.
Dodano: 11.11.2017 09:01    Przez: ~Chrzescijanin
A nie pamiętasz już jak Tusk pierwszy wymyślił "Mochery "?To on podzielił społeczeństwo.
Dodano: 11.11.2017 00:33    Przez: ~Z Konina

KOMENTARZE

jak dojaadę moim goolfem 2 w gazie po tuningu do miasta Konina?
Dodano: 10.11.2017 16:24    Przez: ~wieśniak spot Konina
Jak będziesz jechał "spot Konina" to najlepiej kieruj się ku górze.
Dodano: 10.11.2017 16:43    Przez: ~xXx
Słuchaj koleś, już tak długo bzdolisz to samo w tonacji zakompleksianego dzięcioła, że słuchać nie sposób. Wymyśl coś nowego, albo lepiej nie pisz wcale - będzie wyglądało mądrzej
Dodano: 10.11.2017 20:34    Przez: ~jaś
Tak nudzi jak słynny komentator o nicku Pn, w kółko to samo powiela.
Dodano: 11.11.2017 08:48    Przez: ~Pn i wszystko jasne
Ty wyzej za to nie nudzisz. Po co te frazesy? Ci w ogole twoj wpis mial ma cel? Bo na temat nie jest...
Dodano: 11.11.2017 09:27    Przez: ~Pn
Ci w ogole twoj wpis mial ma cel?
Dodano: 11.11.2017 11:44    Przez: ~Dobre
Co to za utrudnienia, w Warszawie jak maszeruje kilka manifestacji, to dopiero występują utrudnienia i jakoś mieszkańcy muszą sobie radzić.
Dodano: 10.11.2017 16:59    Przez: ~Manifestant
Coś strasznego,nie do przeżycia bo na kunińskiej starówce ruch większy niż w Nowym Jorku.Leżę i kwiczę.
Dodano: 11.11.2017 11:41    Przez: ~rechot
Znowu kilku pseudo polityków ubierze się w krawaty i będzie błyszczeć, a wśród nich Zośka w balowej kreacji. Widzisz i nie grzmisz...
Dodano: 10.11.2017 17:05    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
A kto to jest Zoska ? jak juz to P Zosia ok !
Dodano: 10.11.2017 17:33    Przez: ~pan
Patrz na siebie, nie oceniaj ludzi po wyglądzie, liczy się pamięć. W 1918 roku odzyskaliśmy niepodległość, mija 99 lat, od kiedy mamy własną Ojczyznę i mówimy jednym językiem- polskim. Podziały polityczne nie powinny mieć miejsca, liczy się Ona, nasza Wolna Polska.
Dodano: 10.11.2017 17:36    Przez: ~Symp. PiS
Sympatyk PiS pisze, ze podziały polityczne nie powinny miec miejsca :) Powoiedz to Jarkaczowi
Dodano: 10.11.2017 18:16    Przez: ~koniec świata
Jw Sympatyku PiS. Twoj guru z Warszawy dzieli naród na mordy zdradzieckie, gorszy sort, kolesi... a ty pitolisz o Ojczyznie...
Dodano: 10.11.2017 18:22    Przez: ~Pn
A nie pamiętasz już jak Tusk pierwszy wymyślił "Mochery "?To on podzielił społeczeństwo.
Dodano: 11.11.2017 00:33    Przez: ~Z Konina
Tak to Tusk obrażliwie nazwał starszych ludzi "moherowymi beretami" i wtedy było o' key ? A Niesiołowski proponował abyśmy jedli mirabelki i szczaw, a oni golonki i schabowe.
Dodano: 11.11.2017 08:54    Przez: ~Pamiętamy
pamietacje rok 2006 i tzw. "błekitny marsz" zwolany przez POmyje , gdzie skandowano "tu jest polska" (podzielili w ten sposob Polakow) a ludize trzymali transparenty z powieszonym p.Kaczynskim? POmyje podzielily Polakow, za POmyjami stanely lemingi, które uwierza ze ziemia jest plaska jaki im to tuskaszenka powie albo grzes napisze w smsach z centrali
Dodano: 11.11.2017 12:18    Przez: ~123
Dziś jechałem po 18.30 przez plac wolności i było otwarte
Dodano: 10.11.2017 20:04    Przez: ~Fd
To w Warszawie są barierki bo Kaczorek boi się suwerena i muszą go odgrodzić.
Dodano: 10.11.2017 20:48    Przez: ~Q
Pan Prezes J. Kaczyński nie boi się suwerena, tylko bojówek KOD-U i Obywateli RP, a ci bojówkarze nie przebierają w środkach.
Dodano: 11.11.2017 08:57    Przez: ~Symp. PiS
Na Pana to trzeba miec przede wszystkim wyglad...
Dodano: 11.11.2017 09:29    Przez: ~Pn
Wygląd niekiedy nie idzie w parze z zasobem wiedzy, z kulturą osobistą, a u Ciebie kultury za grosz nie ma, wiecznie blużnisz i opluwasz ludzi.
Dodano: 11.11.2017 11:18    Przez: ~Elektorat PO
Ma ktoś wolne miejsce do Warszawy na MN. Chętnie się zabiorę.
Dodano: 10.11.2017 23:31    Przez: ~Cześć
BÓG HONOR OJCZYZNA
Dodano: 11.11.2017 07:28    Przez: ~Normalny
Tak Boga powinniśmy zawsze stawiać na pierwszym miejscu, potem rodzinę i ojczyznę.
Dodano: 11.11.2017 09:01    Przez: ~Chrzescijanin
ferio otwarte?
Dodano: 11.11.2017 09:10    Przez: ~mymi
Kościoły są otwarte, pomódl się do Boga.
Dodano: 11.11.2017 11:21    Przez: ~Wierzący
Ty wyzej... tak spiacy w kosciele 11.11.2017 na mszy Macierewicz i bawiący się obok niego komorka Blaszczak??
Dodano: 11.11.2017 18:29    Przez: ~Pn
Ja nie być polak i ja chciec normalnie isc do sklepu po paruffki, dlaczego polacy mają mi dyktować daty zamkniętych sklepów?
Dodano: 11.11.2017 09:44    Przez: ~Mohamed z Zatorza
Masz problem, jedż do któregoś kraju muzułmańskiego, tam będziesz miał wszystko pootwierane.
Dodano: 11.11.2017 11:49    Przez: ~Polak z dziada pradziada
Ciapaty, a parówki chcę kupić, co za bęcwał z ciebie, jak ci zrobię wjazd te twoją kebab-budkę, to nie wiem co..
Dodano: 11.11.2017 13:07    Przez: ~Pan Dmowski
On prowokuje, zapewne sympatyk "totalnej opozycji", u nich iloraz inteligencji spada do zera.
Dodano: 11.11.2017 17:54    Przez: ~Polska dla Polaków
Zawsze i wszędzie Polska 🇵🇱 najważniejsza mi będzie
Dodano: 11.11.2017 16:35    Przez: ~Koniniak
A gdzie Zocha ? Widział ktoś Zoche ?
Dodano: 11.11.2017 21:05    Przez: ~Q
Zocha pracuje