Dzisiaj jest sobota 20 października 2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21055) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 7oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast pogrzebu - wesele. Górnik przetrwał, by w ...Wypadek w Grąblinie. Kierowcy przetransportowani d ... (0)

W Leszczach, na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody 

Dodano: 13.11.2017 11:59

W Leszczach, na 282 km autostrady A2, w minioną niedzielę, po godz. 14.00, zderzyły się trzy samochody.

Do działań ratowniczych udał się jeden zastęp JRG Koło oraz zastępy OSP Ruszków Pierwszy i OSP Trzęśniew. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Zniszczona była bowiem barierka. W wypadku brały udział trzy samochody osobowe: Ford Mondeo, Volvo XC60 i Seat Ibiza. Dwa pojazdy były na pasie w kierunku na Warszawę, jeden pojazd na pasie w kierunku na Poznań. Osoby podróżujące tymi samochodami opuściły je przed przybyciem zastępów straży pożarnej. W zdarzeniu uczestniczyło 6 osób i nikt z podróżujących nie doznał obrażeń.

Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja w Kole.

Fot. KP PSP Koło

  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody
  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody
  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody
  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody
  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koiło,   straż pożarna Koło,   wypadek Leszcze,   komunikacja,  

POPULARNE KOMENTARZE

Najgorzej jeździ się na A2 w okolicach zasranego Poznania. Gorszych chamów nie ma nigdzie więcej od Terespola aż po Świecko! Wyjeżdża taki baran na autostradę i zapier... jak idiota siedząc na zderzaku i mrugając światłami drugiemu przed nim, za chwilę zjeżdzając pierwszym zjazdem do miasta. No gorszych chamów nie spotkałem nigdzie więcej! Przeważnie są to kierowcy passatów i skód octavii w leasingu.
Dodano: 13.11.2017 13:22    Przez: ~Dudek
Żeby osobówka wykosiła barierki na autostradzie i przeleciała na drugą stronę? To co dopiero ciężarówka? Co to za fuszerka?
Dodano: 13.11.2017 12:52    Przez: ~Zaskoczony
ale Leszcze
Dodano: 13.11.2017 12:06    Przez: ~xzc
Tusk w Polsce udawał wielkiego POlityka, a w Brukseli jest POpychadłem, z którym nikt się nie liczy.
Dodano: 13.11.2017 18:21    Przez: ~Zasłużył na to

KOMENTARZE

ale Leszcze
Dodano: 13.11.2017 12:06    Przez: ~xzc
Ci w BMW pędzą na oślep, tak nie można.
Dodano: 13.11.2017 16:27    Przez: ~Wolniej
Aż mi z paszczu pociklo
Dodano: 14.11.2017 05:30    Przez: ~Pn
BMW i wszystko jasne. Aż mi slina z paszczy picikła.
Dodano: 13.11.2017 12:10    Przez: ~Pn
Gdzie Ty tutaj BMW widzisz?
Dodano: 13.11.2017 12:14    Przez: ~Xyz
Każdy widzi, a ty nie widzisz ? Najwyższa pora abyś skorzystał z usług okulisty.
Dodano: 13.11.2017 16:34    Przez: ~Okularnica
Polacy nie mogą pojąć w tych swoich pustych głowach, że inny jedzie wolniej lub szybciej !!!! Jadąc 100 na godzinę nie zaczynaj wyprzedzać tira 1km przed nim !!! Spokojnie zdąży Cię z 20 aut wyprzedzić zanim ty to zrobisz z tirem !!! I wyprzedzanie PRAWYM pasem jest legalne na autostradzie w Polsce!!!
Dodano: 13.11.2017 12:14    Przez: ~5
Okularnica czy ty masz zeza? Tam nie ma żadnego Bmw
Dodano: 13.11.2017 18:24    Przez: ~Ha
Żeby osobówka wykosiła barierki na autostradzie i przeleciała na drugą stronę? To co dopiero ciężarówka? Co to za fuszerka?
Dodano: 13.11.2017 12:52    Przez: ~Zaskoczony
Ciekawe, może ktoś wie, czy kierowcy pokrywają koszty naprawy uszkodzonych w trakcie wypadku barierek, czy raczej właściciel autostrady płaci im odszkodowanie za to, że barierki nie spełniły swojej roli w starciu ze zwykłą osobówką?
Dodano: 13.11.2017 15:18    Przez: ~kierownica
Tuska spytaj. To za jego kadencji się polska infrastruktura drogowa rozwijała. A i możesz też spytać o przeprawe w koninie
Dodano: 13.11.2017 17:24    Przez: ~Al bounty
Tusk w Polsce udawał wielkiego POlityka, a w Brukseli jest POpychadłem, z którym nikt się nie liczy.
Dodano: 13.11.2017 18:21    Przez: ~Zasłużył na to
Przechwalają się dwaj wędkarze:- Wczoraj złowiłem trzy 8 kilogramowe leszcze!- A ja wyłowiłem zapaloną lampę naftową!- Kłamiesz! lampa nie może palić się w wodzie!- Odejmij po 7,5 kg, to ja zgaszę lampę!
Dodano: 13.11.2017 13:05    Przez: ~Führer
Najgorzej jeździ się na A2 w okolicach zasranego Poznania. Gorszych chamów nie ma nigdzie więcej od Terespola aż po Świecko! Wyjeżdża taki baran na autostradę i zapier... jak idiota siedząc na zderzaku i mrugając światłami drugiemu przed nim, za chwilę zjeżdzając pierwszym zjazdem do miasta. No gorszych chamów nie spotkałem nigdzie więcej! Przeważnie są to kierowcy passatów i skód octavii w leasingu.
Dodano: 13.11.2017 13:22    Przez: ~Dudek
Dajesz pedał hamulca w podłogę i za miesiąc kupujesz nowe auto a ziomuś autobusem przez rok jezdzi
Dodano: 13.11.2017 17:25    Przez: ~Cfaniak
Polscy kierowcy to nawet na autostradach nie umieją się poruszac
Dodano: 13.11.2017 15:20    Przez: ~Al
Auta ściągane z Niemiec i wszystko jasne. Na prostym odcinku drogi jadą w bok
Dodano: 13.11.2017 15:55    Przez: ~Pn
Ale niemiecki, niemieckie samochody są dobre, ale do wypadków.
Dodano: 13.11.2017 16:31    Przez: ~BMW
Dobre z Niemiec bo tam drogi maja równe, tak zawsze mi powtarzali