Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24102) SPORT FORUM FIRMY (5098) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (13)Turek. Na Dzień Dziecka będzie wodny plac zabaw dl ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościW Leszczach, na autostradzie A2 zderzyły się trzy ...

W Leszczach, na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody 

Dodano: 13.11.2017 11:59

W Leszczach, na 282 km autostrady A2, w minioną niedzielę, po godz. 14.00, zderzyły się trzy samochody.

Do działań ratowniczych udał się jeden zastęp JRG Koło oraz zastępy OSP Ruszków Pierwszy i OSP Trzęśniew. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. Zniszczona była bowiem barierka. W wypadku brały udział trzy samochody osobowe: Ford Mondeo, Volvo XC60 i Seat Ibiza. Dwa pojazdy były na pasie w kierunku na Warszawę, jeden pojazd na pasie w kierunku na Poznań. Osoby podróżujące tymi samochodami opuściły je przed przybyciem zastępów straży pożarnej. W zdarzeniu uczestniczyło 6 osób i nikt z podróżujących nie doznał obrażeń.

Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja w Kole.

Fot. KP PSP Koło

  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody
  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody
  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody
  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody
  • Leszcze. Na autostradzie A2 zderzyły się trzy samochody

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koiło,   straż pożarna Koło,   wypadek Leszcze,   komunikacja,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Najgorzej jeździ się na A2 w okolicach zasranego Poznania. Gorszych chamów nie ma nigdzie więcej od Terespola aż po Świecko! Wyjeżdża taki baran na autostradę i zapier... jak idiota siedząc na zderzaku i mrugając światłami drugiemu przed nim, za chwilę zjeżdzając pierwszym zjazdem do miasta. No gorszych chamów nie spotkałem nigdzie więcej! Przeważnie są to kierowcy passatów i skód octavii w leasingu.
Dodano: 13.11.2017 13:22    Przez: ~Dudek
Żeby osobówka wykosiła barierki na autostradzie i przeleciała na drugą stronę? To co dopiero ciężarówka? Co to za fuszerka?
Dodano: 13.11.2017 12:52    Przez: ~Zaskoczony
ale Leszcze
Dodano: 13.11.2017 12:06    Przez: ~xzc
Tusk w Polsce udawał wielkiego POlityka, a w Brukseli jest POpychadłem, z którym nikt się nie liczy.
Dodano: 13.11.2017 18:21    Przez: ~Zasłużył na to

KOMENTARZE

ale Leszcze
Dodano: 13.11.2017 12:06    Przez: ~xzc
Ci w BMW pędzą na oślep, tak nie można.
Dodano: 13.11.2017 16:27    Przez: ~Wolniej
Aż mi z paszczu pociklo
Dodano: 14.11.2017 05:30    Przez: ~Pn
BMW i wszystko jasne. Aż mi slina z paszczy picikła.
Dodano: 13.11.2017 12:10    Przez: ~Pn
Gdzie Ty tutaj BMW widzisz?
Dodano: 13.11.2017 12:14    Przez: ~Xyz
Każdy widzi, a ty nie widzisz ? Najwyższa pora abyś skorzystał z usług okulisty.
Dodano: 13.11.2017 16:34    Przez: ~Okularnica
Polacy nie mogą pojąć w tych swoich pustych głowach, że inny jedzie wolniej lub szybciej !!!! Jadąc 100 na godzinę nie zaczynaj wyprzedzać tira 1km przed nim !!! Spokojnie zdąży Cię z 20 aut wyprzedzić zanim ty to zrobisz z tirem !!! I wyprzedzanie PRAWYM pasem jest legalne na autostradzie w Polsce!!!
Dodano: 13.11.2017 12:14    Przez: ~5
Okularnica czy ty masz zeza? Tam nie ma żadnego Bmw
Dodano: 13.11.2017 18:24    Przez: ~Ha
Żeby osobówka wykosiła barierki na autostradzie i przeleciała na drugą stronę? To co dopiero ciężarówka? Co to za fuszerka?
Dodano: 13.11.2017 12:52    Przez: ~Zaskoczony
Ciekawe, może ktoś wie, czy kierowcy pokrywają koszty naprawy uszkodzonych w trakcie wypadku barierek, czy raczej właściciel autostrady płaci im odszkodowanie za to, że barierki nie spełniły swojej roli w starciu ze zwykłą osobówką?
Dodano: 13.11.2017 15:18    Przez: ~kierownica
Tuska spytaj. To za jego kadencji się polska infrastruktura drogowa rozwijała. A i możesz też spytać o przeprawe w koninie
Dodano: 13.11.2017 17:24    Przez: ~Al bounty
Tusk w Polsce udawał wielkiego POlityka, a w Brukseli jest POpychadłem, z którym nikt się nie liczy.
Dodano: 13.11.2017 18:21    Przez: ~Zasłużył na to
Przechwalają się dwaj wędkarze:- Wczoraj złowiłem trzy 8 kilogramowe leszcze!- A ja wyłowiłem zapaloną lampę naftową!- Kłamiesz! lampa nie może palić się w wodzie!- Odejmij po 7,5 kg, to ja zgaszę lampę!
Dodano: 13.11.2017 13:05    Przez: ~Führer
Najgorzej jeździ się na A2 w okolicach zasranego Poznania. Gorszych chamów nie ma nigdzie więcej od Terespola aż po Świecko! Wyjeżdża taki baran na autostradę i zapier... jak idiota siedząc na zderzaku i mrugając światłami drugiemu przed nim, za chwilę zjeżdzając pierwszym zjazdem do miasta. No gorszych chamów nie spotkałem nigdzie więcej! Przeważnie są to kierowcy passatów i skód octavii w leasingu.
Dodano: 13.11.2017 13:22    Przez: ~Dudek
Dajesz pedał hamulca w podłogę i za miesiąc kupujesz nowe auto a ziomuś autobusem przez rok jezdzi
Dodano: 13.11.2017 17:25    Przez: ~Cfaniak
Polscy kierowcy to nawet na autostradach nie umieją się poruszac
Dodano: 13.11.2017 15:20    Przez: ~Al
Auta ściągane z Niemiec i wszystko jasne. Na prostym odcinku drogi jadą w bok
Dodano: 13.11.2017 15:55    Przez: ~Pn
Ale niemiecki, niemieckie samochody są dobre, ale do wypadków.
Dodano: 13.11.2017 16:31    Przez: ~BMW
Dobre z Niemiec bo tam drogi maja równe, tak zawsze mi powtarzali