Dzisiaj jest poniedziałek 20 listopada 2017, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24115) SPORT FORUM FIRMY (5098) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
5 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Pierwsze zwycięstwo KKF AutomTorino Konin ... (13)Turek. Na Dzień Dziecka będzie wodny plac zabaw dl ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKoło. Poszukiwany 20 listami gończymi. Wpadł po kr ...

Koło. Poszukiwany 20 listami gończymi. Wpadł po krótkim pościgu

Dodano: 13.11.2017 16:23

Na trzy miesiące do aresztu trafił 27-letni mieszkaniec Słupska, który poszukiwany był 20 listami gończymi.

Mężczyzna wpadł w Kole. Miejscowi policjanci próbowali zatrzymać samochód marki Opel Movano, którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa na rondzie. Kierowca zatrzymał auto we wskazanym przez mundurowego miejscu, ale zaraz potem wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Po kilkunastu minutach 27-latek był w rękach policjantów. Okazało się, że wydano za nim 20 listów gończych i 6 zarządzeń o ustalenie miejsca pobytu.

- Mężczyzna miał na koncie szereg drobnych kradzieży, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a w chwili zdarzenia kierował autem nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami, gdyż zostały mu wcześniej odebrane za kierowanie pod wpływem alkoholu – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Na tym nie koniec. W samochodzie, którym jechał 27-latek znaleziono amfetaminę. Okazało się również, że mieszkaniec Słupska przewoził warte ok. 30 tys. zł dwa motocykle Kawasaki i Yamaha, które kilka dni wcześniej zostały skradzione z Niemiec. Młody mężczyzna na wniosek policji trafił do aresztu. Wobec jadącego z nim 17-latka sąd zastosował dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. 

fot. KPP Koło

  • Poszukiwany 20 listami gończymi. Wpadł po krótki pościgu w Kole
  • Poszukiwany 20 listami gończymi. Wpadł po krótki pościgu w Kole

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Nie jest to bynajmniej wzór dla młodzieży.
Dodano: 13.11.2017 16:31    Przez: ~kollo
Gdyby ustąpił pierwszeństwa, pojechał by dalej i nikt by nic nie wiedział. Dobrze, że stało się inaczej
Dodano: 13.11.2017 19:22    Przez: ~Tom
Tusk jest pionkiem w Brukseli sterowanym przez A. Merkel, przynieś, wynieś, pozamiataj, jak masz czas to ...jedż do Warszawy i złóż wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza.
Dodano: 13.11.2017 17:39    Przez: ~Święto Niepodległości
Zatrzymany -szkoda tylko ze dopiero po wykroczeniu.
Dodano: 13.11.2017 16:47    Przez: ~BODEK
Kolska Policja znowu pokazała się z dobrej strony.
Dodano: 13.11.2017 18:15    Przez: ~K-n

KOMENTARZE

Nie jest to bynajmniej wzór dla młodzieży.
Dodano: 13.11.2017 16:31    Przez: ~kollo
TyPOwy chwast zasili elektorat PO.
Dodano: 13.11.2017 17:00    Przez: ~Karol
Za PO-PSL przyzwalano na patologię, teraz to się kończy, chcesz żyć, zarabiaj na życie w uczciwy sposób.
Dodano: 13.11.2017 17:35    Przez: ~Tak jak ja
Wyjdzie i będzie dalej korzystał z życia w pełni posiedzi 2 lata i wróci do godnego życia a wy dalej ten sam kibel na bani hahahah
Dodano: 13.11.2017 19:16    Przez: ~
Nawet tygodnia byś nie chciał spędzić w więzieniu. To nie hotel 5*
Dodano: 13.11.2017 20:01    Przez: ~Al
Jedzenie dają ciepło w dupe jeszcze można pracować a po odsiadce ci wypłaca ludzie siedzą i żyją wiec nie jest tak źle jak mówisz
Dodano: 13.11.2017 20:09    Przez: ~1789
Zatrzymany -szkoda tylko ze dopiero po wykroczeniu.
Dodano: 13.11.2017 16:47    Przez: ~BODEK
Jak można zatrzymać kogoś kto nie popełnił wykroczenia???
Dodano: 13.11.2017 20:37    Przez: ~Al
Al chyba nie zrozumiałeś przekazku kolegi haha
Dodano: 14.11.2017 08:36    Przez: ~hsha
Tusk nie pilnuje Unii?
Dodano: 13.11.2017 17:21    Przez: ~Pn
Tusk jest pionkiem w Brukseli sterowanym przez A. Merkel, przynieś, wynieś, pozamiataj, jak masz czas to ...jedż do Warszawy i złóż wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza.
Dodano: 13.11.2017 17:39    Przez: ~Święto Niepodległości
Temat pajace jest inny.... czytac nie potraficie?
Dodano: 14.11.2017 09:01    Przez: ~Pn
Od kiedy Pn czytaty i pisaty ?
Dodano: 14.11.2017 16:32    Przez: ~Analfabeta
Narodowcy z ONRu może jechali z marszu ?????????
Dodano: 14.11.2017 18:27    Przez: ~NERGAL
Kolska Policja znowu pokazała się z dobrej strony.
Dodano: 13.11.2017 18:15    Przez: ~K-n
Gdyby ustąpił pierwszeństwa, pojechał by dalej i nikt by nic nie wiedział. Dobrze, że stało się inaczej
Dodano: 13.11.2017 19:22    Przez: ~Tom
Jakie on ma godne życie że musi kraść. Pewnie nic nie reprezentował i musiał kraść bo nikt go nigdzie nie chciał. Teraz go dorwali i dostanie za tyle wykroczeń z 5lat a to sporo życia. Przeliczając na moje zarobki jako programisty to ponad pół miliona przeszłoby mi koło nosa i młodość.
Dodano: 13.11.2017 19:31    Przez: ~PPinfoman29
Ojej ale ty musisz mieć bogate życie:)
Dodano: 13.11.2017 19:36    Przez: ~Szok
Ty bogaczu programisto pół miliona hahaha co ty tu robisz jak masz taką kase to powinieneś w swojej willi brać kąpiel w szampanie a nie zale wylewać na lmPS kraść tez trzeba umieć wiec nie mów ze nic nie reprezentuje
Dodano: 13.11.2017 19:39    Przez: ~Programator
Tusk ci zabierze te pół miliona
Dodano: 13.11.2017 20:40    Przez: ~Sz
Programista programujący komentarze na lm-ie... Musisz być wziętym specjalistą! ;) a do tego znawca prawa karnego... Alfa i Omega normalnie! :D
Dodano: 13.11.2017 23:15    Przez: ~Nie pozdrawiam!
Przecież nic sie nie stało :-) to tylko motory amfetamina brak prawka i pare paragrafów pozdr
Dodano: 13.11.2017 21:55    Przez: ~Janko
slawek alez odwalil mowilem jedz za mackowym gnojem w prawo i potem na szage a ty cos zrobil moje dwie oponny poszly w sina dal
Dodano: 14.11.2017 07:08    Przez: ~ale urwal
Brawo policja. Tu akurat się spisaliscie na medal.
Dodano: 14.11.2017 09:00    Przez: ~Pn
Jak to Niemcom ukradli to w sumie nie szkoda :)
Dodano: 14.11.2017 09:18    Przez: ~jeremi
Jeremi, albo pan jest głupi albo po pijaku pan swoje myśli upowszechnia. Kradzież to kradzież niezależnie kogo się okrada.
Dodano: 14.11.2017 11:28    Przez: ~Koninianin
A robin hood?