Dzisiaj jest sobota 18 listopada 2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23874) SPORT FORUM FIRMY (5096) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin wymaga radykalnej zmiany sposobu i stylu zar ... (45)Piłkarska kolejka: Powrót Marcina Woźniaka, Sokół ... (13)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSolidarna Polska na zjeździe regionalnym w Koninie ...

Solidarna Polska na zjeździe regionalnym w Koninie. Są delegaci

Dodano: 14.11.2017 09:10

W minioną niedzielę, 12 listopada br. w Koninie przy ul. Dworcowej 13 o godz. 12.00 odbył się wielkopolski zjazd regionalny Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro.

Zjazd otworzył Jacek Kubiak z zarządu regionalnego Solidarnej Polski. Uczestnikom przedstawiono informację w sprawie zwołania kongresu Solidarnej Polski, który odbędzie się 9 grudnia 2017r. oraz wyboru delegatów. Spośród członków i sympatyków wybrano na grudniowy kongres 34 osoby, które otrzymały zaświadczenie o statusie delegata.

Po oficjalnych punktach programowych przyszedł czas na wolne wnioski, które, jak informują uczestnicy zjazdu, doprowadziły do ożywionej dyskusji na temat zawetowanych dwóch ustaw przez prezydenta RP oraz propozycji zmian w ordynacji wyborczej. Dyskutowano również na temat regionu i województwa oraz podejmowaniu wspólnych działań z władzami koalicyjnych ugrupowań, czyli Prawa i Sprawiedliwości i Porozumienia Jarosława Gowina.

Na zakończenie zjazdu wiceprezes Solidarnej Polski w Wielkopolsce - Robert Popkowski zaapelował o branie udziału w działaniach na rzecz rozwoju i umacniania struktur regionalnych.

 

 

  • Solidarna Polska na zjeździe regionalnym w Koninie. Są delegaci
  • Solidarna Polska na zjeździe regionalnym w Koninie. Są delegaci

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Solidarna Polska,   zjazd regionalny Konin,   Robert Popkowski,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Na spotkaniu pytają działacza partyjnego - "dlaczego Pan kandyduje do władz Rzeczypospolitej" - ten odpowiada "bo rządzący nic nie robią, a biorą ogromne pieniądze, mają wielkie przywileje, wokół nich kumoterstwo, nepotyzm, szerzy się korupcja, ich majątki rosną, jedzą ośmiorniczki!!!!" - "I co, chciałby Pan ukrócić ten proceder???" - "Nieeee...., skąd. Chciałbym do niego dołączyć!!!"
Dodano: 14.11.2017 13:01    Przez: ~xXx
robert popkowski z zawodu artysta cyrkowy czyli jaki zawod taka partia
Dodano: 14.11.2017 10:01    Przez: ~anty

KOMENTARZE

Młodosc.....
Dodano: 14.11.2017 09:18    Przez: ~Koninianin
Zaraz zaraz! A czyż młodzieżą nie jest ten partyjny wicemin Jaki? Taki ładny dresiarz, a jaki mądry to chłopek!
Dodano: 14.11.2017 13:48    Przez: ~jaś
To co nie jest z "totalnej opozycji" to złe ?
Dodano: 14.11.2017 16:39    Przez: ~Właśnie dobre !
nooooo
Dodano: 14.11.2017 09:58    Przez: ~pis-ik
robert popkowski z zawodu artysta cyrkowy czyli jaki zawod taka partia
Dodano: 14.11.2017 10:01    Przez: ~anty
Jaki cyrk, takie małpy!
Dodano: 14.11.2017 16:20    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
Demolanci naszej ojczyzny
Dodano: 14.11.2017 10:13    Przez: ~Zoro zero
Korytko im się marzy darmowe samoloty, drinki itp?A może Ziobro zrobi ich wszystkich Prezesami Sądów w PiSowskim Państwie?
Dodano: 14.11.2017 11:59    Przez: ~sld kgb
Na spotkaniu pytają działacza partyjnego - "dlaczego Pan kandyduje do władz Rzeczypospolitej" - ten odpowiada "bo rządzący nic nie robią, a biorą ogromne pieniądze, mają wielkie przywileje, wokół nich kumoterstwo, nepotyzm, szerzy się korupcja, ich majątki rosną, jedzą ośmiorniczki!!!!" - "I co, chciałby Pan ukrócić ten proceder???" - "Nieeee...., skąd. Chciałbym do niego dołączyć!!!"
Dodano: 14.11.2017 13:01    Przez: ~xXx
Tak było za rządów PO-PSL, teraz jest inaczej, uczciwie, wystarczy nie kraść.
Dodano: 14.11.2017 16:42    Przez: ~Symp. PiS
~Symp. PiS "...Tak było za rządów PO-PSL, teraz jest inaczej, uczciwie, wystarczy nie kraść.....". Oj naiwny, naiwny, naiwny.... jak dziecko we mgle...., że tak przypomnę słowa popularnej niegdyś piosenki.
Dodano: 15.11.2017 00:10    Przez: ~xXx
Nie wierz tym z "totalnej "opozycji, powtarzam Ci nie wierz za grosz, a obecnie rządzącym patrz na ręce, na razie mają czyste i są uczciwi, a więc tylko ich wspierać, wspierać reformy, które wdrażają. Pozdrawiam !
Dodano: 15.11.2017 16:11    Przez: ~Symp. PiS
A to co za dziwadełko? Jeśli dobrze zrozumiałem nazwę to ich wodzem jest niedouczony aplikant sądowy?
Dodano: 14.11.2017 13:46    Przez: ~Zdzich@
Za wpis na jutro przygotuj komplet bielizny i zostaw uchylone drzwi, a oddział szturmowy wiedzie o 6 rano. Jeśli tego nie zrobisz to posrany przesiedzisz cały dzień i będziesz miał wyłamane drzwi. Prawo jest po naszej stronie.
Dodano: 14.11.2017 14:05    Przez: ~Kolega Zbyszka
Oni POtrafią tylko ubliżać i opluwać rządzących nie proponując nic w zamian dla społeczeństwa. Czy Zdzich jest członkiem KOD-u czy Obywateli RP ?
Dodano: 14.11.2017 16:49    Przez: ~Pytam
Wybrano 34 delegatów czyli wszystkich członków, a ten Kubiak nie był przypadkiem w PZPR?
Dodano: 14.11.2017 14:00    Przez: ~Bylejaki
Trochę śmiesznie bo ten pan kubiak popierał w 2014 roku kandydatke platformy magosie waszak na prezydenta Konina, i to ma być prawica?
Dodano: 14.11.2017 14:52    Przez: ~korwin
Polityka,polityka
Dodano: 15.11.2017 10:06    Przez: ~aa
Popatrz na polityków z PSL zawsze w koalicji z rządzącymi, niezależnie jaka opcja rządziła, koryto przyciąga jak magnez.
Dodano: 15.11.2017 16:16    Przez: ~Polityka