Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19498) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Dachowanie w Lubońku. Stracił panowanie nad pojazdem

Dodano: 15.11.2017 11:59

W sobotę w miejscowości Luboniek gm. Kłodawa kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 stracił panowanie nad pojazdem, co w rezultacie doprowadziło do zjechania do rowu i dachowania.

Samochodem podróżował tylko kierowca, który opuścił pojazd przed przybyciem jednostek ratowniczych. Poszkodowanemu została udzielona pomoc medyczna przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań oraz zakręceniu zaworu butli LPG. W działaniach ratowniczych brało udział 22 ratowników. Do zdarzenia zadysponowany został jeden zastęp z JRG Koło oraz dwa zastępy z OSP Kłodawa i jeden zastęp OSP Luboniek – informuje mł. bryg. Jacek Wiśniewski.

Ustaleniem przyczyn wypadku zajmuje się Policja.

Fot.: KP PSP KOŁO

  • Dachowanie w Lubońku. Stracił panowanie nad pojazdem
  • Dachowanie w Lubońku. Stracił panowanie nad pojazdem
  • Dachowanie w Lubońku. Stracił panowanie nad pojazdem
  • Dachowanie w Lubońku. Stracił panowanie nad pojazdem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dachowanie,   Luboniek,   KP PSP w Kole

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W sobotę w Lubońku ... a dziś jest środa. Info o tym wypadku jest najwyższej wagi,
Dodano: 15.11.2017 12:20    Przez: ~ppp
Myślał że w realu jak w grze
Dodano: 15.11.2017 12:53    Przez: ~G
Spieszył się na cmentarz, tym razem mu się nie udało, ale do trzech razy sztuka, będzie nadal próbował.
Dodano: 15.11.2017 18:23    Przez: ~Grabarz
zerknijcie na przednia opone:D W bagażniku BASSSS wzmak 1000W , 10 choinek na lusterku... ale oponki łyse.. Na ch.. mi opony jak ich i tak nie widać....
Dodano: 15.11.2017 13:22    Przez: ~łysa opona

KOMENTARZE

W sobotę w Lubońku ... a dziś jest środa. Info o tym wypadku jest najwyższej wagi,
Dodano: 15.11.2017 12:20    Przez: ~ppp
lm pl. tutaj tylko sie wchodzi pośmiac z komentarzy. Jak ktos tu wchodzi szukac waznych info to jest idiota. Poza Konin jest nasz to ten portal jest tak mizerny, że na kolanie teraz siedzac na sedesie napisal bym lepsze nwesy... A kto tu wchodzi bez wlaczonego adblocka to juz wogole melepeta...
Dodano: 15.11.2017 12:47    Przez: ~kaziu. G
A co? Od soboty nie miałeś co komentować głupio?
Dodano: 15.11.2017 14:10    Przez: ~Al
Dowcipy Dodaj dowcipNajlepsze dowcipyDowcipy>Motoryzacyjne - o samochodach i kierowcachMotoryzacyjne - o samochodach i kierowcachPojazdyEgzamin na prawo jazdy. - Proszę powiedzieć, jakie pan zna pojazdy. - No więc... - zamyślił się zdający - Znam rower, samochód, motocykl i machalass. - Co pan powiedział to ostatnie?! - zdziwił się egzaminator. - Machalass. - Skąd pan wziął taką nazwę?! - No bo w książce było: "Jedzie cowboy, macha lassem"...Motoryzacyjne - o samochodach i kierowcach243.5 Jedzie pięciu Niemców do Włoch i na granicy zatrzymuje ich celnik. - Przepraszam, ja nie mogę Panów wpuścić - Dlaczego? - Bo jadą Panowie Audi Quattro, a jest Was pięciu - Panie, to jakiś absurd, to tylko nazwa samochodu - Nie, to niemożliwe, Panów jest pięciu, a tutaj jest wyraźnie napisane Quattro, nie mogę Panów wpuścić. - Chcielibyśmy w takim razie rozmawiać z szefem - Niemożliwe, jest zajęty - A co robi? - Rozmawia z dwoma facetami we Fiacie Uno.
Dodano: 15.11.2017 12:22    Przez: ~Tychy
Myślał że w realu jak w grze
Dodano: 15.11.2017 12:53    Przez: ~G
W need for speed auta po kolizji czy wypadnieciu z toru wracaly niedrasniete na tor
Dodano: 15.11.2017 13:03    Przez: ~Sl
zerknijcie na przednia opone:D W bagażniku BASSSS wzmak 1000W , 10 choinek na lusterku... ale oponki łyse.. Na ch.. mi opony jak ich i tak nie widać....
Dodano: 15.11.2017 13:22    Przez: ~łysa opona
koles opona to nie wszystko ile lat jezdzisz i czym pomysl jak masz czym
Dodano: 17.11.2017 21:07    Przez: ~opona
Znawco motoryzacji przecież to nie bmw tylko audi
Dodano: 15.11.2017 14:16    Przez: ~Jak
Miał pasy-żyje.
Dodano: 15.11.2017 17:03    Przez: ~un
Audi A4, znowu niemiecki, niemieckie są dobre- ale do wypadków.
Dodano: 15.11.2017 17:49    Przez: ~BMW
Po wypadku sam opuścił pojazd i pomyślał, muszę kupić szybszy np. BMW, bo ten jakiś wolny.
Dodano: 15.11.2017 17:57    Przez: ~Gaz do dechy
Spieszył się na cmentarz, tym razem mu się nie udało, ale do trzech razy sztuka, będzie nadal próbował.
Dodano: 15.11.2017 18:23    Przez: ~Grabarz
Żałosne człowieku