Dzisiaj jest niedziela 22 lipca 2018, imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24478) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 18oC
Jutropogoda
26 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stare Miasto. Gmina apeluje o szybką pomoc dla rol ... (12)Rozbudowa Kleczewskiej z dofinansowaniem. Przetarg ... (40)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSuperNOVA i Przedsiębiorca z sercem. Kandydaci do ...

SuperNOVA i Przedsiębiorca z sercem. Kandydaci do 24 listopada

Dodano: 18.11.2017 10:41

Po raz drugi Konińska Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłosiła konkursy SuperNova (dla organizacji pozarządowych) i Przedsiębiorca z sercem (dla firm). Kandydatury można zgłaszać do 24 listopada. 

W konkursie SuperNOVA organizacji pozarządowych promowane są rozstrzygnięcie, działania nowatorskie, nowoczesne, angażujące społeczność miasta, pozytywnie wpływające na wizerunek działacza społecznego i zmieniające oblicze konińskich organizacji w regionie i kraju. 

Konkurs Przedsiębiorca z sercem ma na celu promowanie podjętych w ciągu roku poprzedzającego rozstrzygnięcie, działania wykraczające poza standardowe relacje usługodawca – usługobiorca, wskazujące na możliwość obopólnego czerpania dodatkowych korzyści wynikających z warunków funkcjonowania środowiska biznesu i społecznego.

Laureatów wybierze kapituła, w skład której wchodzą prezydent Konina, przewodniczący Rady Miasta, przewodniczący Konińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, przewodniczący Społecznej Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, pełnomocnik rezydenta ds. osób niepełnosprawnych i organizacji pozarządowych oraz eksperci zgłoszeni przez organizacje pozarządowe.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 grudnia br, podczas gali z okazji Dnia Wolontariusza w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Wątpię żeby u nas coś się znalazło
Dodano: 18.11.2017 11:21    Przez: ~Dan
Załóż firmę zobaczysz jak to super jest prowadzić
Dodano: 18.11.2017 12:09    Przez: ~Pn
Józiu POdstawi jakiegoś towarzysza !!!!!
Dodano: 18.11.2017 15:00    Przez: ~CCC PO gania

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.