Dzisiaj jest czwartek 22 marca 2018, imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (26974) SPORT FORUM FIRMY (5160) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Próbował podpalić byłą partnerkę. Sprawę badają ko ... (2)Piłkarska kolejka: Kibicowski hit w Koninie, Sokół ... (17)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościSuperNOVA i Przedsiębiorca z sercem. Kandydaci do ...

SuperNOVA i Przedsiębiorca z sercem. Kandydaci do 24 listopada

Dodano: 18.11.2017 10:41

Po raz drugi Konińska Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłosiła konkursy SuperNova (dla organizacji pozarządowych) i Przedsiębiorca z sercem (dla firm). Kandydatury można zgłaszać do 24 listopada. 

W konkursie SuperNOVA organizacji pozarządowych promowane są rozstrzygnięcie, działania nowatorskie, nowoczesne, angażujące społeczność miasta, pozytywnie wpływające na wizerunek działacza społecznego i zmieniające oblicze konińskich organizacji w regionie i kraju. 

Konkurs Przedsiębiorca z sercem ma na celu promowanie podjętych w ciągu roku poprzedzającego rozstrzygnięcie, działania wykraczające poza standardowe relacje usługodawca – usługobiorca, wskazujące na możliwość obopólnego czerpania dodatkowych korzyści wynikających z warunków funkcjonowania środowiska biznesu i społecznego.

Laureatów wybierze kapituła, w skład której wchodzą prezydent Konina, przewodniczący Rady Miasta, przewodniczący Konińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, przewodniczący Społecznej Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, pełnomocnik rezydenta ds. osób niepełnosprawnych i organizacji pozarządowych oraz eksperci zgłoszeni przez organizacje pozarządowe.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 grudnia br, podczas gali z okazji Dnia Wolontariusza w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Wątpię żeby u nas coś się znalazło
Dodano: 18.11.2017 11:21    Przez: ~Dan
Załóż firmę zobaczysz jak to super jest prowadzić
Dodano: 18.11.2017 12:09    Przez: ~Pn
Józiu POdstawi jakiegoś towarzysza !!!!!
Dodano: 18.11.2017 15:00    Przez: ~CCC PO gania

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.