Dzisiaj jest wtorek 2 czerwca 2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18087) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 7oC
Jutropogoda
18 / 9oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

Konin. W PiS zaczęły się przymiarki do wyborów samorządowych 

Dodano: 20.11.2017 14:48

- PiS przygotowuje się do przyszłorocznych wyborów – ogłosił w Koninie poseł Ryszard Bartosik.

Po przerwie, w konińskiej siedzibie PiS przy ulicy Chopina, odbyła się konferencja prasowa. Gospodarzem miejsca był Dominik Szopa, obecny dyrektor biura poselskiego PiS w Koninie. Zofia Itman wraz z końcem października przestała kierować biurem posła Witolda Czarneckiego. W konińskim biurze będzie można spotkać także pozostałych posłów PIS z okręgu konińsko – gnieźnieńskiego.

- Postanowiłem zorganizować konferencję w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, które odbędą się w przyszłym roku – rozpoczął spotkanie Ryszard Bartosik. - PiS przygotowuje się intensywnie do tych wyborów, podejmujemy działania, spotkamy się z wyborcami w gminach, powiatach, ale także ze swoimi strukturami, aby szukać kandydatów na listy do poszczególnych szczebli samorządu.

Jak poinformował poseł, PiS powołało specjalne struktury, które zajmą się wyborami. Są to posłowie, którzy pierwszy raz zasiadają w sejmie. I tak wojewódzkim koordynatorem jest poseł z okręgu Tomasz Ławniczak z okręgu kaliskiego, koordynatorem na okręg 37 został Krzysztof Ostrowski, a Ryszard Bartosik ma zająć się wyborami do sejmiku województwa wielkopolskiego.

- Stawiamy ogromy nacisk na wybory do sejmiku. Chcielibyśmy dokonać na tym szczeblu zmian – powiedział R. Bartosik. - Chodzi o zmianę polityki, nasz region ma m tu ogromne znaczenie. PiS ma tutaj dobre wyniki wyborcze, pracujemy więc nad programem samorządowym dla całej Wielkopolskie z silnym zaakcentowaniem, regionu konińskiego, ze względu na sytuację w sektorze paliwowo – energetycznym. Chcemy wygrać te wybory. Myślę, że wynik będzie dobry, w optymistycznych wersjach myślimy o czterech mandatach na pięć. Spotykam się z pełnomocnikami PiS, pracujemy nad strategią wyborczą jeśli chodzi o sejmik. Teraz mamy jeden mandat w z okręgu, więc chcemy to zmienić.

Poseł Ryszard Bartosik mówił o proponowanych przez PiS zmianach w Kodeksie wyborczym, które jako projekt zostały złożone w sejmie. - Najważniejsze jest to, że wybory na wszystkich szczeblach do samorządu będą proporcjonalne, nie będzie okręgów jednomandatowych - powiedział poseł. - Chcemy wprowadzić kadencyjność, ale od roku 2018. Nad czym osobiście ubolewam, ale trzeba się z tym zgodzić. Kolejna zmiana, to kandydat na wójta, burmistrz, do każdej rady, wystarczy że zamieszkuje na terenie województwa. Uznaliśmy, że to było utrudnienie, przemeldowywania, udowadnianie że ktoś mieszka tu, a nie tam, a to wyborcy zdecydują, kogo wybiorą.

Poseł przyznał, że trwają „przymiarki” do list wyborczych. - Jesteśmy wręcz zobowiązani do wystawienia kandydata na prezydenta, burmistrza, wójta, w każdej gminie i to będziemy robić. Oczywiście także Kandydat w Koninie, ale to nie czas żeby ogłosić. Liczę że będzie kandydat, a potem prezydent. Przykładamy także wagę do wyborów do powiatu. Powalczymy i tych starostów możemy mieć. Bliżej wiosny będziemy pewnie o tym mówić.

 

 

 

  • W PiS trwają przymiarki do wyborów samorządowych. Będą walczyć
  • W PiS trwają przymiarki do wyborów samorządowych. Będą walczyć

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PiS wybory,   Ryszard Bartosik,   poseł PiS,   wybory samorządowe,   PiS Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Oby odpowiedni ludzie się znależli, Konin i cały powiat koniński powinni reprezentować miejscowi.
Dodano: 20.11.2017 16:49    Przez: ~Dobra Zmiana
nie ma miejsca na partyjnych kandydatów w przyszłych wyborach samorządowych a na pewno PISOWSKICH. Drodzy mieszkańcy Konina startujcie w wyborach z list społecznych bo już te 28lat pokazało że kandydatom Partyjnym chodzi o stołki dla siebie i swoich i jeśli naprawdę chcemy coś zmienić w naszym mieście stawiajmy na ludzi niezwiązanych z nikim i z żadną partią i koalicją,ludzi którym się chce zmienić nasze miasto aby młodzież chciała tu zostać a nie emigrować.Dość rządzenia miastem partyjnych kolesi i koalicji.
Dodano: 20.11.2017 16:04    Przez: ~daro z konina
Wyczyśćcie swoje szeregi z wszelkiej maści komuchów,TW SB i ORMO to ludzie was poprą.To co żeście zrobili w biurze w koninie to super zmiana tylko o 10 lat za późno.
Dodano: 20.11.2017 17:06    Przez: ~Q
PiS jak chce wygrać to dajcie ludzia w Koninie godnie pracować i zarabiac najpierw prosimy o odkrywke ościsłowo i potem macie 15 lat na sprowadzenie inwestorów którzy dadzą 10 tyś godnych zarobkowo miejsc pracy i konin może odbije się od dna a najlepiej to odkupcie tą elektrownie od zegarka i utrzyjcie mu nosa bo tak jak on doi ludzi razem z peło to szkoda gadac
Dodano: 20.11.2017 20:08    Przez: ~Koninianin
Miejscowi, młodzi, wykształceni Polacy, kochający naszą Ojczyznę.
Dodano: 20.11.2017 17:33    Przez: ~Nie kapusie

KOMENTARZE

Chyba to grube coś nie będzie kandydatem na prezydenta Konina?
Dodano: 20.11.2017 15:49    Przez: ~rwtgrrrtg
Lepsze grube,inteligentne z pomysłem i chęcią dokonania dobrej zmiany niż stary,czerwony aparatczyk,który doprowadził Konin do ruiny !!!!!
Dodano: 20.11.2017 16:11    Przez: ~PZPR wynocha
do PZPR wynocha,,,Z PIS-u czy grube czy chude jeśli popiera tą organizacje to na pewno brak mu inteligencji, bo jak można popierać największe zło jakie mogło się narodzić naszym kraju.Precz z Pisorami i ich guru Kaczorem i watachą Pisowską.
Dodano: 20.11.2017 16:27    Przez: ~daro
Pzecież od p 30 lat to nie jest żaden czerwony aparatczyk, tylko aparatczyk III rp! Ludzie! Komuna niszczyła Polskę 11 lat (do 56 r.) albo 44 lata jak już jakiś ignorant szkolny chce się upierać, a III rp i szajka z Magdalenki niszczy Polskę 30 lat! Tamci leżą w grobach albo w łożach, a ci przecież są u żłoba i p* o jakiś zmianach w sposobie dobierania świń do koryta, a pan/pani "PZPR wynocha" gada o tym która to świnia mniej czerwono wygląda!
Dodano: 20.11.2017 16:37    Przez: ~X
Społeczeństwo polskie w wyborach opowiedziało się za programem PiS-u i się nie zawiodło, to co PiS obiecał to wprowadza, choć z wielkim trudem, bo opozycja przeszkadza i donosi.
Dodano: 20.11.2017 16:55    Przez: ~Symp. PiS
Wyczyśćcie swoje szeregi z wszelkiej maści komuchów,TW SB i ORMO to ludzie was poprą.To co żeście zrobili w biurze w koninie to super zmiana tylko o 10 lat za późno.
Dodano: 20.11.2017 17:06    Przez: ~Q
To co PO-PSL przez swoje rządy popsuło, to teraz PiS naprawia, wyprzedaż majątku narodowego, praca do 67 lat, umowy śmieciowe, płaca minimalna, walka z mafiami paliwową i watowską, kamienice w Warszawie.
Dodano: 20.11.2017 17:20    Przez: ~Amber Gold
Dlaczego ktoś obraża gościa, którego nawet nie zna! Widać na pierwszy rzut oka że porządny, a takich ludzi w koninie jest więcej, takich którzy nigdzie nie byli u władzy i najwyższy czas żeby pogonic to geriatryczne towarzystwo, bez żadnej weny twórczej i pomysłu na miasto!
Dodano: 20.11.2017 18:39    Przez: ~su_arez@wp.pl
Lepsze grube z pisu niż ktokolwiek z peło lub sld
Dodano: 20.11.2017 20:04    Przez: ~O
PiS jak chce wygrać to dajcie ludzia w Koninie godnie pracować i zarabiac najpierw prosimy o odkrywke ościsłowo i potem macie 15 lat na sprowadzenie inwestorów którzy dadzą 10 tyś godnych zarobkowo miejsc pracy i konin może odbije się od dna a najlepiej to odkupcie tą elektrownie od zegarka i utrzyjcie mu nosa bo tak jak on doi ludzi razem z peło to szkoda gadac
Dodano: 20.11.2017 20:08    Przez: ~Koninianin
Koninianin piss ci nic nie da. Piss zaorze ten region brakiem odkrywki.
Dodano: 20.11.2017 21:24    Przez: ~Pn
Pn po co ci odkrywka chcesz zniszczyć wszystko a co potem jak złoża się skończą
Dodano: 21.11.2017 07:35    Przez: ~Pn
Tusk się was boi to najwazniejsze
Dodano: 21.11.2017 07:36    Przez: ~Pn
On To będzie to samo co np w kozarzewie jezioro i zalesienie i pola uprawne jakoś ptaszki śpiewają zboża rosnąca rybki pływają jest ok
Dodano: 21.11.2017 08:22    Przez: ~Roi
Pissuarze Pn powyzej... odkrywka = rozwój regionu. Brak odkrywki = smierc regionu. I nie pisz mi farmazonow typu środowisko najwazniejsze bo sam gnoju je zatruwasz kazdego dnia.
Dodano: 21.11.2017 09:01    Przez: ~Pn
Torfowiska zaorać a następnie zrekultywować.
Dodano: 21.11.2017 09:12    Przez: ~tyle w temacie
Ale po co niszczyć środowisko, jeziora przez wydobycie węgla, jak prąd można pozyskiwać ze słońca, wiatru i rzeki? To jest przyszłość energetyki, nie potrzeba niszczyć ostatnich skrawków przyrody tylko po to, żeby ludzie mieli pracę. Najgorsze jest to, że chce się niszczyć cudze (górnicy nie mieszkają wokół jezior) by mieć swoje. To w istocie rozbój.
Dodano: 21.11.2017 09:14    Przez: ~Artysta
Artysta. ae ten kopalniany lud pracy tego nie rozumie. To sa proste robole, dla nich liczy sie tylko pełna micha. Nieważne ze niszcza srodowisko. Gornicy koninscy to taka grupa ludzi która przez okno wyrzuci papierek po batonie w aucie. Niby w samochodzie ma czysto ale to ze inny pod domem ma syf maja gdzies. Technika idzie na przód ale torfiarze stoja w latach 70 cały czas. ZObacz ze konin to miasto komusze od zawsze. bo tutaj robole glosuja tylko na tych co im obiecuja gruszki na wierzbie.
Dodano: 21.11.2017 09:32    Przez: ~Pn
Przecież KWB to zgubi tego regionu wszyscy to wiedza. Degradacja naszego środowiska i nic więcej. Są miasta regiony w Polsce bez takich molochow i radzą sobie świetnie. Zresztą sami narzekacie cały czas ze Konin miastem wymierajacym a za chwilę płacze ie za kwb
Dodano: 21.11.2017 09:38    Przez: ~Pn
Z powietrza? Ze slonca? Hahaha. Dobre! Wiesz ile potrzeba wiatraczkow postawic i jakie to sa koszta by Koninowi zazapewniły energie??? Gdybys wiedzial to bys glupot jeden z drugim nie pisal.
Dodano: 21.11.2017 10:49    Przez: ~Pn
Pewnie, mniejsze koszty są gdy się niszczy niż buduje. No, ale tu trzeba mieć ograniczoną wizję przyszłości, żeby tego nie dostrzegać.
Dodano: 21.11.2017 11:15    Przez: ~Artysta
Pn reprezentujesz swoimi wypowiedziami po oni też tak z góry patrzyli na ludzi jak ty teraz typowy ich wyborca i szkoda na takiego typa jak ty tracić czasu na pisanie
Dodano: 21.11.2017 14:12    Przez: ~Olo
PO ciągnie Polskę na DNO, a jej sympatycy są zaślepieni propagandą płynącą z wrogo do nas Polaków nastawionych mediów.
Dodano: 21.11.2017 16:00    Przez: ~TVP INFO
nie ma miejsca na partyjnych kandydatów w przyszłych wyborach samorządowych a na pewno PISOWSKICH. Drodzy mieszkańcy Konina startujcie w wyborach z list społecznych bo już te 28lat pokazało że kandydatom Partyjnym chodzi o stołki dla siebie i swoich i jeśli naprawdę chcemy coś zmienić w naszym mieście stawiajmy na ludzi niezwiązanych z nikim i z żadną partią i koalicją,ludzi którym się chce zmienić nasze miasto aby młodzież chciała tu zostać a nie emigrować.Dość rządzenia miastem partyjnych kolesi i koalicji.
Dodano: 20.11.2017 16:04    Przez: ~daro z konina
Może pisz tylko, że od Kukiza, albo ruchy miejskie... im podziękujemy. PiS zadba, że by tylko partie wystawiały.
Dodano: 20.11.2017 16:34    Przez: ~qwerty
W Koninie czas na zmiany i nie ma tu miejsca Nowoczesna ani Platforma Obywatelska spieprzyliscie już dość, potrzebne są radykalne zmiany, inaczej wciąż będzie do dupy,czas by Konin się obudził z snu w którym tkwi niczym śpiąca królewna .
Dodano: 20.11.2017 17:00    Przez: ~Ha
chcę odpowiedzieć -Symp Pis. otóż żałosny sympatyku pisuaru. oni nie wygrali ze względu na program(takowego nie mają), ale kupili sobie głosy 500 i poparły ich niewykształcone i prymitywne dziecioroby. zajrzyj do roczników statystycznych i na wykształcenie pomieszkujących polską wieś. tam twoi idole znaleźli poparcie, które utrzymują do dziś. nie popieram pisu, ale uważam-że jest to pierwsza i jak dotychczas jedyna partia, która swoje przedwyborcze obietnice spełnia-a może już część spełniła. łączę wyrazy szacunku i przepraszam za ostry jęzor.
Dodano: 20.11.2017 18:26    Przez: ~boruta
Boruta na pewno twoi przyjaciele niemieccy mówili ci że u nich też się dostaje kasę na dziecko i właśnie teraz do norm europejskich dotarlismy a chyba nie myślisz że 40 procent wyborców to dziecioroby poprostu peo chcialo z Polaków zrobić parobów europy starej uni europejskiej taka prawda oni tu za grosze kupili grosze płacili a polacy jeszcze za grosze według rdzennych mieszkańców danego kraju pracują ale teraz im nosa utarli i dobrze
Dodano: 20.11.2017 20:14    Przez: ~Op
Kolejny naiwny, który sądzi, że wystarczy być bezpartyjnym żeby było pięknie. Ile razy już to przerabialiśmy. Zaczynali niby bezpartyjni a później stawali się betonem partyjnym.
Dodano: 21.11.2017 21:48    Przez: ~Ania
Dziękuję za kandydatów, którzy tylko czekają na pryknięcie prezesika, bez myślenia, refleksji i odwagi...
Dodano: 20.11.2017 16:27    Przez: ~Polak
Każda partia musi mieć swego przywódcę, aby trzymać członków w ryzach, jest p. Prezes Kaczyński, jest Schetyna, Petru, Kukiz, Kosiniak- Kamysz i tak ma być.
Dodano: 20.11.2017 17:01    Przez: ~Wyborca
Brawo za pognanie tuska
Dodano: 20.11.2017 16:29    Przez: ~Pn
A kto go wstrwtny pissuarze pognal? Cos ci sie w tym ciadnym mózgu pokiełbasiło bo bredzisz...
Dodano: 20.11.2017 16:41    Przez: ~Pn
Pn dlaczego ubliżasz, jesteś wyrzutkiem społeczeństwa i wszystko i wszystkich opluwasz.
Dodano: 20.11.2017 17:26    Przez: ~Dlaczego ?
Typowy wyborca peło myśli że jest najmądrzejszy i pewnie ma mnóstwo ogłoszeń na portalach aukcyjnych
Dodano: 21.11.2017 08:24    Przez: ~P
Tusk wroci i zmiazdzy wasza bezzebna kaczke. Brawo Tusk!!!
Dodano: 21.11.2017 10:51    Przez: ~Pn
Pamiętasz kim był dziadek Tuska, komu służył, a komu dzisiaj służy jego wnuk Donald ?
Dodano: 21.11.2017 16:08    Przez: ~No co ?
Pokażcie mordy tych zdrajców od Tuska co głosowali przeciw Polsce
Dodano: 20.11.2017 16:30    Przez: ~Pn
Won od Tuska pacanie. Zaoimniales juz jak pissuary na forum europejskim, wlacznie z Adrianem, oczerniali kraj kiedy rzadził Tusk i PO??
Dodano: 20.11.2017 16:43    Przez: ~Pn
zamknij się, ciekawe co niby zrobił PIS dla tego zapyziałego miasta ? dał 500 smarkulom z sonaty i innym bezrobotnym, zamiast dać miejsca pracy
Dodano: 20.11.2017 16:45    Przez: ~Konin jest skończony
W Koninie rządzi koalicja SLD- PO, nie PiS, a 500 zł na dziecko należy się każdej matce, jak psu micha i to 500 mógł Tusk już dać 10 lat temu jak rządził, o ile polskie rodziny byłyby bogatsze.
Dodano: 20.11.2017 17:07    Przez: ~Fakty
oni nie głosowali przeciwko Polsce-oni głosowali przeciwko szmaceniu i upodleniu tego kraiku przez obecny reżym. prezydent ułaskawia partyjnych kolesi, becia nie drukuje w dzienniku ustaw orzeczeń tk i pokątne wybieranie nowych przedstawicieli tk- w nocy. o szefowej tej imitacji i jej powołaniu nie wspomnę.
Dodano: 20.11.2017 18:31    Przez: ~boruta
Boruta nie chrzan.
Dodano: 20.11.2017 20:47    Przez: ~Pn
Ja bym Ci chetnie swoja pokazał prosty człowieczku od pisu. Od Donka sie odp...
Dodano: 21.11.2017 06:33    Przez: ~po i tak ma być
Dlaczego Tusk nie wymawia rrrrrr trochę to wstyd
Dodano: 21.11.2017 08:17    Przez: ~Pn
lepiej nie wymawiać rr, niż mlaskać gdy sie mówi jak robi ten co ma na sumieniu brata
Dodano: 21.11.2017 09:27    Przez: ~bo kazał lądować
Wszyscy tylko nie piss...
Dodano: 20.11.2017 16:39    Przez: ~Pn
Chcesz powrotu PO i okradania polskiego społeczeństwa, chciałbyś aby kobiety i mężczyżni pracowali do 67 r. życia ?
Dodano: 20.11.2017 17:31    Przez: ~A gdzie pieniądze z OFE ?
Pn chce bo jest nierobów. Sam pobiera 500
Dodano: 20.11.2017 20:48    Przez: ~Ok
Oby odpowiedni ludzie się znależli, Konin i cały powiat koniński powinni reprezentować miejscowi.
Dodano: 20.11.2017 16:49    Przez: ~Dobra Zmiana
Miejscowi, młodzi, wykształceni Polacy, kochający naszą Ojczyznę.
Dodano: 20.11.2017 17:33    Przez: ~Nie kapusie
Tacy to już dawno wyjechali za chlebem z konina
Dodano: 20.11.2017 20:17    Przez: ~Y
Y, wyjechali nieroby nieudacznicy. W takim małym miasteczku jak Konin nie możesz se dać radę a chcesz wyjeżdżać,? Po co? Zarobisz 2 tysiące więcej i oddasz je na wynajmie. Ot taki świat lepszy poza starzejacym się koninem
Dodano: 21.11.2017 07:39    Przez: ~Al
Nieudacznicy powiadasz większość naszych dzieci wyjechało za chlebem bo tu tylko praca po 1400 na rękę mój syn wyjechał z narzeczoną do poznania on ma 3600 jeździ widlakiem ona 2200 w sklepie oczywiście na rękę dużo młodych ma tak w Koninie wątpię tam takie zarobki to norma że 6tysi to na 2 to normalna rzecz
Dodano: 21.11.2017 08:29    Przez: ~Uip
Wyjezdzajaa mieli wg PiS wracac? Podivno Polska wstanela z kolan i juz nie jest w ruinie. No i jest to ponoc kraina miodem i mlekiem płynąca tylko... nie wiem, skad podwyzki cen w sjlepach czy paliw na stacjach benzynowych za nierzadpw PiS...
Dodano: 21.11.2017 10:56    Przez: ~Pn
Tusk obiecał Zieloną wyspę i z tej zielonej wyspy za jego rządów wyjechało 2 mln. młodych Polaków.
Dodano: 21.11.2017 16:17    Przez: ~Tak rządzili
Powstrzymanie Tuska i zdrajców co przeciwko Polsce głosowali
Dodano: 20.11.2017 16:50    Przez: ~Pn
Zamknijcie granice by Tusk nie mógł wrócić
Dodano: 20.11.2017 16:53    Przez: ~Pn
A co boisz sie Tuska? I dobrze bo wroci i kaczora zeszmaci jak robil to zawsze.
Dodano: 20.11.2017 21:30    Przez: ~Pn
Tusk już nie ma co zeszmacic, zrobił to zanim uciekł na zachod
Dodano: 21.11.2017 11:30    Przez: ~Pn
Tusk nigdzie nie uciekł, ale wyjechał na polecenie Merkel realizować jej plan, za dużą kasę, którą zarabia.
Dodano: 21.11.2017 16:21    Przez: ~Fakt
Donaald Tusk może tylko uratować ten kraj. Panie Donaldzie niech Pan startuje na Prezydenta
Dodano: 20.11.2017 17:10    Przez: ~TYlko TUSK
On już pokazał, gdzie miał zwykłych Polaków, kiedy rządził.
Dodano: 20.11.2017 17:35    Przez: ~Sowa i Przyjaciele
Wybieramy swoich a nie z Kalisza czy z Gniezna
Dodano: 20.11.2017 19:07    Przez: ~Śledż Stanisław
tylko idiota albo taki sam jak Tusk może pragnąć powrotu i prezydenta o takich korzeniach jakie ma Tusk, poczytaj sobie o jego dziadku kim był jakie miał pochodzenie to jeśli jesteś Polakiem będziesz inaczej patrzył na zdrajcę Narodu Polskiego chyba że pragniesz być parobkiem u szwabów
Dodano: 21.11.2017 06:52    Przez: ~patriota
Lepiej być parobkiem u szwaba w Niemczech niż u szwaba w Koninie w kauflandzie czy w lidlu ,głupi i naiwny patryjoto.
Dodano: 21.11.2017 08:43    Przez: ~vw września
poczytaj o kaczyńskim, tw balbina jego pochodzenie to odeski żyd,
Dodano: 21.11.2017 09:29    Przez: ~do patriota(tzn patry idiota
VW gdybyś był parobkiem u Niemca to byś nie bredzil tu
Dodano: 21.11.2017 11:27    Przez: ~Pn
~Sowa i Przyjaciele - tylko nie on powiedział "spieprzaj dziadu" Obecna władza pokazuje gdzie ma ludzi i jak ich słucha.
Dodano: 22.11.2017 10:16    Przez: ~Koninianka
1 z 4
1234>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.