Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19040) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO

14 / 10oC
14 / 8oC
14 / 8oC

Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Klasa okręgowa: Dwa zaległe mecze rundy jesiennej rozegrane

Dodano: 27.11.2017 12:03

Zjednoczeni Rychwał - Warta Eremita Dobrów i Kasztelania Brudzew - Czarni Ostrowite to zaległe spotkania konińskiej klasy okręgowej, które rozegrane zostały w miniony weekend.

Oba mecze trzynastej kolejki konińskiej klasy okręgowej pierwotnie zaplanowane były do rozegrania w weekend 28-29 października. Z powodu złych warunków atmosferycznych musiały zostać przeniesione na inny termin i ostatecznie odbyły się w miniony weekend.

W meczu Kasztelanii Brudzew z Czarnymi Ostrowite niespodzianki nie było. Wyżej notowani gospodarze pokonali beniaminka konińskiej klasy okręgowej 2:0. Dwie bramki zanotował Damian Kotkowski. Dzięki wygranej brudzewianie awansowali na czwarte miejsce w tabeli, wyprzedzając Wilki Wilczyn o dwa oczka.

W drugim spotkaniu na boisku działo się naprawdę wiele, choć padła tylko jedna bramka. W pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystali Zjednoczeni Rychwał. Gospodarze byli blisko zdobycia bramki również w drugiej połowie, ale piłka trafiła w słupek. Pięć minut przed końcem meczu rzut karny otrzymali goście, a na bramkę zamienił go Marcin Bryl. Warta Eremita Dobrów spotkanie kończyła jednak w dziesiątkę w 90. minucie bowiem drugi żółty kartonik obejrzał... strzelec jedynego gola, Marcin Bryl.

Warta Eremita Dobrów dowiozła jednak wynik do końca. Zespół z powiatu kolskiego awansował na dziewiąte miejsce w lidze z dorobkiem 22 punktów, wyprzedzając Czarnych Ostrowite.

Do rozegrania z rundy jesiennej pozostały jeszcze trzy mecze. 3 grudnia odbędą się spotkania Orzeł Grzegorzew - GKS Sompolno i Warta Eremita Dobrów - Olimpia Koło. Na wiosnę zaplanowane jest spotkanie Strażaka Licheń Stary z Orłem Grzegorzew.