Dzisiaj jest środa 11 grudnia 2019, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20440) SPORT FORUM FIRMY (5432) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -2oC
Jutropogoda
0 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kilka wozów strażackich przy Kleczewskiej. ... (1)Golina. Samochód dla niepełnosprawnych przekazany ... (0)

Tragedia na polu. Mężczyzna wciągnięty przez rozrzutnik obornika

Dodano: 30.11.2017 14:24
Źródło: LM.pl

Prokuratura Rejonowa w Słupcy wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w trakcie prac polowych.

Dramat rozegrał się wczoraj około południa w miejscowości Smoleniec w gm. Zagórów. 83-letni mężczyzna najprawdopodobniej został wciągnięty przez rozrzutnik obornika. Jego życie próbowano ratować w jednym z poznańskich szpitali. Niestety mężczyzna zmarł wieczorem.

- Nie udzielamy żadnych szczegółowych informacji w tej sprawie. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji

– mówi Ewa Woźniak, prokurator rejonowy w Słupcy.

Sekcja została zaplanowana na jutro. Jej wyniki będą znane w przyszłym tygodniu.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Taki człowiek w tym wieku powinien już odpoczywac a nie w gnoju się babrac co za kraj
Dodano: 30.11.2017 15:32    Przez: ~Bhh
Jefni całe życie odpoczywają a inni pracują do końca.Ten Pan był bardzo pracowitym człowiekiem i dopóki by mu siły pozwalały to by pracował
Dodano: 30.11.2017 16:20    Przez: ~Ewa
On sam był właścicielem. To nie państwówka, gdzie już by od 60 (tera 65) poszedł na emeryt
Dodano: 30.11.2017 15:15    Przez: ~oj
Tak to jest jak tuzin ludzi pracujących w mieście zapisanych jest na gospodarkę aby płacić KRUS a pracuje jedynie senior bo mu szkoda
Dodano: 30.11.2017 16:21    Przez: ~Wałek
Jak przekazał gospodarstwo to dostał 700-900zł co miesiąc za całe życie ciężkiej pracy. Dużo?
Dodano: 30.11.2017 17:47    Przez: ~chłop

KOMENTARZE

Nie wiem po co ta sekcja potrzebna....
Dodano: 30.11.2017 15:14    Przez: ~Tre
Po śmierci każdego muszą wypatroszyć.
Dodano: 01.12.2017 12:00    Przez: ~Po co ?
Taki człowiek w tym wieku powinien już odpoczywac a nie w gnoju się babrac co za kraj
Dodano: 30.11.2017 15:32    Przez: ~Bhh
Na pewno praca na roli była jego pasją i kraj w którym się żyje nie ma tu nic do rzeczy, lekarze będąc w podeszłym wieku też pracują i co w tym dziwnego.
Dodano: 30.11.2017 16:19    Przez: ~Wolny wybór
Jefni całe życie odpoczywają a inni pracują do końca.Ten Pan był bardzo pracowitym człowiekiem i dopóki by mu siły pozwalały to by pracował
Dodano: 30.11.2017 16:20    Przez: ~Ewa
Tak to jest jak tuzin ludzi pracujących w mieście zapisanych jest na gospodarkę aby płacić KRUS a pracuje jedynie senior bo mu szkoda
Dodano: 30.11.2017 16:21    Przez: ~Wałek
Wałek...święta prawada..zaby 10 albo 100 w mieście, placących KRUS za ziemie po dziadkach której na oczy nie widzieli jeden,, chłop " musi zapieprzać. Szkoda, dożyć tego wieku i zginąć przez zamiłowanie do ziemi z której coraz ciężej wyżyć.
Dodano: 30.11.2017 16:35    Przez: ~Łowca absurdu
Pracował bo lubił i kochał to co robił całe życie.Jak osiągniesz wiek emerytalny w rolnictwie to aby dostać emeryturę musisz się pozbyć gospodarstwa bo inaczej dostaniesz 800-900zł co kwartał i jak za to wyżyć???????????????????????????
Dodano: 30.11.2017 17:44    Przez: ~chłop
No tak sędzina Gersdorf powiedziała, że za 10 tys. zł to można wyżyć ale na prowincji, to nie miał 10 tys. emerytury ?
Dodano: 01.12.2017 12:05    Przez: ~Sędziowie
Przekazał gospodarstwo żeby otrzymywać emeryturę w KRUS.
Dodano: 30.11.2017 15:38    Przez: ~coj
Przekazał i co?? Nie wolno mu bylo pracowac? To jego zycie, pasja. Moze kogos smieszy rozrzutnik z obornikiem i pasja do tego. Trudno, zal mi takiej osoby.
Dodano: 30.11.2017 16:37    Przez: ~Kondolencje dla rodziny
Jak przekazał gospodarstwo to dostał 700-900zł co miesiąc za całe życie ciężkiej pracy. Dużo?
Dodano: 30.11.2017 17:47    Przez: ~chłop
sie dziwicie ze 83 letni czlowiek pracowal ??? pracowal bo pewnie byl nauczony od mlodych lat do roboty ! a teraz co sie dzieje? 30latki do pracy sie nie biora,siedza i baki zbijaja w domu nieroby.Tym sie dziwcie a nie temu co zycie stracil.
Dodano: 01.12.2017 10:08    Przez: ~taka_prawda
Żeby nie wieś to miasto nie miałoby co jeść TO JEST PRAWDA !!!! TEN CZŁOWIEK KOCHAŁ TO CO ROBIŁ PRZEZ CAŁE ZYCIE znam bardzo dobrze tego pana.
Dodano: 01.12.2017 11:17    Przez: ~Polka
Wszystko co jest, posiada bowiem duszę, czy to kamień, czy roślina, czy zwierzę, czy nawet myśl. To, co znajduje się na ziemi i pod jej powierzchnią, ani przez chwilę nie przestaje się przeistaczać, bo ziemia jest również bytem żywym i posiada własną duszę. My stanowimy część tej duszy i rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, że ona działa zawsze na naszą korzyść.
Dodano: 01.12.2017 11:25    Przez: ~Polka
Dusza to życie, a człowiek to stworzenie boże i wszystko inne ma mu służyć za pokarm i do jego egzystencji, cała Ziemia została dana człowiekowi we władanie i zarządzanie. Człowiek posiada ciało i ducha oraz duszę, czyli życie. Prawdziwe ja w człowieku to jego duch, nie ciało, z chwilą śmierci ciała jego duch opuszcza ciało i idzie do Boga, oczekując na zmartwychwstanie ciała, które nastąpi z chwilą powtórnego przyjścia Pana Jezusa.
Dodano: 01.12.2017 12:22    Przez: ~Chrzescijanin
Zmartwychwstanie ciała? Przecież po sekcji nie jest kompletny? Również pies nie ma duszy a baranek ma.
Dodano: 01.12.2017 13:04    Przez: ~Pn
a co taki dziadek robil na polu masakra