Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18921) SPORT FORUM FIRMY (5386) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Św. Mikołaj przyleci śmigłowcem. Zapali światełka na choince

Dodano: 3.12.2017 15:05
Źródło: LM.pl

Już jutro na świątecznym drzewku w sercu konińskiej starówki zapalone zostaną lampki. Będzie też św. Mikołaj, który porzuci sanie i przyleci śmigłowcem.

Jarmark św. Mikołaja to impreza dla najmłodszych mieszkańców Konina. W tym roku rozpocznie się ona w samo południe na pl. Wolności. W programie poza zabawą i konkursami przewidziano elfowe warsztaty z „Pisania listów do św. Mikołaja”. A wyczekiwany przez wszystkie dzieci Mikołaj przyleci śmigłowcem i wspólnie z prezydentem Konina zapali światła na miejskiej choince. Nie zabraknie też fotobudki, pierników i clownów.  

  • Św. Mikołaj przyleci śmigłowcem. Zapali światełka na choince

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bardzo szkoda, że odbędzie się to w takich godzinach,gdzie większość dzieci jest w przedszkolu, albo w szkole. Frajda raczej dla tych co nie pracują, albo mają dziadków na emeryturze. Można było o tym pomyśleć i zorganizować dziś, w dzień wolny. No chyba, że ilość pierników ograniczona;-)
Dodano: 3.12.2017 15:29    Przez: ~Babcia E
serio miasto wyda kupę kasy na helikopter ?! Kurde No masakra.. a dziury w drogach nadal pozostaną.... most na łężynie nadal bez remontu... ehhh
Dodano: 3.12.2017 16:57    Przez: ~oj
Na portalu każdy artykuł niezależnie czego dotyczy jest dokładnie skrytykowany, dobrze jeśli w sposób kulturalny, ale co niektórzy komentujący nie posiadają za grosz kultury i to jest przerażające.
Dodano: 3.12.2017 17:45    Przez: ~K-n
Tramwajem wodnym powinien przypłynąć.
Dodano: 3.12.2017 17:51    Przez: ~Dżozef
Miasto Konin to bogata wieś
Dodano: 3.12.2017 15:23    Przez: ~ula

KOMENTARZE

A może przyleci statkiem kosmicznym
Dodano: 03.12.2017 15:20    Przez: ~a
serio miasto wyda kupę kasy na helikopter ?! Kurde No masakra.. a dziury w drogach nadal pozostaną.... most na łężynie nadal bez remontu... ehhh
Dodano: 03.12.2017 16:57    Przez: ~oj
Nowa przeprawa jest ważniejsza i co z nią ?
Dodano: 03.12.2017 17:36    Przez: ~Most UE
Tramwajem wodnym powinien przypłynąć.
Dodano: 03.12.2017 17:51    Przez: ~Dżozef
TO ZNÓW JAKIŚ ŻART??????!!!!!HELIKOPTER I MIKOŁAJ???????????? CZY ORGANIZATOREM JEST TO STOWARZYSZENIE KTÓRE JEST TAK CHOJNIE OBDAROWYWANE PRZEZ MIASTO ŚRODKAMI FINANSOWYMI??????
Dodano: 04.12.2017 00:19    Przez: ~to juz wiadomo na co ida pod
A w innym artykule redaktor pyta o wydatki na przyszły rok
Dodano: 04.12.2017 04:46    Przez: ~Al
Solorz zboczu z kursu i wyląduje w naszym miasteczku? Trzeba lądowisko wybudowac
Dodano: 04.12.2017 04:47    Przez: ~F
Niech zamkną jedna nitkę przeprawy by miał gdzie wylądować. Będzie miał potem idealnie szybki dojazd pod choinke
Dodano: 04.12.2017 04:51    Przez: ~Al
Lot to koszt około 5 tyś zł. Żeby ładnie wylansować się w mediach.
Dodano: 04.12.2017 08:55    Przez: ~Na koszt podatnika
Ale coś się nie zgadza w moim kalendarzu. 4 grudnia to w Koninie obchodzi się Barbórkę i jak już to helikopterem powinna przylecieć św. Barbara z Solorzem. A św. Mikołaja zawsze jest 6 grudnia. Ale może to jest czerwona zmiana ?
Dodano: 04.12.2017 09:15    Przez: ~Dobra zmiana
Miasto Konin to bogata wieś
Dodano: 03.12.2017 15:23    Przez: ~ula
Miasto nie może by wsią, a wieś miastem, jedno przeczy drugiemu.
Dodano: 03.12.2017 17:37    Przez: ~Oj Ula
Za komuny w połowie budowane elektrownie na przyjazd partyjniakow uruchamiane byly za dotknięciem jednego przycisku a ty mówisz że miasto nie może być wsią????
Dodano: 04.12.2017 04:49    Przez: ~Al
Bardzo szkoda, że odbędzie się to w takich godzinach,gdzie większość dzieci jest w przedszkolu, albo w szkole. Frajda raczej dla tych co nie pracują, albo mają dziadków na emeryturze. Można było o tym pomyśleć i zorganizować dziś, w dzień wolny. No chyba, że ilość pierników ograniczona;-)
Dodano: 03.12.2017 15:29    Przez: ~Babcia E
Ty nie pracujesz w niedziele, masz wolne??? Ciekawe czy jesteś za tym, żeby w niedziele markety były zamknięte, może wtedy w taki dzień by się odbyło takie spotkanie. Nie wszyscy mają wolne niedzielę. Ale co Ty o tym możesz wiedzieć, przecież świętujesz w dzień wolny...
Dodano: 03.12.2017 18:56    Przez: ~Zygmunt
No właśnie na plac przyjadą dzieci ze szkół i przedszkoli Babiu E.
Dodano: 03.12.2017 19:34    Przez: ~Mikołaj
Nie jestem pewny czy ta cała impreza jest dla dzieci...
Dodano: 03.12.2017 22:18    Przez: ~czytelnik
Mnie nie szkoda. Nie będę patrzyła jak ktoś lansuje się za czyjeś pieniądze.
Dodano: 04.12.2017 08:57    Przez: ~TVN
Dzień wolny jest w niedzielę. Wigilia jest 24 grudnia. Święta Bożego Narodzenia obchodzimy 25/26 grudnia. Pogaństwie terminy, pogaństwie obyczaje. Obchodźmy Wigilię w piątek, lub nawet 22 lipca. Łamanie się opłatkiem w tych dniach to świętokradztwo. Szczególnie jeśli opłatek jest z Markietu.
Dodano: 03.12.2017 16:33    Przez: ~PN
alleluja kasa na śmigłowiec z naszych podatków. alleluja a na drogach pozostanie dziura
Dodano: 03.12.2017 16:59    Przez: ~oj
Trollom jak zwykle nic ni pasuje
Dodano: 03.12.2017 17:21    Przez: ~Antytroll
Aby się nie spuznić -musi śmigłowcem przylecieć ,a co ma w korku stać na moście...
Dodano: 03.12.2017 17:38    Przez: ~elf
Na portalu każdy artykuł niezależnie czego dotyczy jest dokładnie skrytykowany, dobrze jeśli w sposób kulturalny, ale co niektórzy komentujący nie posiadają za grosz kultury i to jest przerażające.
Dodano: 03.12.2017 17:45    Przez: ~K-n
co jak co ale do trolowania mi daleko. po prostu trzeźwo myślę na co idą nasze podatki... hah
Dodano: 04.12.2017 08:42    Przez: ~oj
Dlaczego 4 a nie 6 grudnia? I godziny też zajebiste, to powinno być od 15. Światełka zabłysną w południe, łał, atrakcja
Dodano: 03.12.2017 17:51    Przez: ~mieszkanka Konina
Też się dziwię dlaczego w Barbórkę, a nie w Mikołajki. Ale za to wiem, dlaczego w takich godzinach.Bo po 15 prezydent ma wolne i jedzie do domu na obiad.
Dodano: 03.12.2017 22:46    Przez: ~św. Mikołaj
Clown to się pisze w Anglii, w Polsce to się pisze klałn względnie klaun. Precz z anglizacją.
Dodano: 03.12.2017 18:16    Przez: ~Artysta
Mikołaj toby lepiej prezydentowi ze trzech inwestorów podrzucił. Zatrudnili se kolesia i pół roku nic poza kosztami. Nowe wybory wymiota leseriade pieknie.
Dodano: 03.12.2017 18:33    Przez: ~Kinol
Módlmy się o to .
Dodano: 03.12.2017 19:30    Przez: ~PZPR wynocha
Mikołaj zjedzie że śmigłowca kablem z przeprawy może wytrzyma!!!
Dodano: 03.12.2017 19:05    Przez: ~Elf
Szlachta się bawi na koszt podatnika.
Dodano: 03.12.2017 20:39    Przez: ~Pi
1 z 2
12>>