Dzisiaj jest piątek 15 grudnia 2017, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23411) SPORT FORUM FIRMY (5108) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / -1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy zimowy transfer. Nowy lider obrony Górnik ... (30)Razem dla bezpieczeństwa, czyli autorski program k ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościUczniowie ZSTiH zebrali 130 kg karmy dla bezdomnyc ...

Uczniowie ZSTiH zebrali 130 kg karmy dla bezdomnych zwierząt

Dodano: 5.12.2017 12:45

Uczniowie ZSTiH w Koninie zebrali 130 kg karmy dla konińskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

W listopadzie w Zespole Szkół Technicznych i Hutniczych w Koninie zorganizowano szkolną zbiórkę karmy dla psów i kotów. Udało się zebrać ponad 130 kg karmy, którą uczniowie klasy 3TP wraz z Darią Walczykiewicz, wicedyrektor szkoły, przekazali pracownikom konińskiego schroniska.

Przy okazji zbiórki, szkołę odwiedził sympatyczny psiak Misia, który został adoptowany ze schroniska przez jednego z nauczycieli. Uczniowie i Misia pozowali do wspólnych zdjęć w świątecznym klimacie.

  • Uczniowie ZSTiH zebrali 130 kg karmy dla bezdomnych zwierząt
  • Uczniowie ZSTiH zebrali 130 kg karmy dla bezdomnych zwierząt
  • Uczniowie ZSTiH zebrali 130 kg karmy dla bezdomnych zwierząt
  • Uczniowie ZSTiH zebrali 130 kg karmy dla bezdomnych zwierząt
  • Uczniowie ZSTiH zebrali 130 kg karmy dla bezdomnych zwierząt

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ZSTiH,   bezdomne zwierzęta,   schronisko,   karma dla zwierząt,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo dla Was za zaangażowanie :)
Dodano: 5.12.2017 13:30    Przez: ~Wielbiciel zwierząt

KOMENTARZE

Brawo dla Was za zaangażowanie :)
Dodano: 05.12.2017 13:30    Przez: ~Wielbiciel zwierząt
To powinny robic wszystkie szkoly ! godny przyklad !
Dodano: 05.12.2017 13:38    Przez: ~xxx
Brawo za kawał świetnej roboty, a Prezydent wstyd że przez tyle lat nie rozwiązał tematu schroniska.
Dodano: 05.12.2017 17:28    Przez: ~Buda
Tą mikolajową z odsłoniętym ramieniem chce dziś na moim kominie
Dodano: 06.12.2017 08:21    Przez: ~Pn
Ale dziunie ładnie kucaja
Dodano: 06.12.2017 08:21    Przez: ~Pn
Szkoda ze w Koninie nie ma takich fajnych niuniek
Dodano: 06.12.2017 10:15    Przez: ~Aiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Jeszcze raz brawo dla Was Kochani. Gdyby więcej dyrektorów szkół tak myślało o zwierzakach , przecież to tak niewiele...
Dodano: 10.12.2017 18:51    Przez: ~uczennica
Zabrac tego przeurodziwego pieska ! Szkoda go tam !!
Dodano: 05.12.2017 13:40    Przez: ~fan
Tusk by wam dał zbieractwo
Dodano: 05.12.2017 15:47    Przez: ~Pn
Jeszcze nie upadł duch w narodzie... Brawo dziewczyny i chłopaki!
Dodano: 05.12.2017 16:54    Przez: ~Woland
Psy zasrywają trawniki i chodniki, a właściciele po swoich kundlach nie sprzątają, co na to służby miejskie ?
Dodano: 05.12.2017 17:52    Przez: ~Nic
Służby miejskie na sranie w Koninie są bezradne.
Dodano: 05.12.2017 19:32    Przez: ~Jolka
debilne komentarze jak te powyżej, co na to służby miejskie?co na to prezydent?co na to swiadkowie jehowy??
Dodano: 06.12.2017 11:25    Przez: ~nick
Świadków Jehowy się nie czepiaj, nas psy nie interesują, my roznosimy literaturę od drzwi do drzwi w postaci Strażnicy i Przebudzcie się, aby przyciągnąć jak najwięcej niewiernych do naszej Organizacji.
Dodano: 06.12.2017 16:28    Przez: ~44 tys.
Powinno się prawem zabronić trzymania śmierdzących psów w mieszkaniach blokowych, gdyż większości mieszkańców te kundle przeszkadzają, szczekają i brudzą klatki schodowe czy windy.
Dodano: 05.12.2017 18:01    Przez: ~Obywatel
Wole ten kundle niż takiego sąsiada jak ty !
Dodano: 06.12.2017 09:34    Przez: ~WZ
Ja nie szczekam i nie sikam po ścianach, a trawniki wokół mojego bloku wiecznie zasrane przez kundle. Właściciele psów powinni płacić przynajmniej 500 zł od psa podatku rocznie, za szkody które powodują psy.
Dodano: 06.12.2017 16:33    Przez: ~Sikają na drzewa
Mam siostry mieszkające na wsi, które mają swoje posesje i tam pies nie ma wstępu do domu, on zna swoje miejsce, kojec a w kojcu buda. Proszę zobaczyć jaka jest kultura na wsi. A w Koninie jak w psiarni.
Dodano: 05.12.2017 18:07    Przez: ~Pozdrawiam mieszkańców wsi
Pies nie powinien spać z Panem w jednym łóżku
Dodano: 05.12.2017 19:43    Przez: ~Q
Tfu!!! Toż to sodomia!
Dodano: 05.12.2017 20:17    Przez: ~pleban
właśnie widać jaka kultura ja tej wsi ... buhahah
Dodano: 06.12.2017 09:35    Przez: ~WZ
A dlaczego pies nie ma wstępu do mieszkania? co, trędowaty czy co? Ja mieszkam na wsi i mój pies kiedy chce wchodzi do mieszkania. Taka jest u nas kultura na wsi!!!
Dodano: 10.12.2017 18:46    Przez: ~aneta
Te wszelkie psiarki nienawidzą ludzi, za psa by ci wydrapały oczy. Mają tylko po jednym dziecku, a to tylko dlatego, żeby na starość zapewniło im opiekę. Całą swoją miłość przelewają tylko na pieski, u nich nawet własny mąż się nie liczy.
Dodano: 05.12.2017 19:46    Przez: ~realista
ale oprócz ciebie w domu wszyscy zdrowi czy to rodzinne?
Dodano: 06.12.2017 11:27    Przez: ~nick
Pies nade wszystko, człowiek na dalszym planie, a do czego np. samotnej kobiecie potrzebny jest pies ?
Dodano: 06.12.2017 16:40    Przez: ~Psiary
Każdy niech pomaga komu chce! Jeden pomaga ludziom, inny zwierzętom. One też czują ból, głód cierpienie. No ale Polak katolik to ma monopol na to co jest dobre a co złe i komu się pomaga a komu nie. Choć wątpię by ci, co się tak rozpisują o pomaganiu innym ludziom pomogli komukolwiek.
Dodano: 05.12.2017 19:48    Przez: ~axa
wartość człowieka ocenia się przez pryzmat tego, jak traktuje nie tylko innych ludzi ale również jak traktuje zwierzęta, nie można powiedzieć że dobrym człowiekiem jest ten kto pomoże drugiemu człowiekowi a kopnie na ulicy psa, bo to się kupy nie trzyma, a jaki związek ma miłość do zwierząt do podsiadania jednego dziecka to tego już kompletnie nie rozumiemniektóre teorie to od wielkich myślicieli tu były, gratuluję:)
Dodano: 05.12.2017 20:26    Przez: ~wow
Do człowieka strzela z Kałasznikowa, a pieska zagłaskał by na śmierć z miłości, tacy są ludzie, szczególnie kobiety.
Dodano: 06.12.2017 16:46    Przez: ~Burek
1 z 2
12>>