Dzisiaj jest sobota 20 stycznia 2018, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24393) SPORT FORUM FIRMY (5124) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
-1 / -2oC
Pojutrzepogoda
-2 / -5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
O wieżach ciśnień w Wieży Ciśnień. Wystawa toruńsk ... (0)Jak wygląda energetyczna przyszłość Konina? Dyskut ... (25)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Uczniowie "Budowlanki" przekazali karmę do ...

Konin. Uczniowie "Budowlanki" przekazali karmę do schroniska

Dodano: 6.12.2017 19:00
Źródło: LM.pl

Aż 350 kg karmy dla zwierząt ze schroniska zebrali uczniowie Zespołu Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego w Koninie.

Akcja zbiórki jedzenia dla bezdomnych psów i kotów ruszyła w konińskiej „Budowlance” na przełomie października i listopada. Uczniowie zaangażowali się w tę inicjatywę tak bardzo, że udało im się zebrać 350 kg suchej i mokrej karmy. Zwycięzcami szkolnej zbiórki została jedna z klas czwartych, a jej uczniowie wspólnie z opiekunami przekazali karmę do konińskiego schroniska. Nagrodą dla klasy był kupon na pizzę. 

fot. ZSBiKZ Konin

  • Konin. Uczniowie "Budowlanki" przekazali karmę do schroniska
  • Konin. Uczniowie "Budowlanki" przekazali karmę do schroniska
  • Konin. Uczniowie "Budowlanki" przekazali karmę do schroniska
  • Konin. Uczniowie "Budowlanki" przekazali karmę do schroniska
  • Konin. Uczniowie "Budowlanki" przekazali karmę do schroniska

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo dla nauczycieli i uczniów. Oby więcej takich akcji , dzięki którym pomagamy potrzebującym i jednocześnie stajemy się lepsi.
Dodano: 6.12.2017 19:47    Przez: ~Grzegorz
W Budowlance nie tylko zbieramy na psym ale także na biedne dzieci. Może nie pracujemy, ale nasi rodzice wiedzą na co dają pieniądze i chętnie popierają takie akcje. Wiesz, gdyby nie głupota i znieczulica ludzka, tych ,,psich darmo zjazdów" byłoby mniej. Bo nie wzięły się tam same. Sądzę, że psy traktujesz przedmiotowo i przez takich ludzi którzy myślą tak samo, jest ich coraz więcej w schroniskach.
Dodano: 6.12.2017 22:21    Przez: ~ANM
Nawet nie masz pojęcia człowieku komu jeszcze pomagają te dobre, mądre, pracowite i bardzo wrażliwe dzieci.
Dodano: 6.12.2017 22:13    Przez: ~X
Najlepsza Szkoła w Koninie
Dodano: 6.12.2017 19:46    Przez: ~paweł
Może same nieuki ale Budowlanka była najlepszym technikum 2017r według rankingu Perspektywy. Aż strach pomyśleć co za nieuki są w innych technikach w Koninie.
Dodano: 6.12.2017 22:27    Przez: ~jhjh

KOMENTARZE

Najlepsza Szkoła w Koninie
Dodano: 06.12.2017 19:46    Przez: ~paweł
Same nieuki co tylko bezrobotnych zasilą.Jak można chodzić do takiej szkoły??
Dodano: 06.12.2017 21:21    Przez: ~jowita
potwierdzam zapraszam osoby o nicku on i Jowita tej szkoły na kierunek typowo budowlany drogi i mosty kołowe w latach gdy kształciła się tam 8 letnia podstawówka a nie gimbaza - gwarantuje, że po matematyce i fizyce w jakimkolwiek LO w koninie nie dajesz rady
Dodano: 06.12.2017 22:01    Przez: ~ja...
Może same nieuki ale Budowlanka była najlepszym technikum 2017r według rankingu Perspektywy. Aż strach pomyśleć co za nieuki są w innych technikach w Koninie.
Dodano: 06.12.2017 22:27    Przez: ~jhjh
Jowita twoja średnia przepraszam bardzo to 6.0 ?że tak się wymadrzasz a twoja szkoła gdzie się znajduje co? Sama jesteś nieuk i nie obrażaj uczniów z budowlanki bo to jest bardzo fajna szkoła i ma wielu wspaniałych nauczycieli ,a w rankingu szkół stoi bardzo dobrze Wstydź się tak pisać o innych.
Dodano: 06.12.2017 22:37    Przez: ~Ha
Ludziom zacznijcie pomagać a nie psom. Pomyśl co czuję człowiek kiedy nie stać go na jedzenie a patrzy jak na psy się zbiera pieniądze.
Dodano: 07.12.2017 08:03    Przez: ~xyz
Ludzie odchodzą od miłości człowieka do człowieka, a przelewają swoją miłość na psy, obecny świat staje na głowie i brnie ku zgubie.
Dodano: 07.12.2017 15:34    Przez: ~Miłuj bliżniego, nie psa.
Brawo dla nauczycieli i uczniów. Oby więcej takich akcji , dzięki którym pomagamy potrzebującym i jednocześnie stajemy się lepsi.
Dodano: 06.12.2017 19:47    Przez: ~Grzegorz
Brawo
Dodano: 06.12.2017 22:42    Przez: ~ziom
Co za paskudny zwyczaj nastał, najpierw szkoła hutnicza teraz budowlanka, czy to kuratorium narzuciło szkołom zbierać konserwy na tych psiarnych darmozjadów ? Przecież te dzieciaki nie pracują i własnych pieniędzy jeszcze nie mają.
Dodano: 06.12.2017 20:11    Przez: ~ZBIERAJ NA DZIECI BIEDNE !!!
Nawet nie masz pojęcia człowieku komu jeszcze pomagają te dobre, mądre, pracowite i bardzo wrażliwe dzieci.
Dodano: 06.12.2017 22:13    Przez: ~X
W Budowlance nie tylko zbieramy na psym ale także na biedne dzieci. Może nie pracujemy, ale nasi rodzice wiedzą na co dają pieniądze i chętnie popierają takie akcje. Wiesz, gdyby nie głupota i znieczulica ludzka, tych ,,psich darmo zjazdów" byłoby mniej. Bo nie wzięły się tam same. Sądzę, że psy traktujesz przedmiotowo i przez takich ludzi którzy myślą tak samo, jest ich coraz więcej w schroniskach.
Dodano: 06.12.2017 22:21    Przez: ~ANM
Ty zbieraj na biedne dzieci odwal się od zwierząt bo nie jedno zwierzę ma lepsze zachowanie niż nie jeden człowiek a od pomocy dzieciom są wszelkiego rodzaju instytucje do tego powołane a czyja to wina że dzieci mają źle? Dorosłych ludzi którzy są nieodpowiedzialni i niepoważnie podchodzą do życia.
Dodano: 06.12.2017 22:28    Przez: ~Ha
lamusie wlasnie pokazujesz jak cie wychowano scierwusie. jak ci sie na łeb zawali ten szałas w ktorym mieszkasz to mam nadzieje ze zadebn pies cie nie odszuka, w koncu tacy ludzie jak ty pachna go.em... wynaturzona zimnokrwista kreaturo. jak mozesz tak pisac o bezbronnych stworzeniach. Kazdy pies kocha swojego pana. nawet ten trzymany przez lajdaka na łancuchu.. jak widac nie kazdy to rozumie. obys na stare lata został sam jak palec. masz jedno zycie. od ciebie zalezy jak no wyglada
Dodano: 07.12.2017 06:43    Przez: ~E2200
Psiarki mają coś z głowami, pies ma służyć człowiekowi, jak wszystko na tym świecie. Ochrona zwierząt, które plenią się w nadmiarze, ochrona szkodników takich jak dziki, lisy, bobry, kormorany, kto to wymyślił ?
Dodano: 07.12.2017 15:46    Przez: ~Pies w budzie
Szacunek dla ludzi, którzy organizują takie akcje-ten najbardziej fascynujący towarzysz życia człowieka od dawna jest mu zawsze wierny. SZACUNEK.
Dodano: 06.12.2017 21:50    Przez: ~Prawda
Prosxe sie nie denerwowac , to jakis niezrownowazony debil zlosliwie takie epitety wypisuje i ma ztego zabawe !!!!
Dodano: 06.12.2017 22:58    Przez: ~swoj
Ludzie tworzą akcje, które pomagają bezdomnym psiakom dawaja ile mogą, ile są w stanie pomóc bo zwierzę tez ma swoje uczucia potrafi pokochac człowieka a pozniej przez takich samych ludzi zostaje czesto porzucony, zostawiony w miejscu gdzie nie ma ratunku, przywiązany do drzewa, pozostawiony w worku. Czy tym psiakim nie należy się chociaż pełna miska karmy? Schronisko sie stara ale samo nie da rady dlatego takie akcje sa wazne i potrzebne! Jestem przerażona taką znieczulica ludzi, jak można !Do ludzi którzy nie rozumieją zapraszam do schroniska, wejdzcie i zobaczcie te smutne oczy i może wtedy odezwie sie w was jakis promyk wrazliwosci!Co do samej szkoly, najlepsza w Koninie wsrod technikum, zapraszam na kierunki geodezja albo budownictwo gdzie młodzież naprawdę jest na poziomie i nie jest to jakas zawodowka. Czas chyba przestac zyc stereotypami!
Dodano: 06.12.2017 22:44    Przez: ~Uczennica...
Dziekujemy ! Brawo !!!!
Dodano: 06.12.2017 23:00    Przez: ~koninianin
Brawo! Dziękujemy!
Dodano: 07.12.2017 09:12    Przez: ~Woland
Świat schodzi na psy... Psiarze nie lubią ludzi, wydaje mi się, że są oni zakłamani, mściwi, zawistni, opryskliwi, nieuprzejmi, gburowaci, jędzowaci, nieuprzejmi, grubiańscy, niemili, smutni, konfidenci, zgorzkniali, borsukowaci, złośliwi, sarkastyczni, kłótliwi, jątrzący, pyszni, zarozumiali, narzekający, płaczliwi, nieprzyjacielscy i nieuprzejmi... to widać tu po niektórych wpisach... i ja się takich ludzi bardzo boję.
Dodano: 07.12.2017 19:58    Przez: ~jeszcze normalny