Dzisiaj jest sobota 16 grudnia 2017, imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23503) SPORT FORUM FIRMY (5109) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościOznakowane osiedle. Tablice z nazwami ulic na koni ...

Oznakowane osiedle. Tablice z nazwami ulic na konińskim Zatorzu

Dodano: 7.12.2017 08:03

Tablice z nazwami ulic i numerami budynków stanęły na konińskim Zatorzu. Dziś kończy się ich montaż.

To będzie najlepiej oznakowane osiedle w Koninie. Tablice, które stanęły przy głównych ulicach powstają w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców.

- Ludzie zgłaszali, że osiedle nie było oznakowane i takie tablice są potrzebne – mówi Maciej Ostrowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze”.

Na osiedlu stanie w sumie 20 tablic. Koszt tej inwestycji to około 7-8 tys. zł. To nie koniec, a dopiero początek zmian w architekturze Zatorza. Jak podkreśla prezes Ostrowski, wiosną znikną betonowe tablice ogłoszeniowe. W ich miejscu staną nowe, które będą bardziej estetyczne i spójne z tablicami kierującymi do bloków oraz wieżowców. 

  • Oznakowane osiedle. Tablice z nazwami ulic na konińskim Zatorzu
  • Oznakowane osiedle. Tablice z nazwami ulic na konińskim Zatorzu
  • Oznakowane osiedle. Tablice z nazwami ulic na konińskim Zatorzu
  • Oznakowane osiedle. Tablice z nazwami ulic na konińskim Zatorzu
  • Oznakowane osiedle. Tablice z nazwami ulic na konińskim Zatorzu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Piękna sprawa :) wszędzie powinni być to praktykowane . Brawo
Dodano: 7.12.2017 08:51    Przez: ~Brawo
Mimo, że Konin znam dość dobrze to Zatorze było dla mnie zawsze jedną wielką zagadka:) brawoo!!!
Dodano: 7.12.2017 08:58    Przez: ~TenTyp89
Ten prezes naprawdę wie co robi i dba o prawdziwe potrzeby mieszkańców. Szacunek! Jeszcze jakby można gdzieś poszukać możliwości rozbudowy parkingów na obrzeżach osiedla, to byłoby cudownie.
Dodano: 7.12.2017 09:09    Przez: ~Woland
Koszt inwestycji ,to nie tylko zakup samych tablic. Trzeba też je jakoś zamontować. Teraz rozumiesz skąd ten przedział cenowy całości inwestycji ?
Dodano: 7.12.2017 10:04    Przez: ~emigrant
Powiem tak. Rożnie się to może zakończyć - kariera prezesa, ale oddać my trzeba uczciwie, ze widać zmiany. Pierwszy raz we życiu miałem obniżkę rachunku za czynsz. Symbolicznie bo kilkanaście złotych ale jednak obniża a nie podwyżka. Mam tylko 1 prośbą publicznie do prezesa: proszę zadbać o zieleń, tzn. nie budować więcej już na tym osiedlu budynków usługowych, sklepów, przychodni. Wystarczy już, że kiedyś piękny teren w środku osiedla pod trawkę, drzewka zamienili na blaszany Polo Market z parkingiem.
Dodano: 7.12.2017 09:31    Przez: ~zatorze

KOMENTARZE

Do hejtu, gotowi start.
Dodano: 07.12.2017 08:47    Przez: ~Zaczynamy
No, jak tak się czyta te komentarze pod artykułami na LM, to aż chce się wesprzeć jakąś organizację walczącą z wodogłowiem u noworodków.
Dodano: 07.12.2017 09:24    Przez: ~Smutne...
Panie prezez,jak tablice mogą kosztowac 7-8tys.zl,nie wiecie panstwo za jaka kwote je zakupiliscie u wykonawcy,a moze jednak beda kosztowac 9-10tys.?dziwna sprawa,ja jak zamawiam cos u wykonawcy to ustalam kwote koncową,a nie w przedziale z rozbieznoscia 1tys.
Dodano: 07.12.2017 09:56    Przez: ~Mieszkaniec zatorza
Koszt inwestycji ,to nie tylko zakup samych tablic. Trzeba też je jakoś zamontować. Teraz rozumiesz skąd ten przedział cenowy całości inwestycji ?
Dodano: 07.12.2017 10:04    Przez: ~emigrant
jak widzimy w artykule Prezes o żadnej kwocie nie wspomniał, jest to tekst p. redaktor. Myślę że prezes dobrze wie ile zapłaci
Dodano: 07.12.2017 10:08    Przez: ~asd
Panie prezydencie niech pan wstanie zza biurka wsiadzie do auta i się Pan przejedzie ulica Paderewskiego.
Dodano: 07.12.2017 10:45    Przez: ~Al
Emigrant,jak ci w domu majster robi lazienke to tez ustalasz z nim ze moze 5-6tys.
Dodano: 07.12.2017 11:50    Przez: ~Ciekawe
Super bo czytelne ale graficznie rodem z PRL
Dodano: 07.12.2017 12:21    Przez: ~Mieszkaniec
Hejt nie ma nic wspólnego z Polską i prawdziwymi Polakami , bo to nie jest polskie słowo.
Dodano: 07.12.2017 12:24    Przez: ~Artysta
Ty zapewne jesteś rodem z PRL
Dodano: 07.12.2017 13:14    Przez: ~Do "mieszkaniec"
Akurat robię teraz remont,i ci powiem koszty wzrosły o 20% ,nie przewidzisz wszystkich rzeczy,tym bardziej ,jak coś jest stare i trzeba wymienić na nowe i przygotować podłoże.Z majstrem to można się umówić na cenę,a dodatkowe koszty to są materiały .
Dodano: 07.12.2017 14:01    Przez: ~emigrant
Emigrant mądrze piszesz, jak politycznie się nie udzielasz, a może w końcu zrozumiesz, że PiS chce naprawdę dobra dla nas Polaków.
Dodano: 07.12.2017 16:16    Przez: ~Pozdrawiam
Do pozdrawiam... Skoro chcą dobra dla Polaków , to zagłosuję na każdą partię która obniży vat .
Dodano: 07.12.2017 17:41    Przez: ~emigrant
Piękna sprawa :) wszędzie powinni być to praktykowane . Brawo
Dodano: 07.12.2017 08:51    Przez: ~Brawo
Mimo, że Konin znam dość dobrze to Zatorze było dla mnie zawsze jedną wielką zagadka:) brawoo!!!
Dodano: 07.12.2017 08:58    Przez: ~TenTyp89
true men
Dodano: 07.12.2017 10:29    Przez: ~paco
Także tego...
Dodano: 07.12.2017 09:04    Przez: ~No
Ten prezes naprawdę wie co robi i dba o prawdziwe potrzeby mieszkańców. Szacunek! Jeszcze jakby można gdzieś poszukać możliwości rozbudowy parkingów na obrzeżach osiedla, to byłoby cudownie.
Dodano: 07.12.2017 09:09    Przez: ~Woland
Powiem tak. Rożnie się to może zakończyć - kariera prezesa, ale oddać my trzeba uczciwie, ze widać zmiany. Pierwszy raz we życiu miałem obniżkę rachunku za czynsz. Symbolicznie bo kilkanaście złotych ale jednak obniża a nie podwyżka. Mam tylko 1 prośbą publicznie do prezesa: proszę zadbać o zieleń, tzn. nie budować więcej już na tym osiedlu budynków usługowych, sklepów, przychodni. Wystarczy już, że kiedyś piękny teren w środku osiedla pod trawkę, drzewka zamienili na blaszany Polo Market z parkingiem.
Dodano: 07.12.2017 09:31    Przez: ~zatorze
I do żadnej partii nie należy. Dziwy nad dziwami. Otwarty na pomysły mieszkańców ,bez problemu można zadzwonić , awarie usuwane ekspresowo,facet myśli i dba o finanse spóldzielnii . Nie wydaje na projekty miliony,tylko ogłasza konkurs w szkole.
Dodano: 07.12.2017 09:33    Przez: ~emigrant
Tablice tylko dla pieszych...
Dodano: 07.12.2017 09:54    Przez: ~Bob
Miasto nie zbuduje chodnika przy ul. Szymanowskiego. Podobno są pilniejsze sprawy.
Dodano: 07.12.2017 17:18    Przez: ~koluś
Dobrze to wygląda. Oby jacyś idioci tego nie zdewastowali, nie popisali itd.
Dodano: 07.12.2017 10:27    Przez: ~ghh
400 PLN za dwa słupki , kawałek blachy ocynkowanej i naklejke z plotera.. Troszke drogo...
Dodano: 07.12.2017 10:50    Przez: ~PZPR
Ktoś to musiał zaprojektować, zrobić pewnie przetarg, wkopać, potem utrzymywać w czystości... Myśl długofalowo.
Dodano: 07.12.2017 12:20    Przez: ~Edmund
hahaha utrzymać w czystości... albo jestes z magistratu, albo jestes bardzo mało ogarnięty życiowo. Takie rzeczy to sie rusyje ołówkiem na kartce papieru i robi... Jeszcze może testy zderzeniowe robili i homologacje uzyskiwali:) oj edek edek...
Dodano: 07.12.2017 12:39    Przez: ~PZPR
Nudny jesteś
Dodano: 07.12.2017 13:17    Przez: ~do PZPR
PZPR nie zauwazyles jeszcze ze na sile ktos tu bardzo broni tego pana prezesa?
Dodano: 07.12.2017 18:10    Przez: ~Obserwator
Ja bacznie śledzę losy osiedla po zmianie Zarządu, i powiem tak: gdyby Nasze Osiedle od zawsze było tak zarządzane jak teraz było by to najpiękniejsze osiedle w mieście. I Wieżę w to głęboko, że za tego prezesa tak się stanie. Ma wizję i konsekwentnie ją realizuje nie patrząc na przeciwności. Zaczynam być dumna z tego że mieszkam na Zatorzu. Gratuluje!
Dodano: 07.12.2017 10:54    Przez: ~Basia z Zatorza
Ja też wierzę w tę wieże. Taka wieża widokowa, bardzo by się na Zatorzu bardzo przydała. Można by popaczeć. Gorąco pozdrawiam.
Dodano: 07.12.2017 13:06    Przez: ~Artysta
No i dobrze. Do tej pory to było chyba najgorzej oznakowane osiedle Konina. Do tej pory nawet jego mieszkańcy nie bardzo wiedzieli jaka jest numeracja bloków i nazwy ulic w pokrętnych zaułkach Zatorza.
Dodano: 07.12.2017 11:02    Przez: ~****
Tak, Zatorze to labirynt, a trafić do celu to chyba tylko z GPS-em.
Dodano: 07.12.2017 16:24    Przez: ~Mieszkaniec
1 z 3
123>>