Dzisiaj jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18185) SPORT FORUM FIRMY (5493) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 7oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Materiał promocyjny

Dodano: 12.12.2017 08:44

Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. w Koninie – Przedstawiciel Generalny UNIQA TU S.A. zostało jedną z firm wyróżnionych certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2017.

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 24 listopada w Warszawie. Oprócz wszystkich laureatów w wydarzeniu wzięli udział m in. Barbara Dolniak, Wicemarszałek Sejmu RP Piotr Walczak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów. List gratulacyjny od prezydenta Andrzeja Dudy odczytał Zdzisław Sokal, doradca w Kancelarii Prezydenta.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, a jego organizatorem jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Od 20 lat wzmacnia wizerunek polskich przedsiębiorstw oraz buduje zaufanie do firm.

Firma Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od 26 lat. Oferuje Klientom całą gamę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych oraz grupowe i indywidualne ubezpieczenia na życie. Jest partnerem biznesowym dla wielu przedsiębiorców z branży budowlanej, montażowej, dostawczej- na miejscu w siedzibie firmy mogą otrzymać gwarancje ubezpieczeniowe. Dzieci i młodzież większości placówek oświatowych Konina i powiatu konińskiego objęta jest „szkolnym” ubezpieczeniem UNIQA.

Klientów Przedstawicielstwa obsługuje zespół pracowników i agentów o wysokich kwalifikacjach zawodowych, dzięki którym mogą podejmować się zadań ubezpieczenia bardzo dużych podmiotów gospodarczych i bardzo trudnych ryzyk. Pracownicy zajmują się nie tylko sprzedażą polis, ale również profesjonalnym doradztwem.

Ewenementem na lokalnym rynku ubezpieczeniowym jest prowadzenie punktu likwidacji szkód w siedzibie Przedstawicielstwa  (na ul. Żwirki i Wigury 23), dzięki temu nie pozostawiają Klientów samych w momencie wystąpienia szkody.

Firma kieruje się dewizą „Każdy Klient jest dla nas ważny”.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:biznes,   fair play,   uniqa

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.