Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19500) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

Dodano: 12.12.2017 09:28

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Na zamówienie miasta powstała koncepcja urbanistyczno – architektoniczna uatrakcyjnienia oferty rekreacyjno – usługowej. Jej autorem jest architekt Krzysztof Borowski, autor projektu bulwaru nadwarciańskiego. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, z powodu choroby, nie przybył na spotkanie w Centrum Organizacji Pozarządowych. Jego koncepcję zaprezentował tam Sławomir Lorek. Na spotkanie przybyli kierownicy miejskich wydziałów i szefowie miejskich podmiotów, a także kilkudziesięciu mieszkańców Konina, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji o przyszłości bulwaru.

Po wrześniowym „uwolnieniu” bulwaru, objętego pięcioletnią karencją, czyli zakazem prowadzenia działalności gospodarczej, przyszedł czas na „ożywienie” tego miejsca. Koncepcja urbanistyczno – architektoniczna dzieli ten teren na sześć stref, które mogą być zagospodarowane i na części zakłada postawienie pawilonów kontenerowych. - Chodzi o lekkie konstrukcje, czasowe (maksymalnie na 180 dni), chyba, że uda się uzyskać kolejne pozwolenia, których nie można wiązać z powierzchnią – wyjaśniał S. Lorek. - Mamy kilka stref: taras parkowy, LOK, strefa CIM 1, CIM 2, marina, CKU, które wskazaliśmy na tej przestrzeni, realne do zrealizowania, aby uatrakcyjnić ofertę rekreacyjno – usługową na bulwarze. Jest tam możliwość podłączenia wody i prądu. Obiekt modułowy powinien być ustawiony, może być połączony z tzw. ogródkiem. Projekt uwzględnia także wygląd.

Na realizację takiej koncepcji miasto przewidziało w przyszłorocznym budżecie 250.000 złotych, a realizację do 1 maja 2018 roku. - Ta wizja jest otwarta – podkreślił S. Lorek. - Szukamy bowiem takiej formuły, aby przedsiębiorca dostał przestrzeń i poprawił tam atrakcyjność.

Poza postawieniem pawilonów kontenerowych, które mogą być wykorzystane na małą gastronomię i letnie ogródki, nad ofertą cyklicznych zajęć, czy atrakcji na bulwarze pracować będą niektóre wydziały Urzędu Miejskiego wraz z KDK, MDK i MOSiR. A propozycje na „ożywienie” bulwaru można zgłaszać do 18 grudnia br. bezpośrednio do Tomasza Sękowskiego, kierownika Wydziału Sportu i Turystyki, który zobowiązał się do rozpatrzenia każdego pomysłu - tomasz.sekowski@konin.um.gov.pl.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa
Slajd 1/22

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 1 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 2 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 3 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 4 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 5 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 6 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 7 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 8 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 9 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 10 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 11 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 12 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 13 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 14 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 15 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 16 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 17 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 18 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 19 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 20 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

Konin. Jakie atrakcje na bulwarze? Oferta rekreacyjno - usługowa

slajd 21 z 22

- To na dobry początek – powiedział Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina, podczas prezentacji projektu uatrakcyjnienia bulwaru nadwarciańskiego.

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bulwar,   ożywienie bulwar,   Sławomir Lorek,   kontenery na bulwarze,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

jest maly problem aby mogla funkcjonowac mala gastronomia obsluga tych lokali musi miec dostep do wydzielonych tylko dla nich toalet szkoda ze organizatorzy tego spotkania nie zaprosili przedstawicieli sanepidu oni zaraz sprowadziliby ich na ziemie tam nie ma zadnej infrastruktory gdyz projektant nie przewidzial tego w planie brak odpowiedniego zasilania w energie w wode oraz odplywu wody brudnej
Dodano: 12.12.2017 10:15    Przez: ~anty
My będziemy zgłaszać propozycje a oni będą brać pieniądze i mówić że to ich pomysł. Dziękuję bardzo za taką współpracę.
Dodano: 12.12.2017 10:58    Przez: ~Mieszkaniec
Cały stary konin zdycha po 16. Pustki na drogach. na rynku mozna dostac wpier..ol od sebixów po zmroku. strach tam na spacer isc bo takie pustki... a oni sie przejmuja bulwarami.. jest okazja chapnac troszke kaski wiadomo. Projekt budek gastronomicznych na bulwarach jest na tym samym poziomie co lotnisko w radomiu... Kto tam ma n atych bulwarach biesiadowac jak 50 metrow dalej jest koninskie sunset boulevard czyli nadrzeczna, z noclegownia i domami dla patoli... zycie zaczyna sie dopiero na wysokosci polomarketu na szpitalnej. wszystko ponizej to jest bronx...pozdrawia mieszkaniec reformackiej....
Dodano: 12.12.2017 11:43    Przez: ~LUJ
Taaa, najlepiej budki z hot dogami i odzieżą używaną, zróbta drugą giełdę dla ***ów
Dodano: 12.12.2017 11:14    Przez: ~Gość z klasą
bulwary to dobre miejsce n zorganizowanie targow zeglarskich typu wiatr i woda a wieksze jednostki maga wystawiac sie na placu wolnosci i to ma sens gdyz w poblizu konina sa jeziora a bulwary leza na szlaku wielkiej petli wielkopolskiej i to moze byc jako jeden ze sposobow na promocje naszego regionu
Dodano: 12.12.2017 10:37    Przez: ~anty

KOMENTARZE

Ekstra ;) Ożywmy to miasto !
Dodano: 12.12.2017 09:52    Przez: ~s
jest maly problem aby mogla funkcjonowac mala gastronomia obsluga tych lokali musi miec dostep do wydzielonych tylko dla nich toalet szkoda ze organizatorzy tego spotkania nie zaprosili przedstawicieli sanepidu oni zaraz sprowadziliby ich na ziemie tam nie ma zadnej infrastruktory gdyz projektant nie przewidzial tego w planie brak odpowiedniego zasilania w energie w wode oraz odplywu wody brudnej
Dodano: 12.12.2017 10:15    Przez: ~anty
Odpowiedź odnośnie zasilania w wodę, energię i odpływ kanalizacji oraz ogólny wygląd i wszelkie szerokości masz w tym, iż osoba która projektowała cały bulwar, właśnie projektuje jego zagospodarowanie. Ciekawe czy owe budki nie będą ustawione wejściami tyłem do bulwaru. Może niech projekty zaprezentują też inni architekci, a nie tylko jeden. Chyba, że tak to ktoś wymyślił by od bulwarów był koniecznie tylko jeden architekt. Ciekawe...
Dodano: 12.12.2017 11:03    Przez: ~Koninijczyk ;p
Budki muszą być nie stałe budowle, bo w razie podtopienia można je wywieźć. Niestety Jeziorsko jest nieobliczalne. Ja osobiście bardziej bym postawił na infrastrukturę turystyczną. To jest wypożyczalnia sprzętu wodnego. Może wypożyczalnia rowerów. Przydałoby się jakieś nawiązanie do Warty - jakaś smażalnia regionalnych ryb. Może coś dla wędkarzy,[ jakieś jednodniowe pozwolenia na Wartę (nie wiem czy trzeba jakiś dodatkowych na rzeki)], łódki,itd.. plaża do siatkówki, wypożyczalnia jakiś badmingtonów, piłek, leżaków itd... Może jakiś klub modeli pływających. Ożywienie terenu buwarów nie polega na postawieniu baraków z lokalami do wynajęcia, w których otworzy się bar u Zdzicha, oddział jakiegoś mini marketu czy inna bzdura. Tam ludzie mają przychodzić spędzić czas a nie na zakupy. Jak się ożywił rejon tych wszystkich marketów w miescie? Chyba parkingi się ożywiły. Sklepy to nie droga do ożywienia.
Dodano: 12.12.2017 11:33    Przez: ~Skid
Ty POwe bicie piany pasorzytów coby spokojnie kolejny raz wyłudzić tłuste wypładki i jeszcze tych biednych okradzionych ludzi namawiac coby oni sami im POdsuwali pomysły czyli łancuszek wyludzeń leni nierobów i wrzodów na organizmie miasta.
Dodano: 12.12.2017 11:50    Przez: ~Izydor
Nie rozumiem ,jak można dać zlecenie projektu osobie ,która zaprojektowała slip pod prąd . Budowany na konińskich bulwarach slip, czyli pochylnia służąca do wodowania łodzi i kajaków, nie podoba się wodniakom z Konina. Problem w tym, że został on zaprojektowany niezgodnie ze sztuką. Efekt będzie taki, że łodzie będą spychane przez prąd rzeki w stronę brzegu.
Dodano: 12.12.2017 12:22    Przez: ~emigrant
Izydor naucz się PISać . W kościele nie nauczyli ?
Dodano: 12.12.2017 12:24    Przez: ~do izydora
Super pomysł! Już czuję smak dobrej kawy i rurki ze śmietaną:) Tak dalej!
Dodano: 12.12.2017 12:41    Przez: ~mieszkaniec
śmieszna lokalizacja i skuterkiem w te i we te kosić ludzi i smrodzić im pod nosem to bedzie zabawa
Dodano: 12.12.2017 13:20    Przez: ~śmieszna lokalizacja
Piszecie że szukacie wizji dla przedsiębiorcy, formuły no to może do Kubicy się zgloscie on ma formułę.a tak na poważnie to wy tam powinniście mieć dawno pomysł na to jak to rozsądnie zagospodarować by to się opłacało i utrzymało jeszcze w dodatku,kto tam przyjdzie jak tam nic się ciekawego nie dzieje co mam patrzeć tylko w brudną warte.
Dodano: 12.12.2017 16:21    Przez: ~Ha
Targowica buduje sobie kolejne punkty usługowe, wiadomo kto tam dostanie miejsce. Jestem za zaproszeniem CBA do spółek miejskich, tu są klany jak w PSL.
Dodano: 12.12.2017 17:05    Przez: ~wiko
Jestem za! Małymi krokami ale do przodu.
Dodano: 12.12.2017 18:50    Przez: ~pozytywny czlowiek
patrzac na proponowane rozwiazania architektoniczne to w przypadku naglego zaslabniecia lub innego wypadku karetka nie ma mozliwosci dojazdu pezposredniego gdyz bulwar jest w tym przypadku zbyt waski
Dodano: 12.12.2017 10:25    Przez: ~anty
z drugiej strony bulwary byłyby jednym z niweielu miejsc na trasie Wielkiej pętli wielkopolski, na odcinku Warty, gdzie blisko miejsca cumowania mozna było coś kupić.
Dodano: 12.12.2017 21:27    Przez: ~gbn
Prosty sposób- dla młodych zrobić noc gier ( wystawic rzutnik i zrobic np turniej w fife czy jakąś inną grę), dla seniorów zaprosić kogos kto ładnie gra na akordeonie i zrobić poranek z muzyką z dawnych lat. Poza tym proponuję jakis obiekt dla najmlodszych na bulwarach ( cos w stylu zamkniętego placu zabaw) no i jakies budki z jedzeniem
Dodano: 12.12.2017 10:26    Przez: ~Mieszkaniec
bulwary to dobre miejsce n zorganizowanie targow zeglarskich typu wiatr i woda a wieksze jednostki maga wystawiac sie na placu wolnosci i to ma sens gdyz w poblizu konina sa jeziora a bulwary leza na szlaku wielkiej petli wielkopolskiej i to moze byc jako jeden ze sposobow na promocje naszego regionu
Dodano: 12.12.2017 10:37    Przez: ~anty
Targo jak najbardziej. Chociaż jakaś mała skrzynka by podładować akumulatory. Podpięcie czystej wody dla łodzi. Ogólnie nie raz już pisałem na LM. Wypożyczalnia sprzętu. Ten nasz tramwaj może kajaki zwozić z nad Gosławic czy np cotygodniowe spływy do Lądku. To ma być nawiązanie do WARTY a nie do konsumpcjonizmu marketowego..
Dodano: 12.12.2017 11:37    Przez: ~ZbudujMarketPodwodnyFaraonie
Powodzenia w wodowaniu tych łódek , na tym slipie pod prąd .
Dodano: 12.12.2017 12:26    Przez: ~Kajakarz
A propo slipowania - to pytanie na poważnie.Można tam wjechać samochodem z łodzią? Kajak, ponton czy jakieś małe pływadło da się spuścić, już bez przesady, ale prawda że trochę wtopa. W nurcie Warty płynie się ok 5km/h przy średnim stanie wód. Więc mała jednostka spokojnie da radę.
Dodano: 12.12.2017 15:48    Przez: ~Sde
Piaszczysta plaża i pole do gry w siatkówkę
Dodano: 12.12.2017 10:32    Przez: ~MK
Mam pomysł ale te cebulaki wszystko krytykują a potem jadą do innego miasta i płacą za to samo idebile.
Dodano: 12.12.2017 10:40    Przez: ~d
gdzie sa te dziesiatki mieszkancow
Dodano: 12.12.2017 10:46    Przez: ~chyba slepy
POza POpaprańcami -Nowak=Ministrant i Lorek=Długi nie widać nikogo!
Dodano: 12.12.2017 21:28    Przez: ~PO sp***r......
My będziemy zgłaszać propozycje a oni będą brać pieniądze i mówić że to ich pomysł. Dziękuję bardzo za taką współpracę.
Dodano: 12.12.2017 10:58    Przez: ~Mieszkaniec
Taaa, najlepiej budki z hot dogami i odzieżą używaną, zróbta drugą giełdę dla ***ów
Dodano: 12.12.2017 11:14    Przez: ~Gość z klasą
Cały stary konin zdycha po 16. Pustki na drogach. na rynku mozna dostac wpier..ol od sebixów po zmroku. strach tam na spacer isc bo takie pustki... a oni sie przejmuja bulwarami.. jest okazja chapnac troszke kaski wiadomo. Projekt budek gastronomicznych na bulwarach jest na tym samym poziomie co lotnisko w radomiu... Kto tam ma n atych bulwarach biesiadowac jak 50 metrow dalej jest koninskie sunset boulevard czyli nadrzeczna, z noclegownia i domami dla patoli... zycie zaczyna sie dopiero na wysokosci polomarketu na szpitalnej. wszystko ponizej to jest bronx...pozdrawia mieszkaniec reformackiej....
Dodano: 12.12.2017 11:43    Przez: ~LUJ
racja, po stokroc racja , tylko czemu te przyglupy chca mieszkancow uszczeslwiac na sile, gdyby za wlasna kase, ale zapieniadze podatnika to mozna snuc durne pomysly,gdy jest interes do zrobienia to prywatna inicjatywa sama zabiega zeby dostac tam miejsce, a tam to przyjdzie pies z kulawa noga i dwa wyleniale szczury, miejsc tego typu w rejonie Konina jest tyle ze ten pomysl stworzyl ktos kto niedawno wyszedl z Tworek..
Dodano: 12.12.2017 12:25    Przez: ~jakub wojciechowski
do Jakub. najważniejsze ze projektant skasuje za projekt i kilku znajomych za podlaczenie tam wody, kanalizacji itp... Wiele razy tam chodze i naprawde to ostatnie miejsce gdzie bym chcial kupic hotdoga... czlowiek tam idzie na 30 minutowy spacer i żarcie kebaba to ostatnia rzecz o jakiej sie mysli... To powinno być połączone mostkiem albo jakims wiaduktem dla pieszych z parkiem miejskim. Wtedy by to mialo sens jakis. Idziesz na spacer do parku i przy okazji odwiedzasz bulwary. cos na tej zasadzie.
Dodano: 12.12.2017 12:31    Przez: ~LUJ
Konin to zadupie !
Dodano: 12.12.2017 12:48    Przez: ~Fuj
To jest MIŚ na miarę naszych możliwości a niebawem będzie KRÓLICZEK. Króliczka się goni w kółko a jak ktoś był na bulwarach to widział, że niebawem przyda się remoncik, rewitalizacja zieleni. Bulwary 5 lat puste mimo, że jest: 1milionKibel, są już dostępne pierogi, pizza itd. Po co te szpetne budki jeszcze stawiać, miejsce zabierać; porządku od nich nie przybędzie. Ciekawe kto też zechce w te budki zainwestować przy takiej ilości "turystów". Jakby tak zrobić skok na bungee, ale bez liny! Z mostu do Warty, a niech będzie co 2 tygodnie po 1 urzędniku. To by o Nas nawet w Chinach się dowiedzieli i może by z tymi inwestycjami zajechali do Nas? Można też zrobić akcję wodowanie łódki pod prąd i dawaj na YT - konkurencja z ruską głupotą. Na koniec rowerki wodne i deski windsurfingowe na Wartę rzucimy jak to było w wizualizacji i nie ma bata a Licheń może się bać!
Dodano: 12.12.2017 13:29    Przez: ~lo
taka choroba, że sam sobie odpowiadam ... Może ten Licheń to nie głupi pomysł? Po co konkurować jak można kooperować! Zapytać się "czarnych" czy by jakiejś kapliczki u Nas na bulwarze nie postawili. Jakaś dewotka zobaczy twarz Maryi, zrobi się cud i te budy stalowe jak znalazł dla turysty spragnionego kropidła i hot-doga! Tak się z "czarnych" śmiejecie a zrobili Licheń bez dotacji UE; sklecili akcję promocyjną na cały świat jakiej Wydział Promocji w UM nie widział. Kasa płynęła strumieniem! To wszystko prawie 20 lat temu a w Koninie do dziś nie umieją studzienki w ulicy osadzić! Czarna Madonna z Konina - to nawet jest pod kolor węgla, powietrza w Starówce i zgodne z multi kulti Merkelowej!
Dodano: 12.12.2017 13:41    Przez: ~czarny lo
I jest to kolejny temat aby odwrócic uwage od tego co sie dzieje z odkrywka oscislowo... ciemniaki sie beda teraz klocic o kilka budek z dykty (mimo ze na starowce wszystkie knajpki po kolei upadaja) zamiast zwracac uwage ze GDDOS wydalo negatywna decyzje dot oscislowa. 6000 miejsc pracy wisi na wlosku, zapasc regionu sie szykuje. to jest temat wazny a nie budki z dykty...
Dodano: 12.12.2017 11:46    Przez: ~LUJ
Ty tak nie drwij z tych budek z dykty, bo jak ci faktycznie tego Ościsłowa nie odpalą to gdzie będziesz pracował?
Dodano: 12.12.2017 11:54    Przez: ~xXx
do XXx wiesz ja nie pracuje na kopalni ani w zadnej elektrowni. Rypie u prywaciarza. Ale nie zmeinia to faktu ze są rzeczy wazne i wazneijsze dla regionu. Tak samo jak ty czekasz na wiesci o cenie piwa VAN PUR 12% w biedronce i promocji na karpia w lidlu, tak smao KILKA tysiecy osób czeka na info dot oscislowa bo to jest dla nich wazna sprawa. A ze wszyscy maja ich w d..ie włacznie z tym portalem to inna kwestia... PRzyzwoitosc dziennikarska tego wymaga ale jak widac nie kazdy ja posiada.
Dodano: 12.12.2017 12:26    Przez: ~do XXX
1 z 3
123>>