Dzisiaj jest sobota 20 stycznia 2018, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24245) SPORT FORUM FIRMY (5124) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -1oC
Jutropogoda
0 / -3oC
Pojutrzepogoda
-3 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jak wygląda energetyczna przyszłość Konina? Dyskut ... (12)Start rozpoczyna drugą rundę. ,,Niespodzianka w sk ... (7)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżający ...

Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem

Dodano: 14.12.2017 16:49

Prawdopodobnie ze zmiażdżoną dłonią trafił do konińskiego szpitala 71-letni Francuz, który podróżował autobusem rejsowym. Do wypadku doszło między godz. 14.00 a 15.00 na ulicy Dworcowej w Koninie.

Autobus relacji Słubice - Warszawa zatrzymał się przy dworcu kolejowym w Koninie i podczas krótkiej przerwy mężczyzna udał się na dworzec. Po wyjściu z budynku nie zdążył wsiąść do odjeżdżającego już autobusu. Prawdopodobnie zaczął za nim biec środkiem ulicy Dworcowej i tam został potrącony przez autobus. Do wypadku doszło tuż przed sygnalizacją świetlną na Dworcowej. Mężczyzna upadł, a wtedy pojazd przejechał mu po prawej dłoni.

Policja bardzo dokładanie bada okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. 

  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   wypadek,   komunikacja,   zmiażdżona dłoń,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Jak na tak długiej trasie, ze stałymi pasażerami po przerwie na "siku" można nie odliczyć pasażerów?
Dodano: 14.12.2017 17:18    Przez: ~Amatorka
Dzisiaj widzialem renault Florence rejestracja PKS numerow niepamietam. 3bandziorow o paskudnych gebach jezdzacych w kolko pod szkola i patrzacych sie na male dzieci albo porywacze albo pedofile PROSZE NA NICH BARDZO UWAZAC
Dodano: 14.12.2017 17:28    Przez: ~OJCIEC
Biegł za autobusem i go wyprzedził w wieku 71 lat, to jakiś sprinter czy maratończyk ?
Dodano: 14.12.2017 17:16    Przez: ~Bieg po zdrowie
To bardzo podejrzane jak ktoś w kółko jeździ pod szkola dobrze wiedzieć i zwracac na takie rzeczy uwagę
Dodano: 14.12.2017 17:47    Przez: ~Ha
Ciekawe co francuz powie o jedzeniu w koninskim szpitalu
Dodano: 14.12.2017 19:00    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Konin miasto absurdów takie rzeczy tylko w koninie
Dodano: 14.12.2017 17:13    Przez: ~Riko
Spóźnił się bo na tym obskurnym dworcu pewnie od smrodu zemdlał.
Dodano: 14.12.2017 20:07    Przez: ~Adam
Konin to nie miasto.
Dodano: 14.12.2017 21:32    Przez: ~Xy
Pamiętam jak nieraz kierowcy PKS odjeżdżają z przystanku udawali że nie widzą biegnących za autobusem ludzi. Ale oni mieli życie jak w Madrycie rodziny za darmo jeździły.
Dodano: 15.12.2017 10:28    Przez: ~Pn
BO Z TEGO MIASTA NIE MA UCIECZKI HA HA HA HA HA!!!! CHYBA ZE NA KOMUNALNY!!!
Dodano: 15.12.2017 11:55    Przez: ~duch dziada z pzpr
Biegł za autobusem i go wyprzedził w wieku 71 lat, to jakiś sprinter czy maratończyk ?
Dodano: 14.12.2017 17:16    Przez: ~Bieg po zdrowie
Nie pomyślałeś, że ten autobus zawracał?
Dodano: 14.12.2017 17:18    Przez: ~Myśleć
Ja nie jestem od myślenia, ja tu tylko sprzątam.
Dodano: 14.12.2017 17:29    Przez: ~Myśliciel
Temu autobusu przyszło się cofać. I to ten autobus był jednej francuski. A wszyscy razem mieli po 71 lat. I nie piszą komu śmierdziało z paszczy. Rejs też był kursowy.
Dodano: 14.12.2017 17:39    Przez: ~miko
Po zdj i wiadomościach jednak nie zawracal
Dodano: 14.12.2017 19:05    Przez: ~Kaśka
Ty na jego miejscu będąc w takiej sytuacji za granicą w obcym kraju byś się ze.. ał
Dodano: 15.12.2017 10:30    Przez: ~Al
Jak na tak długiej trasie, ze stałymi pasażerami po przerwie na "siku" można nie odliczyć pasażerów?
Dodano: 14.12.2017 17:18    Przez: ~Amatorka
Gdyby kierowca się nie odliczył, to by zauważono, a tak jeden pasażer w tą czy w tamtą, baba z wozu koniowi lżej- pomyślał kierowca.
Dodano: 14.12.2017 17:31    Przez: ~Scania
Biegł środkiem ulicy, zapewne machał rękoma i nikomu nie przyszło nic do głowy?
Dodano: 14.12.2017 17:42    Przez: ~Dziwne
Dzisiaj widzialem renault Florence rejestracja PKS numerow niepamietam. 3bandziorow o paskudnych gebach jezdzacych w kolko pod szkola i patrzacych sie na male dzieci albo porywacze albo pedofile PROSZE NA NICH BARDZO UWAZAC
Dodano: 14.12.2017 17:28    Przez: ~OJCIEC
To bardzo podejrzane jak ktoś w kółko jeździ pod szkola dobrze wiedzieć i zwracac na takie rzeczy uwagę
Dodano: 14.12.2017 17:47    Przez: ~Ha
I fakt że maja paskudne gęby bo każdy gebels ja ma
Dodano: 14.12.2017 18:14    Przez: ~Stefan
To jest nie oznakowany radiowóz-w Koninie jest już kilka lat
Dodano: 14.12.2017 18:34    Przez: ~Buli
To policja. Zapewne patrzy czy malolaci palą faje przed szkołą :-)
Dodano: 14.12.2017 21:35    Przez: ~mama
Faktycznie to policjanci ale ich fejsy sa nie wyjsciowe :-)
Dodano: 15.12.2017 08:40    Przez: ~We
mężczyzna udał się dworzec..
Dodano: 14.12.2017 17:36    Przez: ~m
Dlaczego policja bada BARDZO dokładnie ten wypadek?Inna sprawa że nawet w Azja Express nie było tak drastycznych przygód żeby autobus przejechał własnego pasażera, który go gonił.
Dodano: 14.12.2017 17:43    Przez: ~Kollo
Jak można najechać człowiekowi na rękę? ja niewiem jak to było ,ale w lusterka też patrzeć trzeba przecież,zmiadzona ręka , niesamowity ból , Oby dało się ją uratować.
Dodano: 14.12.2017 17:57    Przez: ~Ha
A po co aż trzy radiowozy? Za dużo mamy w Koninie? Chyba ruchem w tym miejscu nie trzeba było kierować.
Dodano: 14.12.2017 17:55    Przez: ~KKK
Kto tam kierował? To było na krzyzowce kolo hotelu Konin stal jeden smerf na wyjeździe z parkingu od centrum i patrzyl jaki korek od dworca.
Dodano: 14.12.2017 18:08    Przez: ~alex
Jaka 15? Lm ma chyba zegarki na czas letni jeszcze. Musiało być to kolo 14 ponieważ jadąc autobusem do domu przed 15 już tam była policja i pogotowie. No i korek jak 150 i nie na dworcowej bo dokładnie na skrzyżowaniu.
Dodano: 14.12.2017 18:05    Przez: ~alex
Planowy czas Sindbada u nas w Koninie to 13, wiec raczej zgadza sie, ze bylo to wczesniej :)
Dodano: 14.12.2017 19:21    Przez: ~lok
A gdzie był pilot z Sindbada?Zawsze liczy się ludzi...Często gęsto korzystają x toalety w autokarze chociaż na postoju nie można i ciężko się doliczyć ludków.Ale nigdy się nie rusza z przystanku jak się wszyscy nie odliczą.Ale w Sindbadzie często pośpiech i potem są efekty
Dodano: 14.12.2017 18:09    Przez: ~Setra
Nas kiedys zostawili na parkingu w Niemczech i odjechali, dobrze, ze byl jeszcze jeden ich autobus i nas zabral wtedy na kolejnym parkingu przesiedlismy sie do swojego autokaru. Ciekawsze jest to, ze nasze miejsca byly tuz za pilotką i w ogole nie zauwazyła, ze jest puste siedzenie. Ciagły pospiech...
Dodano: 14.12.2017 19:18    Przez: ~xyz
O tej godzinie przeważnie jedzie antena na Warszawę i rzadko kiedy jedzie pilot. Przeważnie sam kierowca kończy kurs od Słubic lub od Gniezna do samej Warszawy.
Dodano: 14.12.2017 22:27    Przez: ~Waldek były sindbadowiec
A to linia paryska pewnie była...? Z Bruhlu to chyba około 10 rano jakoś przylatuje...ale faktycznie antena jest robiona bez pilota,może jest w tym trochę winy kierowcy ale ludzie też czasem nie kontrolują czasu tylko trzeba ich szukać po całym dworcu...
Dodano: 15.12.2017 06:29    Przez: ~Setra
Jeden radiowóz przypada na jeden palec tej zmiażdżonej ręki,grubo poszli,jakby jeszcze noga zmiażdżona to byłoby sześć radiowozów,cztery straże i osiem karetek,ktoś kontroluje w ogóle te akcje?
Dodano: 14.12.2017 18:11    Przez: ~konin idzie na dno
jeszcze ze 4 wozy strażackie by sie przydały! ale już nie było gdzie zaparkowac bo policja była szybsza:( strażaki pewnie zdolowani z ich dyspozytorem:(