Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19698) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)

Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem

Dodano: 14.12.2017 16:49

Prawdopodobnie ze zmiażdżoną dłonią trafił do konińskiego szpitala 71-letni Francuz, który podróżował autobusem rejsowym. Do wypadku doszło między godz. 14.00 a 15.00 na ulicy Dworcowej w Koninie.

Autobus relacji Słubice - Warszawa zatrzymał się przy dworcu kolejowym w Koninie i podczas krótkiej przerwy mężczyzna udał się na dworzec. Po wyjściu z budynku nie zdążył wsiąść do odjeżdżającego już autobusu. Prawdopodobnie zaczął za nim biec środkiem ulicy Dworcowej i tam został potrącony przez autobus. Do wypadku doszło tuż przed sygnalizacją świetlną na Dworcowej. Mężczyzna upadł, a wtedy pojazd przejechał mu po prawej dłoni.

Policja bardzo dokładanie bada okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. 

  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   wypadek,   komunikacja,   zmiażdżona dłoń,  

POPULARNE KOMENTARZE

Jak na tak długiej trasie, ze stałymi pasażerami po przerwie na "siku" można nie odliczyć pasażerów?
Dodano: 14.12.2017 17:18    Przez: ~Amatorka
Dzisiaj widzialem renault Florence rejestracja PKS numerow niepamietam. 3bandziorow o paskudnych gebach jezdzacych w kolko pod szkola i patrzacych sie na male dzieci albo porywacze albo pedofile PROSZE NA NICH BARDZO UWAZAC
Dodano: 14.12.2017 17:28    Przez: ~OJCIEC
Biegł za autobusem i go wyprzedził w wieku 71 lat, to jakiś sprinter czy maratończyk ?
Dodano: 14.12.2017 17:16    Przez: ~Bieg po zdrowie
To bardzo podejrzane jak ktoś w kółko jeździ pod szkola dobrze wiedzieć i zwracac na takie rzeczy uwagę
Dodano: 14.12.2017 17:47    Przez: ~Ha
Ciekawe co francuz powie o jedzeniu w koninskim szpitalu
Dodano: 14.12.2017 19:00    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Konin miasto absurdów takie rzeczy tylko w koninie
Dodano: 14.12.2017 17:13    Przez: ~Riko
Spóźnił się bo na tym obskurnym dworcu pewnie od smrodu zemdlał.
Dodano: 14.12.2017 20:07    Przez: ~Adam
Konin to nie miasto.
Dodano: 14.12.2017 21:32    Przez: ~Xy
Pamiętam jak nieraz kierowcy PKS odjeżdżają z przystanku udawali że nie widzą biegnących za autobusem ludzi. Ale oni mieli życie jak w Madrycie rodziny za darmo jeździły.
Dodano: 15.12.2017 10:28    Przez: ~Pn
BO Z TEGO MIASTA NIE MA UCIECZKI HA HA HA HA HA!!!! CHYBA ZE NA KOMUNALNY!!!
Dodano: 15.12.2017 11:55    Przez: ~duch dziada z pzpr
Biegł za autobusem i go wyprzedził w wieku 71 lat, to jakiś sprinter czy maratończyk ?
Dodano: 14.12.2017 17:16    Przez: ~Bieg po zdrowie
Nie pomyślałeś, że ten autobus zawracał?
Dodano: 14.12.2017 17:18    Przez: ~Myśleć
Ja nie jestem od myślenia, ja tu tylko sprzątam.
Dodano: 14.12.2017 17:29    Przez: ~Myśliciel
Temu autobusu przyszło się cofać. I to ten autobus był jednej francuski. A wszyscy razem mieli po 71 lat. I nie piszą komu śmierdziało z paszczy. Rejs też był kursowy.
Dodano: 14.12.2017 17:39    Przez: ~miko
Po zdj i wiadomościach jednak nie zawracal
Dodano: 14.12.2017 19:05    Przez: ~Kaśka
Ty na jego miejscu będąc w takiej sytuacji za granicą w obcym kraju byś się ze.. ał
Dodano: 15.12.2017 10:30    Przez: ~Al
Jak na tak długiej trasie, ze stałymi pasażerami po przerwie na "siku" można nie odliczyć pasażerów?
Dodano: 14.12.2017 17:18    Przez: ~Amatorka
Gdyby kierowca się nie odliczył, to by zauważono, a tak jeden pasażer w tą czy w tamtą, baba z wozu koniowi lżej- pomyślał kierowca.
Dodano: 14.12.2017 17:31    Przez: ~Scania
Biegł środkiem ulicy, zapewne machał rękoma i nikomu nie przyszło nic do głowy?
Dodano: 14.12.2017 17:42    Przez: ~Dziwne
Dzisiaj widzialem renault Florence rejestracja PKS numerow niepamietam. 3bandziorow o paskudnych gebach jezdzacych w kolko pod szkola i patrzacych sie na male dzieci albo porywacze albo pedofile PROSZE NA NICH BARDZO UWAZAC
Dodano: 14.12.2017 17:28    Przez: ~OJCIEC
To bardzo podejrzane jak ktoś w kółko jeździ pod szkola dobrze wiedzieć i zwracac na takie rzeczy uwagę
Dodano: 14.12.2017 17:47    Przez: ~Ha
I fakt że maja paskudne gęby bo każdy gebels ja ma
Dodano: 14.12.2017 18:14    Przez: ~Stefan
To jest nie oznakowany radiowóz-w Koninie jest już kilka lat
Dodano: 14.12.2017 18:34    Przez: ~Buli
To policja. Zapewne patrzy czy malolaci palą faje przed szkołą :-)
Dodano: 14.12.2017 21:35    Przez: ~mama
Faktycznie to policjanci ale ich fejsy sa nie wyjsciowe :-)
Dodano: 15.12.2017 08:40    Przez: ~We
mężczyzna udał się dworzec..
Dodano: 14.12.2017 17:36    Przez: ~m
Dlaczego policja bada BARDZO dokładnie ten wypadek?Inna sprawa że nawet w Azja Express nie było tak drastycznych przygód żeby autobus przejechał własnego pasażera, który go gonił.
Dodano: 14.12.2017 17:43    Przez: ~Kollo
Jak można najechać człowiekowi na rękę? ja niewiem jak to było ,ale w lusterka też patrzeć trzeba przecież,zmiadzona ręka , niesamowity ból , Oby dało się ją uratować.
Dodano: 14.12.2017 17:57    Przez: ~Ha
A po co aż trzy radiowozy? Za dużo mamy w Koninie? Chyba ruchem w tym miejscu nie trzeba było kierować.
Dodano: 14.12.2017 17:55    Przez: ~KKK
Kto tam kierował? To było na krzyzowce kolo hotelu Konin stal jeden smerf na wyjeździe z parkingu od centrum i patrzyl jaki korek od dworca.
Dodano: 14.12.2017 18:08    Przez: ~alex
Jaka 15? Lm ma chyba zegarki na czas letni jeszcze. Musiało być to kolo 14 ponieważ jadąc autobusem do domu przed 15 już tam była policja i pogotowie. No i korek jak 150 i nie na dworcowej bo dokładnie na skrzyżowaniu.
Dodano: 14.12.2017 18:05    Przez: ~alex
Planowy czas Sindbada u nas w Koninie to 13, wiec raczej zgadza sie, ze bylo to wczesniej :)
Dodano: 14.12.2017 19:21    Przez: ~lok
A gdzie był pilot z Sindbada?Zawsze liczy się ludzi...Często gęsto korzystają x toalety w autokarze chociaż na postoju nie można i ciężko się doliczyć ludków.Ale nigdy się nie rusza z przystanku jak się wszyscy nie odliczą.Ale w Sindbadzie często pośpiech i potem są efekty
Dodano: 14.12.2017 18:09    Przez: ~Setra
Nas kiedys zostawili na parkingu w Niemczech i odjechali, dobrze, ze byl jeszcze jeden ich autobus i nas zabral wtedy na kolejnym parkingu przesiedlismy sie do swojego autokaru. Ciekawsze jest to, ze nasze miejsca byly tuz za pilotką i w ogole nie zauwazyła, ze jest puste siedzenie. Ciagły pospiech...
Dodano: 14.12.2017 19:18    Przez: ~xyz
O tej godzinie przeważnie jedzie antena na Warszawę i rzadko kiedy jedzie pilot. Przeważnie sam kierowca kończy kurs od Słubic lub od Gniezna do samej Warszawy.
Dodano: 14.12.2017 22:27    Przez: ~Waldek były sindbadowiec
A to linia paryska pewnie była...? Z Bruhlu to chyba około 10 rano jakoś przylatuje...ale faktycznie antena jest robiona bez pilota,może jest w tym trochę winy kierowcy ale ludzie też czasem nie kontrolują czasu tylko trzeba ich szukać po całym dworcu...
Dodano: 15.12.2017 06:29    Przez: ~Setra
Jeden radiowóz przypada na jeden palec tej zmiażdżonej ręki,grubo poszli,jakby jeszcze noga zmiażdżona to byłoby sześć radiowozów,cztery straże i osiem karetek,ktoś kontroluje w ogóle te akcje?
Dodano: 14.12.2017 18:11    Przez: ~konin idzie na dno
jeszcze ze 4 wozy strażackie by sie przydały! ale już nie było gdzie zaparkowac bo policja była szybsza:( strażaki pewnie zdolowani z ich dyspozytorem:(