Dzisiaj jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18917) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem

Dodano: 14.12.2017 16:49

Prawdopodobnie ze zmiażdżoną dłonią trafił do konińskiego szpitala 71-letni Francuz, który podróżował autobusem rejsowym. Do wypadku doszło między godz. 14.00 a 15.00 na ulicy Dworcowej w Koninie.

Autobus relacji Słubice - Warszawa zatrzymał się przy dworcu kolejowym w Koninie i podczas krótkiej przerwy mężczyzna udał się na dworzec. Po wyjściu z budynku nie zdążył wsiąść do odjeżdżającego już autobusu. Prawdopodobnie zaczął za nim biec środkiem ulicy Dworcowej i tam został potrącony przez autobus. Do wypadku doszło tuż przed sygnalizacją świetlną na Dworcowej. Mężczyzna upadł, a wtedy pojazd przejechał mu po prawej dłoni.

Policja bardzo dokładanie bada okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. 

  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem
  • Konin. Wypadek na Dworcowej. Biegł za odjeżdżającym autobusem

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   wypadek,   komunikacja,   zmiażdżona dłoń,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak na tak długiej trasie, ze stałymi pasażerami po przerwie na "siku" można nie odliczyć pasażerów?
Dodano: 14.12.2017 17:18    Przez: ~Amatorka
Dzisiaj widzialem renault Florence rejestracja PKS numerow niepamietam. 3bandziorow o paskudnych gebach jezdzacych w kolko pod szkola i patrzacych sie na male dzieci albo porywacze albo pedofile PROSZE NA NICH BARDZO UWAZAC
Dodano: 14.12.2017 17:28    Przez: ~OJCIEC
Biegł za autobusem i go wyprzedził w wieku 71 lat, to jakiś sprinter czy maratończyk ?
Dodano: 14.12.2017 17:16    Przez: ~Bieg po zdrowie
To bardzo podejrzane jak ktoś w kółko jeździ pod szkola dobrze wiedzieć i zwracac na takie rzeczy uwagę
Dodano: 14.12.2017 17:47    Przez: ~Ha
Ciekawe co francuz powie o jedzeniu w koninskim szpitalu
Dodano: 14.12.2017 19:00    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Ciekawe co francuz powie o jedzeniu w koninskim szpitalu
Dodano: 14.12.2017 19:00    Przez: ~Ja
Raczej koło 13ej nie 15ej no 14:20 szłam i widziałam 3 radiowozy, pogotowie, autokar. Lepiej zebrać dokładne inf., a dopiero podawać do publicznej wiadomości.
Dodano: 14.12.2017 19:04    Przez: ~Aśka
Coś mi się wydaje, że ten 71 letni dziadek to nie biegł tylko w tym wieku to się człapał... ale żeby jeszcze autobus wyprzedzić ???
Dodano: 14.12.2017 19:17    Przez: ~kuzia
Francuzi są w mega kondycji, tam babcie po 80 tce smigaja autami i są pełne werwy.
Dodano: 14.12.2017 22:24    Przez: ~Asia
Wykarmieni na ślimakach i żabach.
Dodano: 15.12.2017 16:44    Przez: ~Żabojady
Nieprawdopodobne. . Jak można nie odliczyć pasażerów. Przedsiębiorstwo "Sindbad" robi sobie wspaniałą reklamę.Współczuję temu człowiekowi. Może obsługa autokaru dostanie po kieszeni to zaczną myśleć.
Dodano: 14.12.2017 19:56    Przez: ~koniniak
"Autobus relacji Słubice - Warszawa zatrzymał się na TERMINALU przy dworcu kolejowym w Koninie" Uwaga:TERMINAL PASAŻERSKI – budynek lub zespół budynków, będących wydzieloną częścią portu lotniczego, morskiego przeznaczoną do obsługi ruchu pasażerskiego i świadczącą usługi na rzecz przybywających i opuszczających port pasażerów.Terminale (zwłaszcza lotnicze) dzielą się na krajowe i międzynarodowe. Te ostatnie z reguły składają się z pomieszczeń przeznaczonych do odpraw bagażowo-celnych i paszportowych. W dużych portach zajmujących się obsługą ruchu międzynarodowego, jak np. Port lotniczy Chicago-O’Hare liczba terminali może być znaczna.W portach lotniczych wydziela się przeważnie terminale obsługujące ruch międzynarodowy, w portach morskich terminale promowe (np. Terminal Promowy Świnoujście, Terminal Promowy Westerplatte).W portach lotniczych terminale pasażerskie są wyraźnie oddzielone od terminali cargo, zaś w portach m ...
Dodano: 14.12.2017 20:13    Przez: ~Jaś wędrowniczek
3 radiowozy do jednego zdarzenia? Pewnie się dogadać nie mogli
Dodano: 14.12.2017 21:04    Przez: ~ v
Jegr lamusie musiales siedziec w tym samochodzie ze jestes taki zbulwersowany
Dodano: 14.12.2017 21:13    Przez: ~Gr8
Jegr jaki zbulwersowany siedziales lamusie w tym samocbodzie. Juz nawet nieoznakowany radiowoz debil wymyslil
Dodano: 14.12.2017 21:16    Przez: ~Gr8
A mógł biec do Francjii..nie pomyślał. .
Dodano: 14.12.2017 21:49    Przez: ~Kolos
jeżeli chodzi o samochód renault Florence rejestracja PKS to proszę się nie bać bo to są POLICJANCI