Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17736) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

Wandale upodobali sobie budynek transformatora przy SP9

Dodano: 16.12.2017 14:27
Źródło: LM.pl

Transformator przy Szkole Podstawowej nr 9 w Koninie po raz kolejny na celowniku wandali.

Jak poinformował naszą redakcję pan Piotr, budynek transformatora przy ul. Fikusowej odmalowano 24 listopada. Niedługo potem od strony ulicy pojawił się pierwszy napis. Na tym się nie skończyło.

- Niestety dzisiaj (piątek – od red.) pojawił się ponownie napis od strony południowej, który kwalifikuje się jako ksenofobiczny. Niestety wandal, który to robi nie szanuje pracy innych osób. Ma również gdzieś fakt, że takie napisy jedynie psują wizerunek miasta – podkreśla pan Piotr. - Dla przypomnienia, wspomniany budynek transformatora już raz był odmalowany, aby zasłonić napisy, które potem odtworzono na nowo. Dzisiaj po raz trzeci pojawił się ten sam napis. Uważam, że trzeba tę sprawę nagłośnić, bo jest to jedno z wielu miejsc w naszym mieście, gdzie podobne akty wandalizmu mają miejsce – dodaje.  

  • Wandale upodobali sobie budynek transformatora przy SP9
  • Wandale upodobali sobie budynek transformatora przy SP9
  • Wandale upodobali sobie budynek transformatora przy SP9
  • Wandale upodobali sobie budynek transformatora przy SP9

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:transformator,   SP9,   szkoła podstawowa nr 9,   wandal,   napisy na budynkach,   alert



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak tak myślisz to na drzwiach Twojego domu niech ktoś napisze lub elewacji domu .To będzie super.
Dodano: 16.12.2017 15:28    Przez: ~prawy
kupuje kretyn jeden z drugim spray. Wywala na to z 20 zł. Zamiast namalować przynajmniej jakiś strretart to szympans bazgroli jak neandertalczyk g'wnem w jaskini.
Dodano: 16.12.2017 16:45    Przez: ~keryni
A gdzie jest ulica Fikusowa, czy może na Chorzniu ? Schwytani wandale powinni osobiście odmalowywać zniszczone elewacje budynków i być dodatkowo karani finansowo.
Dodano: 16.12.2017 16:47    Przez: ~Grafitti
Ja bym sie bardziej przejmowal plakatami po wyborach,tez nie chce tego ogladac a nikt z tym nic nie robi,porozklejac to potrafia lecz pozdejmowac juz nie...ciekawe jak bedzie w tym roku?
Dodano: 16.12.2017 16:49    Przez: ~Olo
Miasto wandali,rozboje,bezrobocie najwieksze,pijanstwo,i te malowidla na budynkach jak ten smieszny napis Gornik Konin,zal tego miasta !
Dodano: 16.12.2017 16:27    Przez: ~DD

KOMENTARZE

Ten artykuł zmienił moje życie :))
Dodano: 16.12.2017 14:38    Przez: ~Zakk
to sie nazywa donosicielstwo a nie naglosnienie sprawy
Dodano: 16.12.2017 15:01    Przez: ~J.R.
Jak tak myślisz to na drzwiach Twojego domu niech ktoś napisze lub elewacji domu .To będzie super.
Dodano: 16.12.2017 15:28    Przez: ~prawy
szkoda że lm tak szybko nie reaguje na ksenofobię w komentarzach pod swoimi artykułami
Dodano: 16.12.2017 15:22    Przez: ~hhh
Kochasz wrogów naszej Ojczyzny ?
Dodano: 16.12.2017 16:49    Przez: ~TVN i Polsat
Kocham bliźniego swego jak siebie samego. Nie mówili Ci oo tym w kościele prawy chrześcijaninie?
Dodano: 16.12.2017 18:18    Przez: ~Antykler
Sam jesteś wrogiem ojczyzny, a największym ... samego siebie
Dodano: 16.12.2017 23:46    Przez: ~hhh
A któż jest moim bliżnim ? Czy wróg, nieprzyjaciel jest moim bliżnim ?
Dodano: 17.12.2017 16:45    Przez: ~Nie
Miasto wandali,rozboje,bezrobocie najwieksze,pijanstwo,i te malowidla na budynkach jak ten smieszny napis Gornik Konin,zal tego miasta !
Dodano: 16.12.2017 16:27    Przez: ~DD
kupuje kretyn jeden z drugim spray. Wywala na to z 20 zł. Zamiast namalować przynajmniej jakiś strretart to szympans bazgroli jak neandertalczyk g'wnem w jaskini.
Dodano: 16.12.2017 16:45    Przez: ~keryni
Co za patusy . Do lagru z nimi
Dodano: 16.12.2017 16:46    Przez: ~Konin to wieś
A gdzie jest ulica Fikusowa, czy może na Chorzniu ? Schwytani wandale powinni osobiście odmalowywać zniszczone elewacje budynków i być dodatkowo karani finansowo.
Dodano: 16.12.2017 16:47    Przez: ~Grafitti
Ja bym sie bardziej przejmowal plakatami po wyborach,tez nie chce tego ogladac a nikt z tym nic nie robi,porozklejac to potrafia lecz pozdejmowac juz nie...ciekawe jak bedzie w tym roku?
Dodano: 16.12.2017 16:49    Przez: ~Olo
pisgemby wyborcze szpecą miasto miesiącami i jakoś nie ma reakcji
Dodano: 16.12.2017 17:17    Przez: ~karakan
A co powiesz na baner z posłem PO, który straszy na skrzyżowaniu ulic Dworcowa- Poznańska, ile już tam było wypadków przez niego ?
Dodano: 16.12.2017 17:48    Przez: ~Kierowca
Patrz na drogę to się nie wywalisz!
Dodano: 16.12.2017 18:20    Przez: ~Tyran
Nie wiem jak w Koninie ale podróżuje w pracy dużo po Polsce i zauważyłem bardzo powszechny napis cytuję "****ć banderowskie ścierwa". Zainteresowało mnie to, zrobiłem śledztwo i mam tutaj 5 pytań do władz Konina. 1. Czy jest w Koninie jawna kartoteka jakich przestępstw dopuszczają się Ukraińcy na ludności Konina i czemu cenzuruje się ten temat. Prywatne fora aż o tym huczą. 2. Ilu z pochodzenia Ukraińców jest w konińskiej policji i ilu jest anty Polakami. 3. Ilu z pochodzenia Ukraińców jest we władzach Konina i ilu jest anty Polakami. 4 . Czy policja w Koninie sprawdza pochodzenie Ukraińców, czy nie są bandytami, czy sama ich kryje i z nimi kolaboruje, bo na to wygląda. 5. Dlaczego Ukraińcy dostają w Koninie za darmo mieszkania i finansuje się ich z naszych podatków, które nam zawyżają co roku nie rzadko farbowani na Polaków z pochodzenia Ukraińcy. Lepiej odpowiedzcie, bo jak to zgłoszę gdzie trzeba w radiu nie zależnym, to Koninianie rozerw ...
Dodano: 16.12.2017 19:19    Przez: ~Koninianin
Czy to co napisałeś powyżej jest prawdą ?
Dodano: 17.12.2017 16:56    Przez: ~Trudno w to uwierzyć
Zawsze byłem zdania, że komukolwiek kto bazgrze po murach powinno się ucinać rękę, kazać zamalować i uciąć drugą.
Dodano: 16.12.2017 19:22    Przez: ~Jeb*ć wandali
Jak to będzie Twój 13 letni dzieciak, który naogląda się amerykańskich filmów z kolegami, też utniesz mu ręce????
Dodano: 16.12.2017 19:45    Przez: ~Sławek
To kwestia wychowania. Teraz za dużo głaskania po główce a za mało wpie*dolu.
Dodano: 16.12.2017 22:57    Przez: ~Wyhowadz tżeba umiedz
1 z 2
12>>