Dzisiaj jest środa 8 kwietnia 2020, imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17083) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
13 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Paczki świąteczne "Pogotowia św. Mikołaja" trafią do 4500 osób

Dodano: 20.12.2017 10:27
Źródło: LM.pl

Aż 4500 paczek trafi do osób starszych, samotnych, a także rodzin w trudnej sytuacji. To efekt tegorocznej akcji „Pogotowie św. Mikołaja”.

Akcja organizowana przez Bank Żywności w Koninie została przeprowadzona w pierwszych dniach grudnia. Ponad 1600 wolontariuszy pojawiło się w sklepach 27 gmin powiatu konińskiego, kolskiego, słupeckiego i tureckiego. Najwięcej, bo ponad 1400 paczek przygotowano w Koninie. Chrześcijańska Służba Charytatywna otrzymała 300 paczek, a do domów wskazanych przez MOPR rozwieziono ponad 269 paczek. Pozostałe zostały przekazane dziennym domom pomocy dla osób starszych, warsztatom terapii zajęciowej, a także podopiecznym organizacji pozarządowych.

W Turku przygotowano 700 paczek, 360 paczek udało się przygotować w Tuliszkowie, 200 paczek w Słupcy, 189 w Kole i 196 paczek w Kłodawie.  

fot. Bank Żywności Konin

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pan Jezus powiedział, "biednych zawsze mieć będziecie", dobrze, że sobie nawzajem pomagamy, to jest wypełnienie Bożego przykazania "Miłuj bliżniego swego jak siebie samego".
Dodano: 20.12.2017 18:24    Przez: ~Chrzescijanin
Brawo super sprawa ale szykujmy sie juz na to ze za 2 lata bedzie trzeba pomodz nie 4500 osoba a 10500 jak dojdzie 6tys ludzi z elektrownin i kopalni
Dodano: 20.12.2017 19:46    Przez: ~Juch

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.