Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19158) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

Spotkanie wigilijne w komendzie konińskiej straży pożarnej

Dodano: 22.12.2017 10:51
Źródło: LM.pl

Konińscy strażacy spotkali tuż przed świętami, by złożyć sobie życzenia.

Wigilijne spotkanie odbyło się w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie. Wzięli w nim udział funkcjonariusze i prawnicy cywilni, ale także posłowie, samorządowcy oraz przedstawiciele służb mundurowych i duchowieństwa.

Komendant Miejski PSP w Koninie bryg. Janusz Dębowski po przywitaniu gości, złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a także podziękował strażakom za dotychczasową sumienną służbę i pracę w mijającym roku.

fot. KM PSP Konin

 

  • Spotkanie wigilijne w komendzie konińskiej straży pożarnej
  • Spotkanie wigilijne w komendzie konińskiej straży pożarnej
  • Spotkanie wigilijne w komendzie konińskiej straży pożarnej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Obecna władza miesza nawet straż pożarną - czy to PSP czy OSP przynosząc nam wstydu. Zamiast dalej unowocześniać jednostki PSP i OSP- KSRG zaczęto znów wykorzystywać straż do własnej kampanii. Wszędzie ku.... polityka. Żenada !!!
Dodano: 22.12.2017 12:14    Przez: ~on

KOMENTARZE

A kapelana nie było? Wigilia znosi post.
Dodano: 22.12.2017 11:17    Przez: ~PS
Teraz to nawet sprzątaczki w sejmie mają swego kapelana. Odwieczna prawda o tajemnicy wiary - dawaj euro dawaj złoto dawaj też dolary.
Dodano: 22.12.2017 11:38    Przez: ~szalet
ślepy chyba jesteś,zobacz fotkę.Kler to zbór zer !!!
Dodano: 22.12.2017 13:56    Przez: ~damian
JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TRADYCJA KATOLICKA JAKA SĄ SWIETA TO NIE MUSI JEJ OBCHODZIC ALE TEZ NIECH NIE KRYTYKUJE INNYCH . MAM PRAWO WIERZYĆ W BOGA I NIC WAM DO KSIĘŻY. JAK KTOŚ IM DAJE NA TACĘ TO DAJE ZA SWOJE. LEPIEJ NIECH DAJE NA SWOICH NIŻ PSEUDO UCHODŹCÓW I GWALCICIELI ARABÓW.
Dodano: 22.12.2017 23:43    Przez: ~Prawda
Niech daje na swoich czarnych pedofilów ( ostatnio w Jarocinie jeden pan w czarnej sukience) . masz rację prawda!
Dodano: 23.12.2017 09:35    Przez: ~trynkiewicz
Kiedyś to się śledzikiem nazywano.
Dodano: 22.12.2017 11:42    Przez: ~PS
Teraz mamy nową lepszą władzę która gorliwie wierzy w Boga oraz nienawidzi innych.
Dodano: 22.12.2017 11:44    Przez: ~kwit
Śledzik to chyba na obszarach wiejskich i u tzw świadków jehowej.
Dodano: 22.12.2017 12:15    Przez: ~ziomala
Nie nawidzi sprzedawców, zdrajców ,oszustów itd. Polski. NIE INNYCH. Boli Cię bo pewnie jesteś jednym z tych których wymieniłem wyżej i siejesz lewicową propagandę.
Dodano: 22.12.2017 23:49    Przez: ~właśnie że nie
Dlaczego się czepiasz sprzedawców, czy nie robisz zakupów w sklepach ? Popieram PiS, ale nie bałwochwalczy Kościół katolicki, którego panem jest szatan.
Dodano: 23.12.2017 13:55    Przez: ~Popieram PiS
Obecna władza miesza nawet straż pożarną - czy to PSP czy OSP przynosząc nam wstydu. Zamiast dalej unowocześniać jednostki PSP i OSP- KSRG zaczęto znów wykorzystywać straż do własnej kampanii. Wszędzie ku.... polityka. Żenada !!!
Dodano: 22.12.2017 12:14    Przez: ~on
Obecna władza, czyli rząd PiS-u dba o Służby Mundurowe, nie to co poprzednicy.
Dodano: 22.12.2017 17:20    Przez: ~Symp. PiS
Jak tak dba to czemu chłopacy z PSP chodzą w podartych koszarowkach ? Nomexy przestarzałe, helmy ciężkie... model z lat 90. Nie wspomnę o wycofaniu funduszy z krajowego systemu itd... I niepotrzebne pakowanie pieniędzy w jednostki, które nie sa w żaden sposób przydatne jeśli chodzi o kwestie bojowe. Zero innowacyjności - nowoczesności. Tylko polityka.
Dodano: 22.12.2017 17:32    Przez: ~on
A za PO to chodzili w nowych ? Zastanów się co w ogóle mówisz!
Dodano: 22.12.2017 23:45    Przez: ~Ja i Ty
Ani za PO ani za Pisu. Pasuje teraz ?
Dodano: 23.12.2017 09:37    Przez: ~emigrant
Emigrant niekiedy Cię popieram, bo piszesz mądrze, ale proszę Cię bądż obiektywny w ocenie PiS-u. Pozdrawiam Cie z życzę Ci Udanych Świąt.
Dodano: 23.12.2017 14:00    Przez: ~Symp. PiS
To skandal - czy staż jest państwowa ? czy nie !! Kto był fundatorem tej imprezy !! Dlaczego z moich podatków ?
Dodano: 22.02.2018 19:48    Przez: ~Mundek
,,JAK ? KSIĘŻA SIĘ ODNOSZĄ ? ,DO STOŁÓW ,I SPOTKAŃ PRZED WIGILIA ,WYMUSZAJĄCYCH POSŁUCH ?. TEOLOGOWIE TWIERDZĄ : NARODZENIE CHRYSTUSA NASTĄPIŁO OKOŁO : RODZĄCEJ SIĘ WIOSNY ,A TU ? ,COŚ ? DLA ,,KRZYKU''?. ...