Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18709) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Zderzenie czołowe w Wymysłowie. Sześć osób poszkodowanych

Dodano: 27.12.2017 12:28
Źródło: LM.pl

Sześć osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło w Wymysłowie, gm. Zagórów.

W wigilijny wieczór zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Uderzenie było tak duże, że poszkodowanych zostało sześć osób, a część z nich była uwięziona w autach. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej z Słupcy, a także OSP Zagórów i Lądek. - Okazało się, że jedną z osób trzeba było uwolnić z pojazdu – informuje Marcin Nachowiak z Komendy Powiatowej PSP w Słupcy.

Na miejsce przyjechało pięć karetek pogotowia. Wszystkie osoby z poważnymi obrażeniami zostały zabrane do szpitala. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.  

fot. KP PSP Słupca

  • Zderzenie czołowe w Wymysłowie. Sześć osób poszkodowanych
  • Zderzenie czołowe w Wymysłowie. Sześć osób poszkodowanych
  • Zderzenie czołowe w Wymysłowie. Sześć osób poszkodowanych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

tej a to to białe to nie czasem??? BE? EM? WU? I wszystko jasne...
Dodano: 27.12.2017 12:41    Przez: ~buractwo
Tej nie
Dodano: 27.12.2017 12:56    Przez: ~Tom
To nie BMW bylo sprawca ^^
Dodano: 27.12.2017 13:42    Przez: ~Jup
Jak się ma samochód marki BMW, to nie wypada jechać przepisowo, przecież to rakieta a nie samochód.
Dodano: 27.12.2017 17:48    Przez: ~BMWypadek
Tak to bmw1 a wy jak się nie znacie to nie piszcie
Dodano: 27.12.2017 20:00    Przez: ~Pablo
Jak ktoś jeździć nie potrafi to niech jedźi MZK.
Dodano: 27.12.2017 13:53    Przez: ~Pn
Tak to jest jak się zap***rala i nie patrzy na drogę a co niektórzy scinaja zakręty i potem bum,niewiem niektórzy ludzie są powaleni po prostu ją nie wierzę by jechali przepisowo ci państwo a pośpiech złym doradcą jest.
Dodano: 27.12.2017 14:55    Przez: ~Ha
Śpieszyli się na wieczerzę wigilijną, a w pędzących samochodach rozlegał się głośny śpiew kolęd, w wszystko to na cześć narodzin Boga, bo w Kościele katolickim Bóg się rodził.
Dodano: 27.12.2017 17:44    Przez: ~Szyderca
Jak ktoś na znakach się nie zna to poźniej w Szpitalu leży tam jest ograniczenie do 60 km/h jechali sobie białą bmw a tu bur...k za szybko zebrał zakręt i wigilię przez błazna mieli w szpitalu
Dodano: 27.12.2017 18:42    Przez: ~Zdzichu
Wsiowi nie lubią pomału jechać, bo chcą być lepsi od miastowych. Harują u baura na tą wymarzoną beemwu żeby pokazać jacy to oni są mistrzami kierownicy.
Dodano: 27.12.2017 20:00    Przez: ~szofer
A twój stary tyrał w hucie żeby wychować człowieka a wychowal debila
Dodano: 28.12.2017 17:20    Przez: ~Xd
nie spieszcie się na cmentarz !!! Tam wystarczy miejsca dla każdego
Dodano: 27.12.2017 20:42    Przez: ~Kinga
Już brakuje. Niedługo kierowcy będą rywalizować o miejsce na ul. Przemysłowej.
Dodano: 28.12.2017 14:05    Przez: ~córka grabarza
Szybko szybciej ja bede najszybciej 😍
Dodano: 27.12.2017 21:24    Przez: ~Kmp
ból dupy cebularzy w odniesieniu do bmw jest żenujący.
Dodano: 28.12.2017 08:55    Przez: ~polacy robacy
eternit na dachu, błoto na podwórku i ojcowizna sprzedana za grosze. I szczyt marzeń- 10 letnie AUDI-BMW i podróz do magicznej krainy zwanej koninem, i lans pod ferio. % rundek po parkingu , postój pod mc donaldem... to je zycie a nie w gospodarstwie sie męczyć na wsi!
Dodano: 28.12.2017 09:38    Przez: ~prawda.
A sie wyprzedzac zachcialo! Osiol jeden! Wyrok czeka..
Dodano: 28.12.2017 09:51    Przez: ~Adrian
Marzy mi się 20-to letnie BMW z niewielkim przebiegiem od pani z Niemiec, która jeżdziła tylko w niedzielę do kościoła.
Dodano: 28.12.2017 17:02    Przez: ~Małolat
1 z 2
12>>