Dzisiaj jest środa 24 października 2018, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21114) SPORT FORUM FIRMY (5248) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Gorąca salsa w Koninie! Karnawałowe, taneczne rytmy 

Dodano: 2.01.2018 08:12

Energia, radość, gorąca atmosfera, porywające rytmy! Szkoła Tańca Cubana Club zaprasza na kolejną edycję zajęć tanecznych w Koninie. 

Romantyczna salsa, sexy bachata, gorąca samba czy energetyczny reggaeton oraz klimatyczne afro colombia to tańce, których nauczyć się można na zajęciach organizowanych przez Cubana Club. Latynoskich rytmów uczy Kolumbijczyk – Yesid Chala Puello. To znany choreograf i tancerz, uczestnik corocznych, międzynarodowych biennale i warsztatów tanecznych w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu. Kolumbijczyk, który taniec ma we krwi i z wyjątkową pasją potrafi nauczyć kroków zarówno dorosłych jak i młodzież. Ucz się od najlepszych! Daj się oczarować magią tańca.

Tańce latynoamerykańskie to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu i szybkie zdobycie umiejętności tanecznych. Kurs trwa minimum trzy miesiące. Czas na zajęciach poświęcony jest na opanowanie elementów tańca, które oparte są na swobodzie wynikającej ze znajomości rytmu, w który zaangażowane jest całe ciało. Taniec maluje uśmiech na twarzy i pomaga dostrzec niezauważalny dotąd wdzięk.

Szkoła Tańca Cubana Club zaprasza na zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, które odbywają się w restauracji „Pod Platanem” w Koninie, ul. Przemysłowa 118. Pierwsze zajęcia 8 stycznia 2018.

Informacje i zapisy: Magdalena Dobrowolska, tel. 604 51 43 43

 

  • Energia, radość, karnawałowe rytmy w szkole tańca!
  • Energia, radość, karnawałowe rytmy w szkole tańca!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:salsa w Koninie,   salsa Konin,   Yesid,   Kolumbijczyk,  

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.