Dzisiaj jest sobota 21 lipca 2018, imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24762) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (89) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozbudowa Kleczewskiej z dofinansowaniem. Przetarg ... (35)Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga był ... (26)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościUczniowie Siódemki w spocie WOŚP

Uczniowie Siódemki w spocie WOŚP

Materiał promocyjny

Dodano: 3.01.2018 12:41

Po raz pierwszy w Koninie powstał spot wideo  z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 promujący Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia.

Chodzi o propagowanie idei wolontariatu i samej akcji oraz o pokazanie, że Konin jak co roku aktywnie gra z Orkiestrą. Bohaterami spotu są uczniowie klas podstawowych i gimnazjalnych z konińskiej Siódemki, którzy z zaangażowaniem włączyli się w akcję.

Zaprosiliśmy do współpracy społeczność SP 7. Odzew był natychmiastowy i entuzjastyczny. Miło było obserwować jak młodzież z klas starszych wspaniale współpracuje z maluchami, otaczając je również opieką. Mam nadzieję, że wszyscy nasi aktorzy dobrze się bawili na planie- mówi Monika Kosińska ze sztabu WOŚP.

Autorem spotu jest eMKa Studio. Spot zobaczyć można na ekranie kina Oskard, na stronie www.ckis.konin.pl i w mediach społecznościowych.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wośp,   spot promocyjny,   sp 7

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Znow ten blazen robta co chceta bedzie balamucil dzieciaki,chociaz cel akcji szczytny.
Dodano: 03.01.2018 19:00    Przez: ~owsik
Owsik a może Ty z ORMO uważaj bo koledzy odbiorą Ci cześć emeryty
Dodano: 03.01.2018 22:38    Przez: ~owsica
Oj niedobrze, niedobrze!! Można odnieść wrażenie, że uczniowie tej szkoły nie zostali odpowiednio wyedukowaniu w duchu "dobrej zmiany". Miast gremialnie wyrażać oburzenie i niechęć do działania na rzecz innych osób oraz idei społeczeństwa obywatelskiego pod wodzą jakiegoś tam Owsiaka wdają się z nim w komitywę. Konieczne jest wydanie dyrektywy przez KC PiS oraz osobiście potwierdzone przez naczelnego kurdupla, że młodzież ma zbierać jedynie kasę dla ojca toruńskiego, a kontakty z WOŚP będą ścigane z mocy prawa, które to prawo potwierdzi nowo powołany sąd najwyższy oraz właściwy trybunał konstytucyjny.
Dodano: 03.01.2018 23:50    Przez: ~Zdzich@
Niestety.. choroba bezmyślności nieleczona, a wręcz podtrzymywana od najmłodszych lat, od przedszkola, za przyzwoleniem rodziców, takimi skutkami się objawia. Indoktrynacja gorsza niż religijna, bo systemowa, polityczna oraz siejąca synkretyzm religijny. Akcja bardzo dobrze przygotowana handlowo, bazująca na emocjach i odruchach. Proste i skuteczne. "Finał"?? I to wielki :) A gdzie działanie poprzedzające? "Finis coronat opus", przypomnę tylko. A w jakie to inne akcje charytatywne włącza się szkoła nr 7 w ciągu roku kalendarzowego z takim rozmachem? "Lecz jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną" (Mt 15,14).
Dodano: 04.01.2018 05:34    Przez: ~wanda
WMAWIANIE LUDZIĄ OD NAJMŁODSZYCH LAT ŻE WRZUCANIE DO PUSZKI WOŚP JEST COOL JEST KŁAMSTWEM. OWSZEM POMAGAĆ POWINNIŚMY, ALE UŻYWAJĄC ROZUMU WYBIERAĆ KTÓRE AKCJE WARTO WESPRZEĆ A NIE TYLKO TE PROPOWANE PRZEZ MEDIA WOŚP Y I INNE RÓBTA CO CHCETA. MOJE DZIECKO WIE ŻE OWSIAK TO ZŁODZIEJ I NIE BIERZE W TYM UDZIAŁU
Dodano: 04.01.2018 09:17    Przez: ~Werta
Werta mam nadzieje że twoje dziecko nie będzie potrzebowało pomocy specjalistycznej w szpitalu , bo w przeciwnym wypadku tego nie przeżyje , jeżeli uczysz go że WOSP i Owsiak to złodziej to naucz go iż sprzęt w szpitalu z przyklejonym serduszkiem jest kradziona i nie może mu uratować życia . P.S. gdyby nie ten sprzęt moja córka umarła by 163lat temu jako wcześniak
Dodano: 04.01.2018 11:48    Przez: ~ja
Do ja - szkoda że 16 lat temu władza kradla zamiast wyposażyć szpitale. Owsiak znalazł sobie dojną krowę _ niby bohater uposarza szpitale a niezłe lody kręci na boku i dla siebie i do promowania lewactwa {Woodstock} zbiera kasę pod przykrywką pomocy dzieciom. Stalin też był przedstawiany jak kocha dzieci i w ich otoczeniu zawsze robił sobie zdjęcia. Kto chce wspierać lewactwo niech wspiera ja dziękuję.
Dodano: 04.01.2018 12:22    Przez: ~Werta
Werta nawet sobie nie zdajesz sprawy ,że komentując finał WOŚP bierzesz udział w teatrzyku reżyserowanym przez kłamczyńskiego z PiS .Jemu chodzi tylko aby skłócić ludzi między sobą i jak widać mu się to udaje .Nie chcesz nie pomagaj finansowo tej fundacji może wolisz innej albo w ogóle ?Twoja sprawa ale nie dawaj się sterować bo co z Tobą będzie ,gdy okaże się ,że znowu zebrano więcej niż rok temu?Jeżeli wiesz ,że coś Owsiak robi niezgodnie z prawem to anonimowo powiadom prokuraturę ,kupić Ci znaczek i kopertę?Albo przestań stawiać fałszywe oskarżenia.Uposaża piszemy przez ,,ż " A może jakiś komentarz do przekazania przez PiS Rydzykowi ponad 73 milinów zł napiszesz?Lepiej nie.
Dodano: 04.01.2018 14:11    Przez: ~Polak nie kanalia
Werta jak każdy pislamista ma wybiórcze myślenie 73 bańki dla rydzola z naszych podatków jej nie przeszkadzają ale wośp z dobrowolnych datków już tak
Dodano: 06.01.2018 23:21    Przez: ~late
Najbardziej nas śmieszą komentarze w stylu : "Owsiak uratował mi córkę", "Dzięki Owsiakowi moje dziecko żyje", "Gdyby nie Owsiak moje dziecko by umarło".... ciekawe skąd się tacy X..........X biorą ?
Dodano: 04.01.2018 19:37    Przez: ~NFZ
Do Werta jak dopadnie cię nowotwór czego nie życzę zgłoś się do Owsiaka po chemię z serduszkiem !!!!!!! Nie ucz dziecka od małego nienawiści i pogardy dla człowieka karma wraca.
Dodano: 04.01.2018 21:23    Przez: ~Puszkowy