Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17079) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 5oC
Jutropogoda
11 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Koło. Podczas interwencji domowej znaleźli nielegalny tytoń

Dodano: 9.01.2018 14:28
Źródło: LM.pl

Interweniowali wobec awanturującej się kobiety, a znaleźli nielegalny tytoń.

Policjanci z Koła zostali wezwani do interwencji domowej. W jednym z mieszkań będąca pod wpływem alkoholu 50-letnia kobieta awanturowała się z domownikami. Jak informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji, mundurowi zauważyli w foliowych torebkach susz tytoniu bez polskich znaków akcyzy.

- Szacuje się, że kobieta kupując nielegalny towar naraziła skarb państwa na straty około 1400 zł – podkreśla Czyżewska.

Pięćdziesięciolatka została zatrzymana do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie. Za popełnione wykroczenie skarbowe grozi jej wysoka grzywna.  

  • Koło. Podczas interwencji domowej znaleźli nielegalny tytoń

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

łooooo ale przekręt skarb państwa sie nie podniesie!!!! a jak tam mafie?
Dodano: 9.01.2018 15:19    Przez: ~z kościelca
A tam skarb państwa, liczy się własna Kieszeń.
Dodano: 9.01.2018 14:55    Przez: ~Artysta
Połowa palaczy ma nielegalny tytoń. Nic nowego
Dodano: 9.01.2018 17:13    Przez: ~Pn
Dyzio : Jak się nazywa bandyta, który wyciąga kasę z cudzej kieszeni? Franio : Kieszonkowiec. Dyzio : Nie, skarb państwa.
Dodano: 9.01.2018 15:33    Przez: ~Artysta
Niedługo bez uiszczenia opłaty u kaczora to nawet wysrać się nie będzie można legalnie.
Dodano: 9.01.2018 21:20    Przez: ~Antek M.

KOMENTARZE

A tam skarb państwa, liczy się własna Kieszeń.
Dodano: 09.01.2018 14:55    Przez: ~Artysta
Dyzio : Jak się nazywa bandyta, który wyciąga kasę z cudzej kieszeni? Franio : Kieszonkowiec. Dyzio : Nie, skarb państwa.
Dodano: 09.01.2018 15:33    Przez: ~Artysta
Hmyy. Kieszonkowiec z Kazimierza??
Dodano: 09.01.2018 21:29    Przez: ~>>
łooooo ale przekręt skarb państwa sie nie podniesie!!!! a jak tam mafie?
Dodano: 09.01.2018 15:19    Przez: ~z kościelca
Podniesie się ..od stycznia fajki o 1 zł do góry poszły. Bynajmniej tytoń akcyzowy. Taka dobra podwyżka wszystkiego,paliwo już po 4,78.
Dodano: 09.01.2018 19:07    Przez: ~emigrant
Połowa palaczy ma nielegalny tytoń. Nic nowego
Dodano: 09.01.2018 17:13    Przez: ~Pn
a macierewicz wydając setki, może tysiące milionów pln. na to badziewie, zwane -właśnie jak? nie narażał budżetu na straty- płacąc takim niedoukom i zaprzańcom.
Dodano: 09.01.2018 18:34    Przez: ~rokita
Czy można uprawiać tytoń? Co zrobić aby miał znak polskiej akcyzy?
Dodano: 09.01.2018 19:40    Przez: ~listek
Na własny użytek można uprawiać tyton oczywiście o ile będzie to uprawa w zdrowym rozsądku, na wlasne potrzeby można ale obracać już nie wolno .Można więcej z pozwoleniem czyli zakontraktowaniem i nawet wolno handlować po zapłaceniu akcyzy ponad 200 zł za każdy kilogram,jeśli jednak nie mamy akcyzy a wyda się to za każde kilo zapłacimy 436 zł kary nalożonej przez Urząd Skarbowy.
Dodano: 09.01.2018 20:21    Przez: ~pozdro
Niedługo bez uiszczenia opłaty u kaczora to nawet wysrać się nie będzie można legalnie.
Dodano: 09.01.2018 21:20    Przez: ~Antek M.
A jak skarp Państwa nas oszukuje ! to tego nikt nie widzi