Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21117) SPORT FORUM FIRMY (5248) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
8 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Kleczew. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej gminie

Dodano: 11.01.2018 09:28

W Kleczewie, Jabłonce i Budzisławiu Kościelnym zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 26. finał już w niedzielę (14 stycznia).

W kleczewskim sztabie zarejestrowanych jest ponad 50 wolontariuszy. Wszyscy, zaopatrzeni w identyfikatory i puszki będą kwestować od rana na ulicach gminy. Popołudniu rozpoczną się akcje w obiektach. O 15.00 ruszy impreza w sali OSP Jabłonka. Jak co roku będą licytacje i występy artystyczne. Nie zabraknie słodkości od Koła Gospodyń Wiejskich.

W Budzisławiu Kościelnym orkiestra zacznie grać na sportowo już w sobotę. W hali sportowej rozegrany zostanie turniej piłkarski. Finały zaplanowano w niedzielę. Pieniądze zebrane podczas turnieju trafią na konto WOŚP. Sportowe zmagania to tylko część atrakcji. Na scenie, w sali OSP wystąpią lokalni artyści, oraz zespoły Zodiak i Strefa Zagrożenia Hałasem z Poznania. O słodki poczęstunek zadbają członkinie Parafialnego Zespołu Caritas oraz okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich. Osoby pełnoletnie będą mogły honorowo oddać krew, a także zarejestrować się w bazie DKMS jako potencjalni dawcy szpiku. Początek o godz. 15.00.

W Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Kleczewie impreza rozpocznie się o godz. 16.00. Będzie loteria fantowa, "coś na ząb" - nie tylko na słodko, licytacje i koncerty. Pod młotem pójdą m.in. orkiestrowe gadżety. A na scenie pojawią się kleczewska orkiestra dęta, Smerfetki, Centrum 33. Gościem specjalnym będzie The Nice. OP w Kleczewie przygotuje pokaz udzielania pierwszej pomocy, będzie też prezentacja karateków.

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kleczewie w dalszym ciągu prowadzi zbiórkę przedmiotów na licytację i loterię fantową. Wszyscy, którzy chcieliby coś przekazać proszeni są o kontakt z placówką.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP,   Kleczew,   MGOK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Głos rozsądku Panie Tomku, przekręt za przekrętem a ludzie są naiwni.
Dodano: 11.01.2018 11:16    Przez: ~Oj naiwni

KOMENTARZE

Orkiestra gra a kundelki prawicowe szczekają. Jak zwykle, im głośniej szczekają tym dzieci więcej pieniążków zbierają.
Dodano: 11.01.2018 09:48    Przez: ~Leon
Na czym ta orkiestra gra ? Owsiak to lewak, który hołduje zasadzie, róbta co chceta, człowiek nie wierzący w Boga, a więc takiego typa trzeba ignorować.
Dodano: 11.01.2018 11:13    Przez: ~Wierzący
No i dobrze że nie wierzy w Boga, znaczy że myśli.
Dodano: 11.01.2018 11:28    Przez: ~Leon
Leon, pustaku jeden,Noś przy sobie kartkę z napisem : Nie zyczę sobie być leczonym sprzętem kupionym przez WOŚP ...
Dodano: 11.01.2018 11:37    Przez: ~aga
Leon ty komunisto już jesteś w piekle !
Dodano: 11.01.2018 15:53    Przez: ~I dobrze !
A ja zamkne się w domu. Bo mam odłożone na kolędę i nie będę wspierać Wosp.
Dodano: 11.01.2018 09:55    Przez: ~koniniak
zamiast pomóc dzieciom zrobisz dobrze katabasowi. co kto lubi...
Dodano: 11.01.2018 10:32    Przez: ~Jimmy
A buraki swoje, nieźle im pleban mózg wypral.
Dodano: 11.01.2018 11:32    Przez: ~Q
avatar Ciekawe, co ludzie mają w głowie iż dają kasę na takich jak Kijowski,czy na tego rumuńskiego beya w czerwonych portkach, jeden kupuje sobie nowe iphone nie płacąc alimentów na własne dzieci ,drugi z rodzinką robi kokosy na złotym melonie i mrówce całej (przez lat rodzinką zarobiła 50 mln zł).Jak widać naiwnych nie brakuje, ludzie są nadal naiwni i się dają przekręcać a to na wnuczka, a to na policjanta, a to na Owsiaka.
Dodano: 11.01.2018 10:40    Przez: Tomasz Kobrzycki
Głos rozsądku Panie Tomku, przekręt za przekrętem a ludzie są naiwni.
Dodano: 11.01.2018 11:16    Przez: ~Oj naiwni
Pamiętajcie że: - każdego roku 10% pieniędzy zebranych w ramach akcji Jerzego Owsiaka przeznacza się m.in. na wynagrodzenia, utrzymanie biura, samochody oraz organizowanie Przystanku Woodstock. Z tego wynika, że co dziesiąta złotówka dawana w styczniu Orkiestrze idzie na cele, których być może ofiarodawca nie akce***je. W tym kontekście wątpliwość budzi także wiek wolontariuszy. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem w zbiórce pieniędzy mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Dla WOŚP czyni się wyjątek. Czy wiek wolontariuszy i brak zabezpieczeń skarbonek nie są czasami pokusą do nieuczciwości? Trzecim argumentem krytycznym są koszty organizacji Wielkiej Orkiestry. Do kosztów transmisji trzeba doliczyć organizację imprez w dziesiątkach polskich miast za publiczne pieniądze. Potężne sumy wydaje się w ciągu roku na plakaty, bilbordy, reklamę. Kto policzył, ile kosztują organizowane w drugą niedzielę stycznia koncerty i pokazy sztucznych ogni? Niektórzy podejrzewają, że koszty organi ...
Dodano: 11.01.2018 11:02    Przez: ~Nie dam ani złotówki!
Czy ktoś wie ilu młodych ludzi na Woodstocku zażywa narkotyki ?
Dodano: 11.01.2018 11:21    Przez: ~Monar
Pieniądze z WOŚP nie trafiają do chorych dzieci, tylko do „chorych” czyli niedofinansowanych instytucji publicznych, jakimi są szpitale. Działalność charytatywna powinna z definicji trafiać do osób (Caritas = miłosierdzie można okazywać osobom, a nie instytucjom)WOŚP nie pomaga chorym dzieciom, tylko uzupełnia braki wyposażenia szpitali, odciążając w ten sposób budżet państwa z ustawowego obowiązku zapewnienia opieki zdrowotnej swoim obywatelom z zebranych podatków. Wrzucając pieniądze do puszki płacę podatek drugi raz.Owsiak tylko za część zebranych pieniędzy (ok. 50%) kupuje sprzęt dla szpitali. Reszta idzie na koszty obsługi imprez i koszty własne fundacji. Można to sprawdzić w sprawozdaniu finansowym fundacji dostępnym w internecie. Nie wszyscy artyści grają za darmo, niektórzy pobierają spore gaże. Fundacja wydaje milionowe kwoty na własną siedzibę, nowe samochody, sprzęt studyjny, tzw. „działania propagatorskie”, etaty pracowników itp.Zgodnie ze statutem fundacji WOŚP, tylk ...
Dodano: 11.01.2018 11:05    Przez: ~Nie dam ani złotówki!
kto za to zaplaci .... my zaplacimy :D rok temu zebrano 55mln ...a juruś kupil sprzetu za 39 :D ...gdzie reszta... .:D hehehe :-) odpowiedzcie sobie sami
Dodano: 11.01.2018 14:03    Przez: ~fdg
Przekret przy pomocy szczytnego celu.I propagowanie lewackiej ideologi robta co chceta.
Dodano: 12.01.2018 09:41    Przez: ~owsik i kijowski

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.