Dzisiaj jest piątek 19 stycznia 2018, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24263) SPORT FORUM FIRMY (5123) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Start rozpoczyna drugą rundę. ,,Niespodzianka w sk ... (0)Wielkopolska bezpieczna. Sytuacja wraca do normy p ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygr ...

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 11.01.2018 12:13
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Pytanie konkursowe numer 1 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Narzeczony na niby".

Konkurs skończył się dnia 11.01.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Marlena Wiktorska, Natalia Kasprzak

KONKURS

Pytanie konkursowe numer 2 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Gotowi na wszystko. Exterminator".

Konkurs skończył się dnia 11.01.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Paweł Kulbacz

KONKURS

Pytanie konkursowe numer 3 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 2 bilety pojedyncze do CKiS Oskard w Koninie na koncert zespołu "Raz Dwa Trzy". Koncert odbędzie się 20 stycznia o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 11.01.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Anna Hanczewska, Natalia Sadłowska

KONKURS

Jak brzmi oryginalny tytuł filmu "Wojna płci"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Wojna płci" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 15 stycznia.

Konkurs skończył się dnia 11.01.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Natalia Markowska

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Na układy nie ma rady"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Na układy nie ma rady" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 18 stycznia.

Konkurs skończył się dnia 11.01.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Agnieszka Gwizdek

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Jak wziąć udział w konkursie? Jak odp na pyt konkursowe? Sms? Komentarz?
Dodano: 11.01.2018 15:50    Przez: ~asia
Jest tam okienko "Twoja odpowiedź" tylko odblokowuja co jakiś czas te pytania i trzeba filmik obejrzeć żeby znać pytanie