Dzisiaj jest czwartek 19 kwietnia 2018, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25941) SPORT FORUM FIRMY (5166) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
19 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kolizja na Trasie Bursztynowej. Zderzyły si ... (21)Konin również spotka się z żonkilami w rocznicę po ... (66)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościPolicjanci i MOPR kontrolowali miejsca przebywania ...

Policjanci i MOPR kontrolowali miejsca przebywania bezdomnych

Dodano: 11.01.2018 11:57
Źródło: LM.pl

Policjanci wspólnie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Koninie kontrolowali pustostany i ogródki działkowe.

Okres zimowy to czas wzmożonych kontroli miejsc, w których mogą przebywać osoby bezdomne. Pracownicy konińskiego MOPR doskonale wiedzą, gdzie na ogródkach działkowych są ludzie potrzebujący pomocy. Jak informuje Marcin Jankowski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, wspólne kontrole nie wykazały, by komuś działa się krzywda.

- Ludzie ci radzą sobie w tych okolicznościach, w jakich są. Pomoc udzielana im przez MOPR pozwala na przeżycie. Policjanci sprawdzali, czy nie padają oni ofiarą przestępstw, czy innego rodzaju prześladowań. Nikt nie zgłaszał takich problemów – podkreśla Jankowski.

Funkcjonariusze apelują, by nie być obojętnym na los bezdomnych.  

fot. KMP Konin

  • Policjanci i MOPR kontrolowali miejsca przebywania bezdomnych
  • Policjanci i MOPR kontrolowali miejsca przebywania bezdomnych
  • Policjanci i MOPR kontrolowali miejsca przebywania bezdomnych
  • Policjanci i MOPR kontrolowali miejsca przebywania bezdomnych
  • Policjanci i MOPR kontrolowali miejsca przebywania bezdomnych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

MOPR te nygusy ruszyły się z biur niemożliwe banda darmozjadow
Dodano: 11.01.2018 20:59    Przez: ~Gosia
Zgadza się te wszystkie wredne i zadufane pindy z mopr-U powinno się wyslać na ulicę do bezdomnych żeby docenily swą prace załatwiona po znajomosciach i rodzinnych obligacjach bo nikt zewnątrz się tam do pracy nie dostanie niech któraś zaprzeczy
Dodano: 11.01.2018 22:10    Przez: ~Marcin
Widać po programach w tv że ci niby pracownicy socjalni nie nadają się do niczego dziecko bite molestowanie itp oni tam łażą i nic nie widza a te pokazowki są po to aby w tak zwanym i chorym dniu pracownika socjalnego zrobić sobie imprezę i nagrody wręczyć po kilka tysięcy złoty jak co roku. Zwykle urzędowe nieroby w tym MOPR konin a to pokazowki
Dodano: 11.01.2018 22:13    Przez: ~janusz
MOPR to jest większą patologią niż w miejscach do których oni chodzą a te "panie " z działu alimentów szczególnie. Pozdrawiam
Dodano: 11.01.2018 22:54    Przez: ~groch
Do pracownika socjalnego jeśli wszyscy dostają bo są zatrudnieni w mopr to tylko pokazujE ogrom patologi w takich instytucjach która jest tak potrzebna jak straż miejska w Koninie żeby pociotki miały gdzie robić bo w korporacjach prywatnych by sobie rady nie dały po marketingach i innych niby studiach ciekawe ile osób z pracujacych ma kierunkowe studia skończone a ilu marketingi I z bożej łaski magistrzy
Dodano: 12.01.2018 00:41    Przez: ~Anna

KOMENTARZE

Wiekszosc tych ludzi chce zyc w taki sposob. Moim zdaniem powinniscie dac im spokoj. Jeden musi ciezko zapieprzac przy czym ma podkladane nogi przy kazdej okazji a drugi wyzuli na piwko i idzie w krzaki. Znam czlowieka ktory specjalnie z dworca glownego w Poznaniu przeniusl sie do Berlina, twierdzi ze tam to dopiero zycie, dodam ze ma on ok 35 lat. To jest ich sposob na zycie. Dla kazdegi z nich jest miejsce w noclegowni, jesli wybieraja flaszke w krzakach to kij im w oko. Wiem ze moja wypowiedz bedzie negatywnie oceniona.. Zycie.
Dodano: 11.01.2018 12:18    Przez: ~City
Zgadzam się z przedmówcą, człowiek zap***rziela za marne grosze, a ci na chlanie mają zawsze (ciekawe skąd). Wołają przy sklepach tylko kasy, ale jak chce kupić bułkę, to on od razu nie jest głodny. Pytałam 1 dlaczego nie skorzysta z noclegowni, stwierdził że chce być wolnym człowiekiem, k**wa gdzie tu sens i logika?! Więc mu odp że tam 1 warunek-chlać nie można, wyśmiałam go i poszłam...
Dodano: 11.01.2018 13:23    Przez: ~mama
Ja wiem, że kobiety są bardziej powierzchowne i nie potraficie dostrzec bardziej głębszych rzeczy. Umysł jest wyżej niż żołądek i takie osoby wolą zagłuszyć świadomość niż głód. Dlatego piją i nie żałuj im grosza w ich marnym życiu.
Dodano: 11.01.2018 14:48    Przez: ~Artysta
"Policjanci sprawdzali, czy nie padają oni ofiarą przestępstw, czy innego rodzaju prześladowań". A ja mam pytanie jeśli byłem wyzywany przez inną/inne osoby czy taki fakt można zgłosić na Policje? Czy jest sens takie coś zgłaszać?, bo może być słowo przeciwko słowu a ich jest nawet więcej więc hm jeszcze przekręca kota ogonem.
Dodano: 11.01.2018 13:49    Przez: ~Czy warto?
Pewne brukowce w Polsce pisały, że policja w ten sposób nęka i robo sobie statystyki w spisywaniu osób bezdomnych. Ciekawe czy w końcu za to przeprosili ...
Dodano: 11.01.2018 14:49    Przez: ~oj
za noszenie białej róży spisują najchętniej i najczęściej. domniemam, że po zmianie reżymu zaczną spisywać za czerwone(antosia ulubione). putin jest sexy?
Dodano: 11.01.2018 20:46    Przez: ~rokita
MOPR te nygusy ruszyły się z biur niemożliwe banda darmozjadow
Dodano: 11.01.2018 20:59    Przez: ~Gosia
Zgadza się te wszystkie wredne i zadufane pindy z mopr-U powinno się wyslać na ulicę do bezdomnych żeby docenily swą prace załatwiona po znajomosciach i rodzinnych obligacjach bo nikt zewnątrz się tam do pracy nie dostanie niech któraś zaprzeczy
Dodano: 11.01.2018 22:10    Przez: ~Marcin
Widać po programach w tv że ci niby pracownicy socjalni nie nadają się do niczego dziecko bite molestowanie itp oni tam łażą i nic nie widza a te pokazowki są po to aby w tak zwanym i chorym dniu pracownika socjalnego zrobić sobie imprezę i nagrody wręczyć po kilka tysięcy złoty jak co roku. Zwykle urzędowe nieroby w tym MOPR konin a to pokazowki
Dodano: 11.01.2018 22:13    Przez: ~janusz
Nie wolno wszystkich wykładać to jednego worka to ciężka praca a na jak to pan nazwał tzw dniu pracownika socjalnego wszyscy ppracownicy MOPR otrzymują premię nie tylko pracownicy socjalni
Dodano: 11.01.2018 22:21    Przez: ~pracownik socjalny
Do pracownika socjalnego jeśli wszyscy dostają bo są zatrudnieni w mopr to tylko pokazujE ogrom patologi w takich instytucjach która jest tak potrzebna jak straż miejska w Koninie żeby pociotki miały gdzie robić bo w korporacjach prywatnych by sobie rady nie dały po marketingach i innych niby studiach ciekawe ile osób z pracujacych ma kierunkowe studia skończone a ilu marketingi I z bożej łaski magistrzy
Dodano: 12.01.2018 00:41    Przez: ~Anna
Co tam premię najlepsze cyrki jak wchodzą projekty unijne do sporządzenia jaka walką kierownictwa o to kto zarobi bo zwykły pracownik nie doszkolony żeby opracować projekt
Dodano: 12.01.2018 00:58    Przez: ~ha
@~Anna : trzeba było się uczyć, zdobyć wymagane doświadczenie .... typowa malkontentka i pewnie też typowa klientka która twierdzi że wszystko musi mieć na koszt Państwa oraz podatników.... żałosne.
Dodano: 12.01.2018 11:55    Przez: ~TakiJedan
Taki jeden nie jestem i nie będę nigdy klientka tego szamba pracuje w korporacji a cikawę co nazywasz wykształceniem ukończenie marketingu i prace bo ciocia mamusia lub kto inny w mopr załatwił ciekawe połowa was zeby nie koligacje by pracy nie miała i z państwa ciągnęła
Dodano: 12.01.2018 17:20    Przez: ~Anna
Takijeden czyli czytaj pracownik MOPR Konin nie pisz pogardliwie o osobach które korzystają z pomocy państwa bo zeby nie one to Ty wraz z koleżankami i kolegami z tej swojej foremki też byS musiał szukać pomocy no chyba że gdzieś by cię rodzina wciągnęła ale urzędy są zakochane a w normalnej pracy szanuję się dba o klienta który ja zapewnia korporacjach a wy urzędasy macie za nic ludzi dzięki którym pracujecie .
Dodano: 12.01.2018 17:32    Przez: ~Anna
@anna : żałosne są te twoje wypociny, dla twojej wiedzy nie jestem pracownikiem mopru ...
Dodano: 13.01.2018 10:54    Przez: ~tj
Raczej nie słyszałam żeby w Koninie było bite i molestowane jakieś dziecko, wiec chyba coś jednak robią.
Dodano: 14.01.2018 09:19    Przez: ~papla
Takijeden żałosny to ty jesteś bo większość osób korzystających lub nie z tej organizacji mopr uważa to za zbędne rozbudowana administrację i zgadzam się z Anną skoro ktoś dostaje premię tylko za to że jest pracownikiem mopr na dzień pratownika socjalnego a nie pełni tej funkcji jest patologią i jak piszesz że ktoś korzysta z pomocy państwa i podatników to tak samo pracownicy mopr jako pracownicy administracji utrzymywani są z pieniędzy podatnikow a jak piszesz że nie pracujesz w mopr to pewnie ktoś z najbliższych pracuje skoro piszesz takie glupoty
Dodano: 14.01.2018 11:51    Przez: ~Janusz
MOPR to jest większą patologią niż w miejscach do których oni chodzą a te "panie " z działu alimentów szczególnie. Pozdrawiam
Dodano: 11.01.2018 22:54    Przez: ~groch
Rozrywkowe :)
Dodano: 12.01.2018 00:32    Przez: ~——-
Jedna na pewno i to bardzo :)
Dodano: 16.01.2018 01:32    Przez: ~:)
A CO ? ROBI ? STRAŻ MIEJSKA ,POZA KONTROLĄ :- CZY NIKT ? ,NIE NISZCZY AUT ! PRÓBKI ,,POPIOŁU POWINIEN ,, BRAĆ TEN'' CO ,,WYWOZI'',NIE STRAŻNIK MIEJSKI . ...