Dzisiaj jest sobota 21 lipca 2018, imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24762) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (89) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozbudowa Kleczewskiej z dofinansowaniem. Przetarg ... (35)Orchowo. Obornik wysypał się z ciągnika. Droga był ... (26)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościUtrudnienia na przeprawie. Czterech poszkodowanych ...

Utrudnienia na przeprawie. Czterech poszkodowanych w wypadku

Dodano: 11.01.2018 14:09
Źródło: LM.pl

Trzy samochody osobowe zderzyły się na Trasie Bursztynowej w Koninie. W wyniku tego zdarzenia cztery osoby zostały poszkodowane, a trasa jest zablokowana. 

Według wstępnych ustaleń służb wynika, że kierujący volkswagenem miał podjąć manewr wyprzedzania, czym doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem marki nissan. Łącznie poszkodowane zostały cztery osoby, w tym trzy podróżujące nissanem oraz kierowca golfa. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. 

Trasa Bursztynowa jest obecnie zablokowana, a na miejscu cały czas trwają czynności związane z wypadkiem. 

 



  • Utrudnienia na przeprawie. Czterech poszkodowanych w wypadku
  • Utrudnienia na przeprawie. Czterech poszkodowanych w wypadku
  • Utrudnienia na przeprawie. Czterech poszkodowanych w wypadku
  • Utrudnienia na przeprawie. Czterech poszkodowanych w wypadku
  • 1515676508-eyvchj-26772467_1597394470343311_366323603_o_1_.jpg
  • 1515683669-0oxzgi-wyp1.jpg
  • 1515683669-f4tf8s-wyp2jpg.jpg
  • 1515683758-2tufzd-wyp3.jpg

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Dziwi mnie, że Policja nic sobie nie robi z utrudnień na przeprawie.1. Wjazd na przeprawę od strony ronda: co chwila jakiś cwaniak wymusza, bo mu się nie chce czekać w kolejce2. Co chwila jakiś debil wyprzedza pomimo braku widoczności3. Zjeżdżając na rondo często ktoś trzyma się lewej strony, by nagle skręcić prawo bądź jechać zewnętrznym pasem...Może w końcu ktoś się tam zajmie porządkiem!
Dodano: 11.01.2018 14:18    Przez: ~eh
Dane takich sprawców powinny być dostępne publicznie kto mądry wyprzedza w takim miejscu przepraszam ale to jest gorsze jak terroryzm mam nadzieje że sprawca nigdy już za kierownicą nie usiądzie
Dodano: 11.01.2018 14:25    Przez: ~Ktoś
Już zdążyłem przyzwyczaić się do buractwa wjeżdżającego z prawego pasa na rondo z Kleczewskiej ale wczoraj jeden gość w samochodzie służbowym z napisem FRANS- coś wprawił mnie w prawdziwe zdumienie. On z tego prawego pasa pojechał w stronę Warszawskiej!!!!! Zahamowałem w ostatniej chwili. I co gorsza on może dostałby mandat ale wina byłaby moja bo to ja przecinałem pasy. Tak! Tak!
Dodano: 11.01.2018 15:15    Przez: ~GIPS
zgłaszałam to policji, na tej stronie internetowej z miejscami niebezpiecznymi, pisli, że sprawdzali i nie widzą niebezpieczeństwa po czym zgłoszenie zniknęło i problem policja sobie rozwiązała...
Dodano: 11.01.2018 14:25    Przez: ~czesto jeżdżę przeprawą
No tak GOLF.. podczas wyprzedzania .. komedia. I to na takim odcinku drogi.
Dodano: 11.01.2018 14:17    Przez: ~Pirat

KOMENTARZE

No tak GOLF.. podczas wyprzedzania .. komedia. I to na takim odcinku drogi.
Dodano: 11.01.2018 14:17    Przez: ~Pirat
i dać tu kobiecie ałto...
Dodano: 11.01.2018 16:50    Przez: ~facet
bmw i wszystko jasne!
Dodano: 11.01.2018 16:51    Przez: ~audik
Nikogo nie dziwi fakt ze kobieta z nissana w ciagu 3 miesiecy miala kolejny wypadek? No- nie z jej winy, ale moze celowo ? Ile jest takich ludzi co celowo wyludza odszkodowania?? Nie wierze zeby az takiego pecha miala.. Nowy samochod, dwie stluczki w ciagu kilku miesiecy...
Dodano: 11.01.2018 19:46    Przez: ~Dziwne
Tej dziwne co wyludzisz znowego auta prostaku???
Dodano: 11.01.2018 20:39    Przez: ~do dziwne
Dziwi mnie, że Policja nic sobie nie robi z utrudnień na przeprawie.1. Wjazd na przeprawę od strony ronda: co chwila jakiś cwaniak wymusza, bo mu się nie chce czekać w kolejce2. Co chwila jakiś debil wyprzedza pomimo braku widoczności3. Zjeżdżając na rondo często ktoś trzyma się lewej strony, by nagle skręcić prawo bądź jechać zewnętrznym pasem...Może w końcu ktoś się tam zajmie porządkiem!
Dodano: 11.01.2018 14:18    Przez: ~eh
zgłaszałam to policji, na tej stronie internetowej z miejscami niebezpiecznymi, pisli, że sprawdzali i nie widzą niebezpieczeństwa po czym zgłoszenie zniknęło i problem policja sobie rozwiązała...
Dodano: 11.01.2018 14:25    Przez: ~czesto jeżdżę przeprawą
NO TO MOŻESZ BYĆ DUMNY Z SIEBIE KONFIDENCIE
Dodano: 11.01.2018 14:36    Przez: ~zaimponowales mnie
ta strona to pic na wode... dojdzie zgloszenie sprawdzą i usuwają że brak zagrożeń...
Dodano: 11.01.2018 14:47    Przez: ~oj
mnie za to dziwi ta kolejka baranów ktorzy zamiast na suwak to wszyscy na lewym pasie sie ustawiają cebularze konińscy
Dodano: 11.01.2018 14:49    Przez: ~kkkkkkkkkkkkkkkk
Na tym to rondzie cały dzień powinna stać policja i pilnować, a nie za miastem w krzakach... częsta tam nie jeżdżę, ale jak jadę to nie ma chętnego burak by wymusić pierwszeństwo, A szkoda bo prawa strona do malowania... A Ty cebulo w takich miejscach na suwak się nie jedzie
Dodano: 11.01.2018 15:03    Przez: ~z tym walczyć tylko trzeba
Już zdążyłem przyzwyczaić się do buractwa wjeżdżającego z prawego pasa na rondo z Kleczewskiej ale wczoraj jeden gość w samochodzie służbowym z napisem FRANS- coś wprawił mnie w prawdziwe zdumienie. On z tego prawego pasa pojechał w stronę Warszawskiej!!!!! Zahamowałem w ostatniej chwili. I co gorsza on może dostałby mandat ale wina byłaby moja bo to ja przecinałem pasy. Tak! Tak!
Dodano: 11.01.2018 15:15    Przez: ~GIPS
Dodam, że rejestracja Konińska a ubytki w oklejeniu mogą o czymś świadczyć
Dodano: 11.01.2018 15:34    Przez: ~GIPS
Dziwić się powinieneś z umiejętności jazdy naszych kierowców, a nie z tego, ze Policja nic nie robi. Właśnie takimi jesteśmy kierowcami. Nie przestrzegamy żadnych zasad ruchu drogowego. Siedząc w tych swoich rzęchach udajemy paniska. Paniska ,ale bez umiejętności jazdy, nie mówiąc o zdolności przewidywania na drodze.
Dodano: 11.01.2018 21:46    Przez: ~Jan Wolny
Oj wszyscy tak jak ty jesteście kierowcami doskonałymi jakie to piękne.
Dodano: 12.01.2018 02:20    Przez: ~Robert
Dokładnie tak właśnie jest co z tą policja ? Co oni mają ważniejszego w tym czasie do roboty ? Rozumiem każdy chce szybko wrócić do domu ale każdy chce, wzajemny szacunek powinien być widoczny również na drogach .
Dodano: 15.01.2018 09:46    Przez: ~Śpiący
oczywiscie bmw... wszystko jasne
Dodano: 11.01.2018 14:18    Przez: ~helo
Jak byś umiał matole czytać to bys wiedział ze VOLKSWAGEN a nie BMW
Dodano: 11.01.2018 16:16    Przez: ~Życzliwy
Wcale się nie dziwię ze niektórzy próbują tam wyprzedzać . Na normalnej drodze jest po jednym pasie i wolno jechać 90km/h a tam ustawiono 50km/h. A niektórzy jadą tam 30 km/h. Paranoja.
Dodano: 11.01.2018 14:23    Przez: ~Obiektywny
Popieram.
Dodano: 11.01.2018 14:34    Przez: ~wiem
No ten ewidentnie zyskał na czasie.
Dodano: 11.01.2018 14:38    Przez: ~ufik
Czasem za koparka się jedzie, czy ciagnikiem, ale racja. Czasem ladnie idzie 90 , a czasem niedzielny jedzie na. Pasterkę i się nie spieszy, więc 20 i koreczek
Dodano: 11.01.2018 14:53    Przez: ~LudzieSaPo****ni
No można tam stracić cierpliwość przez takich co jadą tam 30km/h na odcinku raptem 1km...
Dodano: 12.01.2018 09:29    Przez: ~co zrobisz? nic nie zrobisz
Jeszcze zostawiają przed sobą 500m przerwy, Bóg wie po co, a korek się wydłuża jeszcze bardziej...
Dodano: 12.01.2018 12:41    Przez: ~Masakra
Dane takich sprawców powinny być dostępne publicznie kto mądry wyprzedza w takim miejscu przepraszam ale to jest gorsze jak terroryzm mam nadzieje że sprawca nigdy już za kierownicą nie usiądzie
Dodano: 11.01.2018 14:25    Przez: ~Ktoś
Dane takich ludzi jak Ty, którzy piszą takie glupoty również. Po to żeby inni nie zarazili się głupotą.
Dodano: 11.01.2018 14:31    Przez: ~qwr
I co byś mu niby zrobił " Ktoś " . Po co Ci to. Popatrz na siebie urodzony ideale
Dodano: 11.01.2018 14:33    Przez: ~nie wierzę
Ten idiota z Golfa powinien trafić na ciężarowy i na cmentarz od razu.
Dodano: 11.01.2018 15:11    Przez: ~Grabarz
Raczej wydaje mi sie ze po prostu kierowca nie zdążył zahamować i wymijając wyjechał na przeciwny pas, nie warto wierzyć mediom
Dodano: 11.01.2018 15:33    Przez: ~Xzx
Ja też tak uważam a komentujący jak qwr niech zmierzy swoją głupotę. Ale myślę, że tego nie pojmie.
Dodano: 11.01.2018 17:10    Przez: ~msb
Miasto zakorkowane ze starego nie można wyjechać korek już pod bazarem z nowego nie lepiej ha ha ha.
Dodano: 11.01.2018 14:29    Przez: ~Elo
józef buduje nową przeprawę będzie to most pontonowy z butelek plastikowych
Dodano: 11.01.2018 14:54    Przez: ~jancioWodnik
Coraz więcej samochodów, każdy snob musi mieć samochód, a i przepisów nie przestrzegają, takich policja powinna surowo karać.
Dodano: 11.01.2018 15:15    Przez: ~Karać i już
Józef to niech zmieni w POrę pampersa !!!
Dodano: 11.01.2018 19:43    Przez: ~SLD won
prawdopodobnie do wypadku doszło podczas pęknięcia "kabla" na czynnej nitce przeprawy :)
Dodano: 11.01.2018 14:29    Przez: ~Kabel
Szkoda Nissana bo tamten to i tak złom.
Dodano: 11.01.2018 14:32    Przez: ~M
I niewinni ludzie cierpią przez takich nieodpowiedzialnych kierowców.
Dodano: 11.01.2018 15:19    Przez: ~Władek
Ewidentnie ból czterech liter mają ci co tak robią sprawca również powinienen zapłacić za całą akcję jak i leczenie rannych
Dodano: 11.01.2018 14:41    Przez: ~Ktoś
Nie wiem jak dla was ale dla mnie sprawcą tegozamieszania jest wykomawca przeprawy który nie wykorzystał wszystkich materialow na budowe tylko sprzedał na zlomie. Dwa, magistrat miasta Konina który nie dopilnowal tak duzej inwestycji, kropka.
Dodano: 11.01.2018 15:36    Przez: ~Żal Konina
Zaraz po zamknięciu były ustawione wzdłuż pachołki. Może znów trzeba ustawić bo jak widać głupich nie sieją.
Dodano: 11.01.2018 14:46    Przez: ~jjc
1 z 6
123456>>