Dzisiaj jest środa 24 października 2018, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21114) SPORT FORUM FIRMY (5248) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
12 / 7oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Konin. Dwa zarzuty dla 20-latka za handel i posiadanie marihuany

Dodano: 12.01.2018 08:55

Dwa zarzuty usłyszał 20-latek z Konina, u którego znaleziono blisko 50 gramów marihuany.

Za każde z zarzucanych mu przestępstw grozi do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. - Wszystko zaczęło się we wtorek 9 stycznia tuż po 13.00, kiedy to policjanci patrolowi znaleźli „działkę” marihuany u 20-letniej kobiety. Jak „po nitce do kłębka” policjanci z Wydziału Kryminalnego trafili do mieszkania 20-letniego mieszkańca Konina – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji. - Był zaskoczony wizytą mundurowych i dobrowolnie wydał policjantom to, co ich interesowało. Śledczy zabezpieczyli na miejscu niemal 50 gramów marihuany, wagę do ważenia narkotyków i niewielką ilość pieniędzy.

20-latek trafił do policyjnego aresztu, a w środę 10 stycznia usłyszał dwa zarzuty: handlu narkotykami i posiadania ich znacznej ilości. Przyznał się do obydwu przestępstw. Jest to jego pierwszy konflikt z prawem. Zarówno za handel, jak i posiadanie znacznych ilości narkotyków kodeks karny przewiduje do 10 lat więzienia.

Fot. KMP w Koninie 

  • Konin. Dwa zarzuty dla 20-latka za handel i posiadanie marihuany
  • Konin. Dwa zarzuty dla 20-latka za handel i posiadanie marihuany
  • Konin. Dwa zarzuty dla 20-latka za handel i posiadanie marihuany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   zarzuty za narkotyki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ta 20-latka to na pewno płaska decha skoro nie wziela tego na klatę !!! Jak się robi coś takiego to trzeba liczyć się z konsekwencjami, a nie robić z siebie konfiturę !!! Za grama by jej nic prawie nie zrobili, a chłopaka trochę poszarpia...
Dodano: 12.01.2018 09:11    Przez: ~Jola
kiedy wreszcie policja zajmie sie handlem dopalaczmi i innym swinstwem w wiezowcach przy ul, Wieniawskiego ,Dilerzy boja sie handlowac przed liceum to dostaja sie do budynkow pod byle pretekstem,
Dodano: 12.01.2018 11:51    Przez: ~xxx
Marychuana powinna być całkowicie legalna w ilościach dozwolonych na własny użytek i po problemie.Tak naprawdę nawet ta którą palą ludzie od czasu do czasu jest o wiele zdrowsza niż gorzala i papieosy które w swoim składzie mają więcej środków uzależniających niż ta Marycha szkoda że o tym się nie mówi,tylko pisze na pudełku,ze powoduje raka płuc i uzależnia.S zkoda że niektórzy nie wiedzą jak wygląda odma,jak to jest być po tlenem i jak cierpi się umierając na to.
Dodano: 12.01.2018 11:38    Przez: ~Ha
Zajmijcie się lepiej sklepem z dopalaczami w piwnicy przy tunelu
Dodano: 12.01.2018 21:02    Przez: ~Hh
Wszystko jest dla ludzi, ale z rozsądkiem. Jak ktoś wypala 3g dziennie, to jasne ze sie stoczy. Tak jak przy alkoholu. Ale wszyscy normalni i inteligentni używają powyższych substancji okazjonalnie, a przede wszystkim z umiarem.
Dodano: 12.01.2018 13:14    Przez: ~d-.-b

KOMENTARZE

Ta 20-latka to na pewno płaska decha skoro nie wziela tego na klatę !!! Jak się robi coś takiego to trzeba liczyć się z konsekwencjami, a nie robić z siebie konfiturę !!! Za grama by jej nic prawie nie zrobili, a chłopaka trochę poszarpia...
Dodano: 12.01.2018 09:11    Przez: ~Jola
i bardzo dobrze , cały czas odnoszę się do narkotyków i handlarzy negatywnie i cieszy mnie stanowcze działanie policjantów.
Dodano: 12.01.2018 09:58    Przez: ~anty narko.
Jak jesteś taki anty to pewnie wiesz, że od marihuany bardziej rakotwórcze badziewie kupujesz w marketach do jedzenia i tak samo jesteś anty do kawy i piwa !!!
Dodano: 12.01.2018 10:31    Przez: ~Jak
Jedzenie, kawa i piwo są w Polsce nielegalne? Od kiedy?
Dodano: 12.01.2018 10:39    Przez: ~cos przeoczylam
Nikotyna kofeina alkohol to tez narkotyki...
Dodano: 13.01.2018 13:21    Przez: ~Dan
Do p***rla ha ha
Dodano: 13.01.2018 18:24    Przez: ~lol
Z tymi narkomanami to jest tez tak troche inaczej...
Dodano: 12.01.2018 11:10    Przez: ~Zibr
Marychuana powinna być całkowicie legalna w ilościach dozwolonych na własny użytek i po problemie.Tak naprawdę nawet ta którą palą ludzie od czasu do czasu jest o wiele zdrowsza niż gorzala i papieosy które w swoim składzie mają więcej środków uzależniających niż ta Marycha szkoda że o tym się nie mówi,tylko pisze na pudełku,ze powoduje raka płuc i uzależnia.S zkoda że niektórzy nie wiedzą jak wygląda odma,jak to jest być po tlenem i jak cierpi się umierając na to.
Dodano: 12.01.2018 11:38    Przez: ~Ha
Żadnych narkotyków, uzależnienie zaczyna się od miękkich, czyli od marihuany.
Dodano: 13.01.2018 12:07    Przez: ~Monar
Nie ma czegoś takiego jak narkotyki twarde czy miękkie
Dodano: 13.01.2018 17:31    Przez: ~anty narkotyk
kiedy wreszcie policja zajmie sie handlem dopalaczmi i innym swinstwem w wiezowcach przy ul, Wieniawskiego ,Dilerzy boja sie handlowac przed liceum to dostaja sie do budynkow pod byle pretekstem,
Dodano: 12.01.2018 11:51    Przez: ~xxx
Policja nadaje sie do ...... .
Dodano: 12.01.2018 22:53    Przez: ~Ktosik
A ćpunki już ujadają jaka to marycha zdrowa, a prawda jest taka że uzależnia jak każdy narkotyk i wielu przez nią się wykoleiło
Dodano: 12.01.2018 11:51    Przez: ~monar123
Monar123 marychuana jest zdrowsza niż papierosy a mocniejszy od marychany jest haszysz który uzależnia i jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia i życia.A ja cpunem nie jestem takie podteksty piszesz że tak to czytam.Z marychany są też kosmetyki robione na zapalenie stawów np.tyle że u nas jeszcze nie dostępne bo inaczej firmy farmaceutyczne stracą na lekach które sprzedają w aptekach tak to się ma.
Dodano: 12.01.2018 12:16    Przez: ~Ha
Wszystko jest dla ludzi, ale z rozsądkiem. Jak ktoś wypala 3g dziennie, to jasne ze sie stoczy. Tak jak przy alkoholu. Ale wszyscy normalni i inteligentni używają powyższych substancji okazjonalnie, a przede wszystkim z umiarem.
Dodano: 12.01.2018 13:14    Przez: ~d-.-b
Ha bardzo broni marihuany, dlaczego ? Czyżby był ćpunem ?
Dodano: 13.01.2018 12:10    Przez: ~Uwaga na Ha
Do uwaga na ha!!!!Wal się gościu i nie waż się mnie więcej nazywać cpunem bo nim nie jestem i mogę być osoba konsekwentna do takiej wypowiedzi jak chcesz.N ie znasz zalet marychuany i to w czym ona może wspomóc to zamknij gębę,w Holandii nawet jest piwo z marihuaną lecznicze i nikt od tego jeszcze nie umarł .Mylicie wciąż marichuane z haszyszem który jest bardzo podobny do marchuany i niebezpieczny dla życia.W Polsce sprzedaje się swinstwo a nie prawdziwa marichuane Większość ludzi popala w krajach gdzie jest to dozwolone marychany która nie jest z niczym pomieszania i normalnie żyje i funkcjonuje tylko tutaj wciąż jest zacofanie i błędne myślenie na ten temat.A uwaga na ha masz pojęcie ile z tego jest dobrych leków czy nie masz pojęcia a skoro go nie masz to się nie wypowiadaj!
Dodano: 13.01.2018 13:51    Przez: ~Ha
Ale na tym zdjeciu cos smutny,zgarbiony,skruszony :-) chyba na tym sie nie skonczy :-) chlopoki chowejta towar :-)
Dodano: 12.01.2018 12:44    Przez: ~Trump🔱
Mloda konfidentka zero klasy.
Dodano: 12.01.2018 13:22    Przez: ~Korczi
Strasznie duże pieniądze się tam przewalają. Około 600 PLN w poważnych nominałach. W sam raz dla księdza po kolędzie.
Dodano: 12.01.2018 13:54    Przez: ~Pleban
Nie tszeba było whodzić mi w szkode
Dodano: 12.01.2018 14:06    Przez: ~H.o.p.e.k syn dzielnicowego
Fortuna na miare powiatowej dziury Konin
Dodano: 12.01.2018 15:09    Przez: ~Artur G
Tez uwazam ze Marichuana powinna byc legalna! szkoda ze obecny rzad nie potrafi tego zmienic. Alkohol to szalenstwo!!! Kto jest zaa lapka w gore :P
Dodano: 12.01.2018 14:22    Przez: ~lapka_w_gore
Żadnych narkotyków czy dopalaczy, napij się herbaty czy kawy, a na zdrowie ci wyjdzie.
Dodano: 13.01.2018 12:15    Przez: ~Zdrowit
a malag a
Dodano: 12.01.2018 20:38    Przez: ~piter
Zajmijcie się lepiej sklepem z dopalaczami w piwnicy przy tunelu
Dodano: 12.01.2018 21:02    Przez: ~Hh
Dokladnie tak dopalacze niszcza zdrowie i zycie a nie potrafia z tym zrobic porzadku.
Dodano: 12.01.2018 22:46    Przez: ~Ktos
1 z 2
12>>