Dzisiaj jest sobota 18 sierpnia 2018, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22003) SPORT FORUM FIRMY (5207) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 18oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS Konin zniesmaczony akcją. Wziął czy nie wziął? ... (171)83-latek przewrócił się na rowerze. Nie miał siły ... (23)

Turek. Ukradł telefony ze szkolnej szatni. Trafił do aresztu

Dodano: 12.01.2018 20:13
Źródło: LM.pl

Na trzy miesiące do aresztu trafił wpadł 31-latek, który ukradł pięć telefonów komórkowych.

Do kradzieży doszło wczoraj w jednej ze szkół w Turku. Zniknęły tam telefony różnych marek, których wartość w sumie oszacowano na 6,8 tys. zł.

- Mundurowi ustalili, że na teren placówki wszedł mężczyzna, który z plecaków pozostawionych w niezabezpieczonej szatki ukradł telefony i 30 zł – informuje Mateusz Latuszewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Funkcjonariusze ustalili sprawcę na podstawie nagrań z monitoringu. Kilka godzin później 31-latek był już w rękach stróżów prawa. Mężczyzna usłyszał zarzut pięciu kradzieży, do których się przyznał. Okazało się, że był on już karany za podobne przestępstwa. Za działanie w warunkach recydywy sąd zastosował wobec 31-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.  

fot. KPP Turek

  • Turek. Ukradł telefony ze szkolnej szatni. Trafił do aresztu
  • Turek. Ukradł telefony ze szkolnej szatni. Trafił do aresztu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ukradł z szatni szkolnej telefony a kto odpowiada za bezpieczeństwo szkoły ?kto za to odpowie że taka osoba weszła do budynku?,a gdyby to był groźny przestępca co wtedy? Wstyd by do takich rzeczy dochodziło zwłaszcza w szkole .Szatnie powinny być zamykane .
Dodano: 12.01.2018 20:44    Przez: ~Ha
cooo ???? dzieciaki telefony po średnio 1300 zł mają??? i to jeszcze do szkoły je targają? masakra.. co za czasy
Dodano: 12.01.2018 20:40    Przez: ~nokia 6210
31 lat i już łysy ? A do tego złodziej !
Dodano: 13.01.2018 16:44    Przez: ~Jovita
Jak ktoś unika inwigilacji to tak łatwo swojego telefonu nie znajdziesz. Jeśli masz program typu cerberus oczywiscie wersje pro to jak najbardziej się da zlokalizować telefon we własnym zakresie. Dla policji to są za blache sprawy by szukać telefonów za pomocą IMEI czy lokalicjacji czy GSM jak już poszły w świat.
Dodano: 13.01.2018 01:20    Przez: ~ehhh cała prawda
urlich nikt tu nie chce czytać twoich bredni więc odpuść
Dodano: 13.01.2018 14:19    Przez: ~abc

KOMENTARZE

cooo ???? dzieciaki telefony po średnio 1300 zł mają??? i to jeszcze do szkoły je targają? masakra.. co za czasy
Dodano: 12.01.2018 20:40    Przez: ~nokia 6210
avatar odniesieniu do Twojego podpisu to jak kupowałem Nokię 6210 "i" jakieś 17-18 (nie łap mnie proszę za słowo, jeśli pomyliłem się o 3 miesiące) lat temu to był jeden z najdroższych i najbardziej prestiżowych telefonów na rynku. Więc w stosunku do "wpisu" rozjeżdżasz się zupełnie i nie widomo o co Tobie chodzi.
Dodano: 12.01.2018 21:44    Przez: Urlich von Jungingen
avatar Przepraszam, 6310I
Dodano: 12.01.2018 21:49    Przez: Urlich von Jungingen
Do dziś 6210 i 6310 to prestiżowe telefony. Tydzień czy półtora tygodnia na baterii i non stop dzwonione. Oczywiście telefon glównie w biznesie jak kiedyś tak i dziś się super nadaje. Mam kilka w firmie. A dziś mozna go kupić za 50 czy 100 zł jungingenie i nie wiem o co Ci chodzi.
Dodano: 12.01.2018 23:36    Przez: ~62.
avatar W biznesie- wmawiaj sobie. W dzisiejszym biznesie bez dostępu do poczty mail oraz szerokich profili kontaktów, bez kalendarza kompatybilnego z Outlookiem oraz wielu innych funkcji. Ciekawe co za biznes prowadzisz? Chyba podwykonawcy grabarza na samozatrudnieniu.
Dodano: 13.01.2018 08:41    Przez: Urlich von Jungingen
hahaha serio ktoś używa jeszcze outlooka ? A to dobre haha
Dodano: 13.01.2018 08:42    Przez: ~Oj
Niemiec ty nas przeproś, że umiesz pisać komentarze
Dodano: 13.01.2018 10:49    Przez: ~POLAK
One że dwa tysiące warte
Dodano: 13.01.2018 11:07    Przez: ~Pn
Ukradł z szatni szkolnej telefony a kto odpowiada za bezpieczeństwo szkoły ?kto za to odpowie że taka osoba weszła do budynku?,a gdyby to był groźny przestępca co wtedy? Wstyd by do takich rzeczy dochodziło zwłaszcza w szkole .Szatnie powinny być zamykane .
Dodano: 12.01.2018 20:44    Przez: ~Ha
avatar Zaraz się znajdą mędrcy wychowania pseudotradycyjnego oraz pseudokatolickiego którzy stwierdzą, że dzieciom i młodzieży zamiast Internetu, komputerów oraz telefonów powinno się zapewniać celem rozwoju fajerkę i pogrzebacz (kto nie wie o co chodzi niech sprawdzi) a zamiast rozmowy pobicie tęgim pasem- a z resztą czym popadnie.
Dodano: 12.01.2018 21:09    Przez: Urlich von Jungingen
Sądząc po sposobie Twoich wypowiedzi uważam, że własnie Ty jesteś jakimś szkolniakiem. Internet i telefony to oczywiście dobro. Ale z umiarem. Kto to widział, żeby takie drogie telefony nosić do szkoly. Aha fejsbuki, lajki, internet i inne muszą być przecież no stopa. Będąc dyrektorem szkoły to bym całkowicie zakazał wnoszenia ich do szkoły .
Dodano: 12.01.2018 23:39    Przez: ~62.
avatar 62- jeśli masz moc odmładzania to chętnie skorzystam, jeśli nie, to znaczy, że jesteś zwykłym trollem, który jak nie ma argumentów to zaczyna wmawiać, że kontr dyskutant jest dzieckiem. Pozdrawia 42 letni "szkolniak" (fakt ostatnio robiłem podyplomówkę). Ps. Piszesz: „gdybyś był dyrektorem szkoły..........." Hm! Najpierw musiałbyś mieć wykształcenie.
Dodano: 13.01.2018 08:37    Przez: Urlich von Jungingen
Urlich ale dokopałeś gościowi, który ma rację.
Dodano: 13.01.2018 16:42    Przez: ~Nieładnie
Kto w tych czasach kradnie telefony ??? Trzeba być dupkiem...
Dodano: 13.01.2018 01:01    Przez: ~Gps
Jak ktoś unika inwigilacji to tak łatwo swojego telefonu nie znajdziesz. Jeśli masz program typu cerberus oczywiscie wersje pro to jak najbardziej się da zlokalizować telefon we własnym zakresie. Dla policji to są za blache sprawy by szukać telefonów za pomocą IMEI czy lokalicjacji czy GSM jak już poszły w świat.
Dodano: 13.01.2018 01:20    Przez: ~ehhh cała prawda
Elegancki facet .
Dodano: 13.01.2018 13:05    Przez: ~Jty
31 lat i już łysy ? A do tego złodziej !
Dodano: 13.01.2018 16:44    Przez: ~Jovita
urlich nikt tu nie chce czytać twoich bredni więc odpuść
Dodano: 13.01.2018 14:19    Przez: ~abc
On uważa się za najmądrzejszego komentatora na LM-ie.
Dodano: 13.01.2018 16:46    Przez: ~Alfa i Omega
Mundre To?
Dodano: 13.01.2018 15:13    Przez: ~Zzz
****las C konfidenta klapę z Konina chorzen
Dodano: 13.01.2018 21:32    Przez: ~Kk
Za chwilę się okarze, że to dzieci są winne, że przyniosły telefony do szkoły.
Dodano: 14.01.2018 09:31    Przez: ~Sędzia
Korektor czytał ten tekst?
Dodano: 14.01.2018 13:56    Przez: ~Loxley
1 z 2
12>>