Dzisiaj jest poniedziałek 22 lipca 2019, imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18969) SPORT FORUM FIRMY (5343) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
17 / 17oC
Pojutrzepogoda
25 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Matuszak w 1/32 finału mistrzostw świata. Przegrał ... (0)Konin. Seans i warsztaty filmowe na koniec Festiwa ... (0)

Koniński sztab WOŚP zebrał już ponad 280.000 złotych To rekord!

Dodano: 15.01.2018 10:56

Koniński sztab zebrał już ponad 280 tys. zł podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To rekord. Liczenie wciąż trwa. W zeszłym roku uzbierano ponad 242.000 zł.

Ponad 10 tys. zł zebrano podczas licytacji na mega scenie przed Galerią nad Jeziorem, gdzie zlicytowano m.in. piłkę z autografem Roberta Lewandowskiego - 1250 zł, monetę z autografem Jurka Owsiaka - 1000 zł, dyptyk Eli Barszcz - 1333 zł, płytę z pozdrowieniami Kayah- 800 zł, płytę z autografem i życzeniami Organka - 700 zł, czerwone serduszko WOŚP - 550 zł czy dziecięce body WOŚP z autografem Jurka Owsiaka- 400 zł.

Do Konina jak co roku trafiło jedno ze 100 złotych serduszek. Za 10 tys. zł serduszko nr 96 wylicytował Impexmetal SA. Tradycją WOŚP stała się również licytacja głazów narzutowych. Jeden z nich trafił na Rondo WOŚP. W tym roku głaz za kwotę 4 tys. zł wylicytował Zakład Utylizacji Odpadów. Do spółek miejskich trafiły prace konińskich artystów.

W finał WOŚP tradycyjnie zaangażowały się okoliczne miejscowości, które co roku współpracują z konińskim sztabem. Wierzbinek zebrał 6 515,69, Kazimierz Biskupi ok. 24 tys. zł, Kramsk 10 374, 74, Golina ok. 14 000,00, Żychlin 4 892,19, Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Koninie- Stare Miasto Ferio – 19 729, 94, Skulsk 10 200,00.

 

W tym roku również ponad 6 tys. zł uczestnicy Orkiestry wpłacili poprzez terminal płatniczy. Na dziś zebraliśmy kwotę 280,178,59 zł. Pieniądze nadal liczy mBank, który w tym roku zaangażował się w WOŚP. A podczas 26. Finału zbieraliśmy pieniądze na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków.

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP 2018,   WOŚP Konin,   liczenie,   licytacje Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Narodowa zbiórka na to co powinien nam zapewnić NFZ
Dodano: 15.01.2018 11:28    Przez: ~wspieram wośp
Super :)
Dodano: 15.01.2018 11:16    Przez: ~groszek
Brawo kochani !!! W takich chwilach jestem dumny z bycia Polakiem :)
Dodano: 15.01.2018 12:17    Przez: ~Oloo
Super... dzieciaczkom się należy 😍😍😍
Dodano: 15.01.2018 12:22    Przez: ~Ewka
Brawo Konin! Utarluscie nosa PiSowi, ktory jest anty Oesiakowi! Brawo! Na pewno skorzysta z tego niejedno polskie dziecko. Nawet to, które dla PiDu pochodzi z gorszego sortu jak moje.
Dodano: 15.01.2018 12:58    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

Super :)
Dodano: 15.01.2018 11:16    Przez: ~groszek
Narodowa zbiórka na to co powinien nam zapewnić NFZ
Dodano: 15.01.2018 11:28    Przez: ~wspieram wośp
Nierzad pissuarow woli dac ojczulkowi. ========= P.S. Niech LM nie usuwa komentarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =========
Dodano: 15.01.2018 12:34    Przez: ~Pn
usuwa Twoje komentarze, bo juz mają dość Twojego błaznowani haha
Dodano: 15.01.2018 15:32    Przez: ~hah
Oj naiwny ty naiwny. NFZ- to wydaje najchętniej kaskę na kolejne kaplice w szpitalach, a nie na leczenie. Nie zapomina również o doposażaniu klinik, w których leczą się przedstawiciele obecnego episkopatu i reżymu.
Dodano: 16.01.2018 18:30    Przez: ~Boruta
Jedni mowia tak jak Ty groszku a inni mowia ze trzeba wspierac ta akcje ale moim zdaniem to wspaniala akcja na polska ba swiatowa skale fajnie ze polacy w tym dniu sie mobilixuja od tak od serca
Dodano: 17.01.2018 23:46    Przez: ~Kwas
Brawo kochani !!! W takich chwilach jestem dumny z bycia Polakiem :)
Dodano: 15.01.2018 12:17    Przez: ~Oloo
Super... dzieciaczkom się należy 😍😍😍
Dodano: 15.01.2018 12:22    Przez: ~Ewka
jurij owsienko wie co z ta kasa zrobic
Dodano: 15.01.2018 12:47    Przez: ~32e
Brawo Konin! Utarluscie nosa PiSowi, ktory jest anty Oesiakowi! Brawo! Na pewno skorzysta z tego niejedno polskie dziecko. Nawet to, które dla PiDu pochodzi z gorszego sortu jak moje.
Dodano: 15.01.2018 12:58    Przez: ~Pn
Tak wyglada elektorat PiSu czyli Sfery Wyzsze :) nadludzie, tak samo Adolf zaczal swoja kariere ktora miala trwac minimum 1000 lat, niestety wyszedl klops, polegl. O jakich sindazach piszesz?? O tych z TVP?? Sorki...to sa sondaze dla takich jak Ty, jedz na Zoliborz wylizac rowka prezesowi.
Dodano: 15.01.2018 18:17    Przez: ~Bezpartyjny obserwator
Nie napinaj się bezpartyjny bo się posrasz
Dodano: 15.01.2018 19:08    Przez: ~R
Pissuary Adolfowi do kolan nie sięgają i polegna szybciej od niego.
Dodano: 16.01.2018 08:26    Przez: ~Pn
Obrazasz paskudzie szarych i uczciwych ludzi w tym i moja skromna osobe.Uwazasz,ze pozjadales wszystkie rozumy a sloma w butach,ba buciorach.Pa.
Dodano: 16.01.2018 15:41    Przez: ~szary,uczciwy czlowiek
cieszy b. cieszy, ale tak na marginesie, czy zbierano na WOSP w Licheniu?
Dodano: 15.01.2018 13:19    Przez: ~Jadowita
Nic by się nie stało jakby jedną tacę poświęcili na WOŚP
Dodano: 15.01.2018 15:10    Przez: ~Koninianka
oczywiscie ze zbierano
Dodano: 15.01.2018 15:33    Przez: ~licheń
Rydzyk kiedyś zbierał na pomoc stoczniowcom, i co ? Widział ktoś pieniądze ? Sekty rządzą się swoimi prawami.
Dodano: 15.01.2018 16:21    Przez: ~Q
Również Sławek Papiera z siostrą Moniką zarobili parę groszy dla SIEBIE za to że tak ,,pięknie z całego serca'' poprowadzili licytacje.
Dodano: 15.01.2018 15:35    Przez: ~Jurek Owsik
Lm bardzo szybko usuwa komentarze, więc piszę ponownie gratulując Koninowi rekordu. Licząc, że połowę tej kasy zgarnie żona Owsiaka czyli wartość nowego Volkswagena passata w najbogatszej wersji, należą się brawa dla naiwniaków!!!!😀😀😀😀😂😂😂😂
Dodano: 15.01.2018 15:57    Przez: ~F gg
ale z Ciebie debil..... nikt nie zmusza do udziału w Wośp... a Ty co robisz dla innych????
Dodano: 15.01.2018 18:20    Przez: ~Mnmnmv
A kto powiedział że każdy musi coś robić dla innych??? Zrobili wam rzygowiny zamiast mózgu, dawaj dalej kasę Owsikowi i nie marudź. Gość podobno nieźle inwestuje w nieruchomości.
Dodano: 15.01.2018 19:06    Przez: ~Cdn
Lepiej dac wOSP zamiast panienkom w czarnych sukienkach.
Dodano: 16.01.2018 08:27    Przez: ~Pn
Każdy oczywiście ma prawo mieć swoje zdanie. Ale moje dzieci to wczesniaki, spędziliśmy dwa miesiące w różnych szpitalach i większość sprzętu była z orkiestry. szpitale są finansowane z budżetu państwa i mają ogromne braki 😕 czasami brakowało nawet jednorazowych skoczków do mleka dla dzieciaków więc ja jestem wdzieczna za każdą pomoc która oferuje fundacja P. OWSIAKA bez niej ciężko było by lekarzom ratować te maleństwa.
Dodano: 16.01.2018 10:01    Przez: ~Ania
Boli was ten Owsiak. Typowe zawistne prawackie, pisowskie (szlak wie czym jesteście) k...wy.
Dodano: 17.01.2018 19:55    Przez: ~late
WOŚPWodz Owsiak Śmieć Platformy.
Dodano: 15.01.2018 17:52    Przez: ~AntyWosp
1 z 2
12>>