Dzisiaj jest poniedziałek 15 lipca 2019, imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19251) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar stogu słomy. Ponad 7 godzin strażacy gasili ... (0)Bartosz Kowalski wraca i strzela. Górnik pokonał J ... (0)

Briefing prasowy prezydenta Konina ws. przeprawy. Na żywo!

Dodano: 15.01.2018 14:30

Zapraszamy na briefing prasowy prezydenta Konina ws. ekspertyzy z przeprawy.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:live,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Klakiery z urzędu w akcji komentowania. Człowieku jeśli taka inwestycja wali się po 10latach to znaczy że nadzór nad tą inwestycją był nieprawidłowy lub w ogóle go nie było. I pełna odpowiedzialność ponosi za to miasto jednostki miejskie i instytucje które nadzorywaly ta budowle. To nie drewniana altana na bulwarze a kluczowa drogą miejska za ponad 200mln złotych.
Dodano: 15.01.2018 16:08    Przez: ~Simon
Proszę sprawdzić w dokumentacji kto pełnił funkcję kierownika budowy i inspektora nadzoru.To proste!
Dodano: 15.01.2018 16:48    Przez: ~Lipka
Człowieku ! Jaki BRIEFING ??? Co ty piszesz , po co te wstawki z Ang? Dobrze ze to na meetingu byleś , to wiesz what happened mate ?Teraz look-nij przez window-sa czy twoj car na street-cie stoi!!Co za Wanker ! Naucz sie po polsku dobrze pisac ! Nie pakuj slow z Ang ... ktore sam do konca nie wiesz co znacza.
Dodano: 15.01.2018 21:23    Przez: ~Janek z PL
Dobrze, że tylko kabel do wymiany. Mamy Wszyscy nadzieję, że pozostałe nie są skorodowane bo w innym przypadku to by była lipa !!
Dodano: 15.01.2018 17:04    Przez: ~obserwator
Bardzo rzeczowa wypowiedz p. Prezydenta, czyli winowajcą okazał się wykonawca i dziś bez żadnych zastrzeżeń postanawia na własny koszt usunąć ten skorodowany odcinek tzw kabla, a zamontować nowy. Czyli obarczanie winą p. Prezydenta za awarię i skutki zamknięcia przeprawy jest bezzasadne. Ciekawi mnie natomiast, kto poniesie i czy w ogóle koszty tej awarii, bo takie niewątpliwie wystąpiły ?
Dodano: 15.01.2018 15:55    Przez: ~Symp. PiS

KOMENTARZE

Komentarze są przerażające, ile w Was jadu i pretensji o wszystko. A co sami zrobiliście żeby było lepiej? Mam wrażenie że nieważne kto i co zrobi to i tak zawsze spadnie na niego fala krytyki. A skoro tak się dzieje to jak może być lepiej skoro sami siebie pogrążamy bo zamiast sobie pomagać rzucamy pod nogi kłody.
Dodano: 15.01.2018 15:07    Przez: ~Radosław
chodzi o to, ze tu nic się nie robi, a jeśli już to źle...
Dodano: 16.01.2018 13:34    Przez: ~LL
No i konkret. Jak ktoś nie załapał, to po prostu mało jest rozgarnięty.
Dodano: 15.01.2018 15:28    Przez: ~Heloo
Bardzo rzeczowa wypowiedz p. Prezydenta, czyli winowajcą okazał się wykonawca i dziś bez żadnych zastrzeżeń postanawia na własny koszt usunąć ten skorodowany odcinek tzw kabla, a zamontować nowy. Czyli obarczanie winą p. Prezydenta za awarię i skutki zamknięcia przeprawy jest bezzasadne. Ciekawi mnie natomiast, kto poniesie i czy w ogóle koszty tej awarii, bo takie niewątpliwie wystąpiły ?
Dodano: 15.01.2018 15:55    Przez: ~Symp. PiS
Klakiery z urzędu w akcji komentowania. Człowieku jeśli taka inwestycja wali się po 10latach to znaczy że nadzór nad tą inwestycją był nieprawidłowy lub w ogóle go nie było. I pełna odpowiedzialność ponosi za to miasto jednostki miejskie i instytucje które nadzorywaly ta budowle. To nie drewniana altana na bulwarze a kluczowa drogą miejska za ponad 200mln złotych.
Dodano: 15.01.2018 16:08    Przez: ~Simon
Mialo byc kluczowa droga w miescie
Dodano: 15.01.2018 16:09    Przez: ~Simon
ale kto miał to niby nadzorować, skoro miasto nie ma takich specjalistów
Dodano: 15.01.2018 16:27    Przez: ~bob
Nadzor dal ciala i powinien tym tematem zająć się prokurator.
Dodano: 16.01.2018 08:22    Przez: ~Pn
do simonNo to czego chcesz od Nowickiego klakierze PiSu/PO/.Upośledzona?
Dodano: 16.01.2018 12:27    Przez: ~Ciekawym
Proszę sprawdzić w dokumentacji kto pełnił funkcję kierownika budowy i inspektora nadzoru.To proste!
Dodano: 15.01.2018 16:48    Przez: ~Lipka
to pojedziemy na święta 24.12.2018r ???
Dodano: 15.01.2018 17:01    Przez: ~aco
z opisu prac przy przeprawie z 2006 r.:" Wykonawcom nie powinny przeszkadzać zbliżające się mrozy. Zdaniem inżyniera Kapury: Nawet w czasie mrozów roboty betoniarskie musza się posuwać dalej. Wytwórnie mają być ocieplone, zadaszone, ogrzane. Nic nie może zatrzymać postępu prac, bo inaczej wykonawcy "nie wyrobią się" w czasie z wykonaniem kontraktu.
Dodano: 15.01.2018 17:04    Przez: ~nowymostkoninpl
Dobrze, że tylko kabel do wymiany. Mamy Wszyscy nadzieję, że pozostałe nie są skorodowane bo w innym przypadku to by była lipa !!
Dodano: 15.01.2018 17:04    Przez: ~obserwator
i zawsze jest parę zdań o tym, jak to szkalują prezydenta, jak to niesprawiedliwie jest oceniany, normalnie już się nudzi słuchać tej paplaniny pod koniec
Dodano: 15.01.2018 17:13    Przez: ~rewq
gościu a po co został prezydentem co
Dodano: 15.01.2018 19:15    Przez: ~naczelny
Fakt, że to nie P. Nowicki nadzorował budowę przeprawy, kładki, kostki przy Placu Zamkowym, Solnej. Jeśli nie czuje się winny to już dawno pisałem aby poprzednika i kolesi wystawił organom ścigania. A za czyją przyczyną rozsypuje się bulwar??? To co dzieje się z elementami betonowymi i kamiennymi woła o pomstę do nieba. Nawierzchnia Briańskiego z pewnością nie spełnia żadnych norm. I co Pan na to Prezydencie Nowicki.
Dodano: 15.01.2018 20:37    Przez: ~Obywatel Konina
Człowieku ! Jaki BRIEFING ??? Co ty piszesz , po co te wstawki z Ang? Dobrze ze to na meetingu byleś , to wiesz what happened mate ?Teraz look-nij przez window-sa czy twoj car na street-cie stoi!!Co za Wanker ! Naucz sie po polsku dobrze pisac ! Nie pakuj slow z Ang ... ktore sam do konca nie wiesz co znacza.
Dodano: 15.01.2018 21:23    Przez: ~Janek z PL
1 z 2
12>>