Dzisiaj jest sobota 24 lutego 2018, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25771) SPORT FORUM FIRMY (5146) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-7 / -8oC
Jutropogoda
-5 / -9oC
Pojutrzepogoda
-6 / -8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Przetarg na budowę hangaru na kajaki został ... (22)Konin. Uczcili Dzień Przewodnika. PTTK oprowadziło ... (11)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościBriefing prasowy prezydenta Konina ws. przeprawy. ...

Briefing prasowy prezydenta Konina ws. przeprawy. Na żywo!

Dodano: 15.01.2018 14:30

Zapraszamy na briefing prasowy prezydenta Konina ws. ekspertyzy z przeprawy.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:live,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

Klakiery z urzędu w akcji komentowania. Człowieku jeśli taka inwestycja wali się po 10latach to znaczy że nadzór nad tą inwestycją był nieprawidłowy lub w ogóle go nie było. I pełna odpowiedzialność ponosi za to miasto jednostki miejskie i instytucje które nadzorywaly ta budowle. To nie drewniana altana na bulwarze a kluczowa drogą miejska za ponad 200mln złotych.
Dodano: 15.01.2018 16:08    Przez: ~Simon
Proszę sprawdzić w dokumentacji kto pełnił funkcję kierownika budowy i inspektora nadzoru.To proste!
Dodano: 15.01.2018 16:48    Przez: ~Lipka
Człowieku ! Jaki BRIEFING ??? Co ty piszesz , po co te wstawki z Ang? Dobrze ze to na meetingu byleś , to wiesz what happened mate ?Teraz look-nij przez window-sa czy twoj car na street-cie stoi!!Co za Wanker ! Naucz sie po polsku dobrze pisac ! Nie pakuj slow z Ang ... ktore sam do konca nie wiesz co znacza.
Dodano: 15.01.2018 21:23    Przez: ~Janek z PL
Dobrze, że tylko kabel do wymiany. Mamy Wszyscy nadzieję, że pozostałe nie są skorodowane bo w innym przypadku to by była lipa !!
Dodano: 15.01.2018 17:04    Przez: ~obserwator
Bardzo rzeczowa wypowiedz p. Prezydenta, czyli winowajcą okazał się wykonawca i dziś bez żadnych zastrzeżeń postanawia na własny koszt usunąć ten skorodowany odcinek tzw kabla, a zamontować nowy. Czyli obarczanie winą p. Prezydenta za awarię i skutki zamknięcia przeprawy jest bezzasadne. Ciekawi mnie natomiast, kto poniesie i czy w ogóle koszty tej awarii, bo takie niewątpliwie wystąpiły ?
Dodano: 15.01.2018 15:55    Przez: ~Symp. PiS

KOMENTARZE

Komentarze są przerażające, ile w Was jadu i pretensji o wszystko. A co sami zrobiliście żeby było lepiej? Mam wrażenie że nieważne kto i co zrobi to i tak zawsze spadnie na niego fala krytyki. A skoro tak się dzieje to jak może być lepiej skoro sami siebie pogrążamy bo zamiast sobie pomagać rzucamy pod nogi kłody.
Dodano: 15.01.2018 15:07    Przez: ~Radosław
chodzi o to, ze tu nic się nie robi, a jeśli już to źle...
Dodano: 16.01.2018 13:34    Przez: ~LL
No i konkret. Jak ktoś nie załapał, to po prostu mało jest rozgarnięty.
Dodano: 15.01.2018 15:28    Przez: ~Heloo
Bardzo rzeczowa wypowiedz p. Prezydenta, czyli winowajcą okazał się wykonawca i dziś bez żadnych zastrzeżeń postanawia na własny koszt usunąć ten skorodowany odcinek tzw kabla, a zamontować nowy. Czyli obarczanie winą p. Prezydenta za awarię i skutki zamknięcia przeprawy jest bezzasadne. Ciekawi mnie natomiast, kto poniesie i czy w ogóle koszty tej awarii, bo takie niewątpliwie wystąpiły ?
Dodano: 15.01.2018 15:55    Przez: ~Symp. PiS
Klakiery z urzędu w akcji komentowania. Człowieku jeśli taka inwestycja wali się po 10latach to znaczy że nadzór nad tą inwestycją był nieprawidłowy lub w ogóle go nie było. I pełna odpowiedzialność ponosi za to miasto jednostki miejskie i instytucje które nadzorywaly ta budowle. To nie drewniana altana na bulwarze a kluczowa drogą miejska za ponad 200mln złotych.
Dodano: 15.01.2018 16:08    Przez: ~Simon
Mialo byc kluczowa droga w miescie
Dodano: 15.01.2018 16:09    Przez: ~Simon
ale kto miał to niby nadzorować, skoro miasto nie ma takich specjalistów
Dodano: 15.01.2018 16:27    Przez: ~bob
Nadzor dal ciala i powinien tym tematem zająć się prokurator.
Dodano: 16.01.2018 08:22    Przez: ~Pn
do simonNo to czego chcesz od Nowickiego klakierze PiSu/PO/.Upośledzona?
Dodano: 16.01.2018 12:27    Przez: ~Ciekawym
Proszę sprawdzić w dokumentacji kto pełnił funkcję kierownika budowy i inspektora nadzoru.To proste!
Dodano: 15.01.2018 16:48    Przez: ~Lipka
to pojedziemy na święta 24.12.2018r ???
Dodano: 15.01.2018 17:01    Przez: ~aco
z opisu prac przy przeprawie z 2006 r.:" Wykonawcom nie powinny przeszkadzać zbliżające się mrozy. Zdaniem inżyniera Kapury: Nawet w czasie mrozów roboty betoniarskie musza się posuwać dalej. Wytwórnie mają być ocieplone, zadaszone, ogrzane. Nic nie może zatrzymać postępu prac, bo inaczej wykonawcy "nie wyrobią się" w czasie z wykonaniem kontraktu.
Dodano: 15.01.2018 17:04    Przez: ~nowymostkoninpl
Dobrze, że tylko kabel do wymiany. Mamy Wszyscy nadzieję, że pozostałe nie są skorodowane bo w innym przypadku to by była lipa !!
Dodano: 15.01.2018 17:04    Przez: ~obserwator
i zawsze jest parę zdań o tym, jak to szkalują prezydenta, jak to niesprawiedliwie jest oceniany, normalnie już się nudzi słuchać tej paplaniny pod koniec
Dodano: 15.01.2018 17:13    Przez: ~rewq
gościu a po co został prezydentem co
Dodano: 15.01.2018 19:15    Przez: ~naczelny
Fakt, że to nie P. Nowicki nadzorował budowę przeprawy, kładki, kostki przy Placu Zamkowym, Solnej. Jeśli nie czuje się winny to już dawno pisałem aby poprzednika i kolesi wystawił organom ścigania. A za czyją przyczyną rozsypuje się bulwar??? To co dzieje się z elementami betonowymi i kamiennymi woła o pomstę do nieba. Nawierzchnia Briańskiego z pewnością nie spełnia żadnych norm. I co Pan na to Prezydencie Nowicki.
Dodano: 15.01.2018 20:37    Przez: ~Obywatel Konina
Człowieku ! Jaki BRIEFING ??? Co ty piszesz , po co te wstawki z Ang? Dobrze ze to na meetingu byleś , to wiesz what happened mate ?Teraz look-nij przez window-sa czy twoj car na street-cie stoi!!Co za Wanker ! Naucz sie po polsku dobrze pisac ! Nie pakuj slow z Ang ... ktore sam do konca nie wiesz co znacza.
Dodano: 15.01.2018 21:23    Przez: ~Janek z PL
1 z 2
12>>