Dzisiaj jest poniedziałek 18 lutego 2019, imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21556) SPORT FORUM FIRMY (5293) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
6 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Harcerski zlot na stulecie zakończenia Powstania W ... (3)Patryk Szymański wróci na ring podczas gali Mateus ... (6)

Inwazja na Turek! Morsy zapraszają już w najbliższą niedzielę

Dodano: 16.01.2018 12:39
Źródło: LM.pl

Na największą zimową imprezę Polski centralnej zapraszają w najbliższą niedzielę Morsy Turek. Będzie zimowa kąpiel, bieg, marsz nordic walking i Chrzest Morsa.

Inwazja Morsów na Turek odbędzie się już po raz siódmy. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30 na terenie Stanicy Zbiornika Przykona. Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godz. 11.10. Dwadzieścia minut później odbędzie się Chrzest Morsa, a następnie - bieg i mrasz nordic walking. Sama kąpiel rozpocznie się o godz. 12.30.

Wszyscy uczestnicy Inwazji będa mogli ponadto wziąć udział w loterii fantowej, przewidywany jest również ciepły poczęstunek. Zakończenie imprezy o godz. 16.00. Opłata za udział - symboliczne pięć złotych.   • Inwazja na Turek! Morsy zapraszają już w najbliższą niedzielę
  • Inwazja na Turek! Morsy zapraszają już w najbliższą niedzielę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

O ja cie kręce! Normalnie big deal!
Dodano: 16.01.2018 14:09    Przez: ~Okurde

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.