Dzisiaj jest sobota 25 stycznia 2020, imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20964) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
4 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w miejscowości Mokre. Nie żyje ... (0)Czwarty dzień, czwarty transfer. Boczny obrońca w ... (0)

Inwazja na Turek! Morsy zapraszają już w najbliższą niedzielę

Dodano: 16.01.2018 12:39
Źródło: LM.pl

Na największą zimową imprezę Polski centralnej zapraszają w najbliższą niedzielę Morsy Turek. Będzie zimowa kąpiel, bieg, marsz nordic walking i Chrzest Morsa.

Inwazja Morsów na Turek odbędzie się już po raz siódmy. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30 na terenie Stanicy Zbiornika Przykona. Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godz. 11.10. Dwadzieścia minut później odbędzie się Chrzest Morsa, a następnie - bieg i mrasz nordic walking. Sama kąpiel rozpocznie się o godz. 12.30.

Wszyscy uczestnicy Inwazji będa mogli ponadto wziąć udział w loterii fantowej, przewidywany jest również ciepły poczęstunek. Zakończenie imprezy o godz. 16.00. Opłata za udział - symboliczne pięć złotych.   • Inwazja na Turek! Morsy zapraszają już w najbliższą niedzielę
  • Inwazja na Turek! Morsy zapraszają już w najbliższą niedzielę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

O ja cie kręce! Normalnie big deal!
Dodano: 16.01.2018 14:09    Przez: ~Okurde

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.