Dzisiaj jest piątek 19 kwietnia 2019, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20606) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 6oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (1)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (5)

Konin. Najpiękniejsze miejsca na świecie wg Kazimierza Gmerka

Dodano: 3.02.2018 12:33
Źródło: LM.pl

Sto najpiękniejszych miejsc na świecie będzie można poznać podczas zajęć z Kazmierzem Gmerkiem, które odbędą się w czasie ferii.

Uczniowie z Wielkopolski zimową przerwę od nauki rozpoczną 12 lutego. Już 13 lutego, a później 20 lutego od godz. 10:00 do 12:00 posłuchać będzie można niezwykłych opowieści. „Ferie z geografią” - tak nazywają się spotkania, na które wszystkich miłośników podróżowania zaprasza Kazimierz Gmerek.

W trakcie dwóch spotkań zaprezentowane zostaną slajdy i filmy z takich miejsc jak na przykład: góry lodowe na Islandii, klify na Przylądku Dobrej Nadziei, gejzery El-Tatio w Andach, świątynia małp w Indiach, Wielki Kanion Kolorado, tango na ulicach Buenos Aires, Dolina Śmierci w USA, las deszczowy Niziny Amazonki, zatopiony kras Ha Long, czy slamsy Djakarty.

Otwarte spotkania odbędą się w I Liceum Ogólnokształcącym w Koninie, sala 207. Ponadto maturzyści, którzy zdawać będą egzamin z geografii mogą skorzystać z zajęć Koła Naukowego Geografów. Dostępne również dla wszystkich spotkania zaplanowano na 14 i 21 lutego w godzinach od 10:00 do 12:30. 

  • Konin. Najpiękniejsze miejsca na świecie wg Kazimierza Gmerka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.