Dzisiaj jest sobota 24 lutego 2018, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25300) SPORT FORUM FIRMY (5146) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO

Konin. Przetarg na budowę hangaru na kajaki został ... (22)Konin. Uczcili Dzień Przewodnika. PTTK oprowadziło ... (11)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościStrzelecki popis KKF Automobile Torino. Najwyższe ...

Strzelecki popis KKF Automobile Torino. Najwyższe zwycięstwo w sezonie

Aktualizacja 4.02.2018 20:49

8:1 wygrali w niedzielę zawodnicy KKF Automobile Torino Konin w ligowym starciu z Red Dragons II Pniewy. Było to jak dotąd najwyższe zwycięstwo koninian w tym sezonie.

W niedzielę koninianie podejmowali ostatni obecnie zespół II ligi. Red Dragons II Pniewy to drużyna głównie z nastolatków - zawodników, którzy w tym sezonie dotarli do ćwierćfinału mistrzostw Polski do lat 20 i przygotowujących się do startu w mistrzostwach Polski do lat osiemnastu. - Wiedzieliśmy, że będzie troszeczkę łatwiej. Trzeba jednak przyznać, że Red Dragons Pniewy to wzór do pracy z młodzieżą - mają zespoły w każdej kategorii wiekowej i, jak widzimy, te zespoły, jak na swój wiek, prezentują mega wysoki poziom. Chcielibyśmy kiedyś doprowadzić, by tak to wyglądało w Koninie - ocenia trener KKF Automobile Torino Konin Przemysław Lewandowski.

Choć utalentowani, młodzi zawodnicy nie mieli duższych szans w starciu z ogranymi, nie tylko w futsalu, reprezentantami konińskiego zespołu. Początek spotkania ułożył się dla gospodarzy znakomicie - już w drugiej minucie po podaniu Mateusza Zaborskiego trafił do siatki Mateusz Mroziński. Cztery minuty później na listę strzelców wpisał się Łukasz Łajdecki, a w dziewiątej, po uderzeniu Artura Brzuśkiewicza, samobójczego gola zanotował Bartłomiej Kubiak.

Pomimo wysokiego prowadzenia gospodarze nie odpuszczali i dalej naciskali na rywali. - W KKF grają jednak ludzie ograni, którzy wiedzą, czego chcą i nie było problemu z motywacją - mówił po spotkaniu Przemysław Lewandowski o nastawieniu swoich zawodników do meczu.

Jeszcze przed przerwą na 4:0 podwyższył Krystian Andrzejczak. Po zmianie stron w ciągu zaledwie dwóch minut dwie kolejne bramki zaliczyli Mateusz Mroziński i Artur Brzuśkiewicz. W 33. minucie na 7:0 trafił Przemysław Skibiszewski i można już było być pewnym, że koninianie punktów już nie stracą.

Pięć minut przed końcem goście zdjęli jeszcze z boiska bramkarza. Poskutkowało to honorowym golem Patryka Oczkowskiego. Dla KKF Automobile Torino na 8:1 jedenaście sekund przed końcem meczu, po ładnej drużynowej akcji, trafił Przemysław Skibiszewski.

Koninianie utrzymali pozycję lidera II ligi i powiększyli swoją przewagę nad wiceliderem. W Pile swój mecz przegrał Futsal IKAA MOSiR Celuloza Kostrzyn nad Odrą. Na drugie miejsce awansował Paolo Gorzów Wlkp., który do KKF Automobile Torino Konin traci trzy punkty i ma jeden mecz rozegrany więcej.

Teraz przed koninianami dwa tygodnie przerwy. - Okres roztrenowania nam nie grozi, bo 99% zawodników KKF gra na trawie - ocenia trener Przemysław Lewandowski. - Jest problem przesytu trenowania. Na przyszły tydzień nic nie planujemy, chcemy sobie dać sobie chociaż jeden dzień odpoczynku, bo przychodzimy na mecz, pytam zawodnika, co robił przed meczem, a on mówi, że miał półtorej godziny skakania przez płotki.

Za dwa tygodnie koninian czeka mecz wyjazdowy z M40 Poznań. A na własnym terenie KKF Automobile Torino zagra dopiero w ostatni weekend lutego.

KKF Automobile Torino Konin - Red Dragons II Pniewy 8:1 (2', 23' Mateusz Mroziński, 6' Łukasz Łajdecki, 9' Bartłomiej Kubiak (sam.), 16' Krystian Andrzejczak, 24' Artur Brzuśkiewicz, 33', 40' Przemysław Skibiszewski - 38' Patryk Oczkowski)

KKF Automobile Torino Konin: Michał Jankowski, Marcin Wojciechowski - Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski, Marcin Balalja, Sebastian Laskowski, Artur Brzuśkiewicz, Przemysław Skibiszewski, Damian Tylak, Damian Markiewicz, Łukasz Łajdecki.

Red Dragons II Pniewy: Dawid Dymek, Bartosz Pliga - Paweł Hirszfeld, Mateusz Górny, Patryk Oczkowski, Gracjan Miałkas, Szymon Łuczak, Dawid Kubiak, Hubert Kosicki, Dawid Mamot, Bartłomiej Kubiak, Kacper Dymek.

Kto był najlepszym zawodnikiem KKF Automobile Torino Konin?

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

Duma tego miasta,dobra frekewncja na meczu ok 250 ludzi najlepsza koninska druzyna
Dodano: 4.02.2018 21:12    Przez: ~Ja