Dzisiaj jest środa 13 listopada 2019, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19062) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (1)

Wojewoda powołał pełnomocnika do spraw stulecia niepodległości

Dodano: 5.02.2018 11:52

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann powołał Przemysława Terleckiego na stanowisko pełnomocnika do spraw obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz obchodów 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. 

- Zadaniem pełnomocnika będzie inicjowanie, koordynowanie i monitorowanie zadań związanych z obchodami dwóch doniosłych rocznic oraz realizacja rządowego programu „Niepodległa na lata 2017-2021” na terenie Wielkopolski - mówi wojewoda.

Nowy pełnomocnik będzie także odpowiedzialny za współpracę z samorządami, organizacjami pozarządowymi oraz firmami przy organizacji obchodów.

Przemysław Terlecki ma bogate doświadczenie zawodowe. Przez lata pracował w branży medialnej. W 2016 roku był koordynatorem państwowo-kościelnych centralnych uroczystości 1050. rocznicy Chrztu Polski. 

  • Wojewoda powołał pełnomocnika do spraw 100-lecia niepodległości

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A pełnomocnika do likwidacji beczek z chemikaliami w Przyjmie i w Depauli to nie łaska powołać ?
Dodano: 5.02.2018 16:52    Przez: ~A może trzech
Prawdziwej niepodległości nigdy nie odzyskaliśmy i jej nie odzyskamy, kto nami rządzi i przed kim upadamy na kolana, przepraszając ciągle za to, że żyjemy. Jesteśmy ciągle zniewoleni, a więc mowa, że jesteśmy suwerennym państwem jest fikcją.
Dodano: 5.02.2018 16:06    Przez: ~Symp. PiS
Prezydent Andrzej Duda jak i rząd PiS-u dzień w dzień tłumaczą się przed Izraelem, jak i Żydami rozsianymi po całym świecie, że to nie my Polacy dokonaliśmy holokaustu na Żydach, a nazistowskie Niemcy i trzęsiemy portkami przed nimi. W jakim kraju ja żyję, czy można Polskę nazwać krajem wolnym i suwerennym ?
Dodano: 6.02.2018 11:28    Przez: ~Symp. PiS
kraj pod zaborem karakana i ma niepodległosć świetować? za parę miesiecy będzie Polska dnem miedzy rusią i europą
Dodano: 5.02.2018 22:04    Przez: ~kot okienny
Największe zniewoleniem odczuwam od wpływów czarnych pasibrzuchów z pomponikami !! na życie codzienne polaków!!! przykładów nie podaje gdyż jest ich bardzo wiele !!
Dodano: 5.02.2018 16:59    Przez: ~agnostyk

KOMENTARZE

niepodległość od okupanta watykańskiego i wszelkich agentów,to dopiero będzie uroczystość- wtedy chciałbym być takim koordynatorem....
Dodano: 05.02.2018 12:11    Przez: ~zx
Słyszałem o Terleckim -dobrze grał w nogę! O Przemysławie to chyba nikt nie słyszał ?
Dodano: 05.02.2018 16:40    Przez: ~połnonocnik
A pełnomocnika do likwidacji beczek z chemikaliami w Przyjmie i w Depauli to nie łaska powołać ?
Dodano: 05.02.2018 16:52    Przez: ~A może trzech
Prawdziwej niepodległości nigdy nie odzyskaliśmy i jej nie odzyskamy, kto nami rządzi i przed kim upadamy na kolana, przepraszając ciągle za to, że żyjemy. Jesteśmy ciągle zniewoleni, a więc mowa, że jesteśmy suwerennym państwem jest fikcją.
Dodano: 05.02.2018 16:06    Przez: ~Symp. PiS
Największe zniewoleniem odczuwam od wpływów czarnych pasibrzuchów z pomponikami !! na życie codzienne polaków!!! przykładów nie podaje gdyż jest ich bardzo wiele !!
Dodano: 05.02.2018 16:59    Przez: ~agnostyk
Prezydent Andrzej Duda jak i rząd PiS-u dzień w dzień tłumaczą się przed Izraelem, jak i Żydami rozsianymi po całym świecie, że to nie my Polacy dokonaliśmy holokaustu na Żydach, a nazistowskie Niemcy i trzęsiemy portkami przed nimi. W jakim kraju ja żyję, czy można Polskę nazwać krajem wolnym i suwerennym ?
Dodano: 06.02.2018 11:28    Przez: ~Symp. PiS
Wolność i niepodległość straciliśmy 4 czerwca 1989 roku, chociaż niektórzy mówią, że 1 maja 2004 r
Dodano: 05.02.2018 19:36    Przez: ~Matilan
świeto ma być w niedzielę, wiec bedzie lipa i taca
Dodano: 05.02.2018 22:03    Przez: ~rydzak
kraj pod zaborem karakana i ma niepodległosć świetować? za parę miesiecy będzie Polska dnem miedzy rusią i europą
Dodano: 05.02.2018 22:04    Przez: ~kot okienny
A czytać i pisać umie ?
Dodano: 06.02.2018 07:50    Przez: ~Q
,,ZMIANA GRANIC POLSKI ,TRAKTATY ,,UTWIERDZAJĄCE''?. '' NA GLICIE GRUPA PRZESTĘPCÓW ,W TYM ZMARŁY SĘDZIA NASKRĘCKI W, ROKU 1978 WYMUSIŁA ODDAWANIE CZĘŚCI PÓŁNOCNEJ DZIAŁKI [MŁODZIEŻOWA ] -ZMARŁY NASKRĘCKI I ADAMCZYK [,,KTÓRY'' ODDAŁ CÓRCE DOM] TO PROWODYRZY . ,,ODKRĘCIĆ SIĘ NI DA ? , WYMUSZENIA ZMIANY GRANIC?. I PO NAPADZIE ZBÓJÓW SOMPOLIAŃSKICH ,, INSPIROWANYM'' PRZEZ ,,RZĄDCÓW Z MŁODZIEŻOWEJ 35 ,OKAZAŁO SIĘ ŻE , LEPIEJ NIE MARNOWAĆ CZASU WZYWAJĄC POLICJĘ , BO ,,TRZEBA BY GEODETĘ PRZEPŁACAĆ ,TAK ? BY , ZBÓJE SIĘ NIE DOBRALI , I NA SKARŻĄCEGO NIE ZESŁALI KOMORNIKA. DOSTRZEGAM ,,TU'' BRANŻE BUDOWLANĄ ,I BRAK PERSPEKTYW NA ,,NIEBO W KONINIE''. ...
Dodano: 06.02.2018 09:21    Przez: ~M
O co Ci w tym wszystkim chodzi ? ? Chociaż nie Jestem otumaniony przez kler !!
Dodano: 06.02.2018 12:32    Przez: ~Mundek
Przez kler to może i nie, ale przez lewactwo to na pewno.
Dodano: 06.02.2018 18:39    Przez: ~Pn