Dzisiaj jest poniedziałek 15 lipca 2019, imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19256) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar stogu słomy. Ponad 7 godzin strażacy gasili ... (0)Bartosz Kowalski wraca i strzela. Górnik pokonał J ... (0)

Pożar domu w Jaroszewicach Grodzieckich. Nikomu nic się nie stało

Dodano: 12.02.2018 14:50
Źródło: LM.pl

Dziś rano wybuchł pożar w jednym z domów w Jaroszewicach Grodzieckich, gm. Rychwał. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zgłoszenie do stanowiska kierowania w straży pożarnej wpłynęło o godz. 6:33. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik KM PSP w Koninie, po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów, płomienie wydobywały się przez dach.

- Osoby zamieszkujące obiekt znajdowały się na zewnątrz – mówi Andrzejewski. - Działania strażaków w pierwszej fazie polegały na podaniu wody na palący się budynek. Następnie dogaszano tlące się elementy konstrukcji dachu oraz wyposażenie wnętrz – dodaje.

Budynek uległ poważnym uszkodzeniom. W akcji wzięło udział 21 strażaków z Konina, Kuchar Kościelnych i Rychwała.  

fot. KM PSP Konin

  • Pożar domu w Jaroszewicach Grodzieckich. Nikomu nic się nie stało
  • Pożar domu w Jaroszewicach Grodzieckich. Nikomu nic się nie stało

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tylko współczuć tym ludziom.
Dodano: 12.02.2018 15:16    Przez: ~Aga
Może zorganizować zbiórkę -nich pleban zbierze na tacę i przekaże !!!
Dodano: 12.02.2018 17:30    Przez: ~Mundek
To Bugaj a nie Jaroszewice chyba ktoś się pomylił,ale szkoda mi tych ludzi bo Ich znam
Dodano: 12.02.2018 16:39    Przez: ~lili
Tak pleban ma zdecydowanie inne wydatki - dzieci to kosztowna sprawa
Dodano: 13.02.2018 08:33    Przez: ~ABC Zdrowie

KOMENTARZE

Tylko współczuć tym ludziom.
Dodano: 12.02.2018 15:16    Przez: ~Aga
Tak mówisz? I tak się spaliło? Samo? Czy jak?
Dodano: 12.02.2018 19:47    Przez: ~Cielawe....
To Bugaj a nie Jaroszewice chyba ktoś się pomylił,ale szkoda mi tych ludzi bo Ich znam
Dodano: 12.02.2018 16:39    Przez: ~lili
Bugaj to sobie mieszkańcy mówią. Oficjalnie czyli w dokumentach wpisują Jaroszewice G
Dodano: 13.02.2018 10:05    Przez: ~tom
Przeciez stoi znak jak byk Bugaj. Czytac nie potrafisz tom?
Dodano: 13.02.2018 18:27    Przez: ~Rych
Zza Buga to ty pochodzisz :-)
Dodano: 12.02.2018 16:54    Przez: ~☆
Ty gwiazd nic nie wiesz to nie pisz
Dodano: 12.02.2018 17:29    Przez: ~lili
Ty głupi jesteś
Dodano: 12.02.2018 21:03    Przez: ~Limp Bizkit
Może zorganizować zbiórkę -nich pleban zbierze na tacę i przekaże !!!
Dodano: 12.02.2018 17:30    Przez: ~Mundek
A może od plebana to wara....Gmina niech się wykaże
Dodano: 12.02.2018 23:10    Przez: ~Poi
Tak pleban ma zdecydowanie inne wydatki - dzieci to kosztowna sprawa
Dodano: 13.02.2018 08:33    Przez: ~ABC Zdrowie
Do abc A Ty co materacem byłeś że wiesz. Jeden gdzieś ma dzieciaka na boku to już wszyscy... zastanów się Jeden facet zdradza żonę to co już wszyscy ku.....
Dodano: 13.02.2018 09:38    Przez: ~Ty
Jestem za !!!Tak trzymać i nie popuszczać !!!
Dodano: 13.02.2018 15:39    Przez: ~erwin
A ja się pytam gdzie byla straz osp jaroszewice grodzieckie? Rychwal byl Kuchary Koscielne tez byly a osp jaroszewice gdzie?
Dodano: 13.02.2018 18:29    Przez: ~Mat
OSP Jaroszewice chętnie to na zebrania strażackie przychodzi?
Dodano: 13.02.2018 22:03    Przez: ~Lukas
Każda jednostka osp wyjeżdza na akcje tylko po rozkazie z Konina.
Dodano: 11.03.2018 00:13    Przez: ~Sołtys
jak już to miejscowość BUGAJ