Dzisiaj jest sobota 15 grudnia 2018, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21328) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Mieszkańcy kolędowali na świątecznym kie ... (8)Kleczew. Siatkonoga na najwyższym poziomie zagości ... (0)

Pożar domu w Jaroszewicach Grodzieckich. Nikomu nic się nie stało

Dodano: 12.02.2018 14:50
Źródło: LM.pl

Dziś rano wybuchł pożar w jednym z domów w Jaroszewicach Grodzieckich, gm. Rychwał. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zgłoszenie do stanowiska kierowania w straży pożarnej wpłynęło o godz. 6:33. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik KM PSP w Koninie, po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów, płomienie wydobywały się przez dach.

- Osoby zamieszkujące obiekt znajdowały się na zewnątrz – mówi Andrzejewski. - Działania strażaków w pierwszej fazie polegały na podaniu wody na palący się budynek. Następnie dogaszano tlące się elementy konstrukcji dachu oraz wyposażenie wnętrz – dodaje.

Budynek uległ poważnym uszkodzeniom. W akcji wzięło udział 21 strażaków z Konina, Kuchar Kościelnych i Rychwała.  

fot. KM PSP Konin

  • Pożar domu w Jaroszewicach Grodzieckich. Nikomu nic się nie stało
  • Pożar domu w Jaroszewicach Grodzieckich. Nikomu nic się nie stało

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Tylko współczuć tym ludziom.
Dodano: 12.02.2018 15:16    Przez: ~Aga
Może zorganizować zbiórkę -nich pleban zbierze na tacę i przekaże !!!
Dodano: 12.02.2018 17:30    Przez: ~Mundek
To Bugaj a nie Jaroszewice chyba ktoś się pomylił,ale szkoda mi tych ludzi bo Ich znam
Dodano: 12.02.2018 16:39    Przez: ~lili
Tak pleban ma zdecydowanie inne wydatki - dzieci to kosztowna sprawa
Dodano: 13.02.2018 08:33    Przez: ~ABC Zdrowie

KOMENTARZE

Tylko współczuć tym ludziom.
Dodano: 12.02.2018 15:16    Przez: ~Aga
Tak mówisz? I tak się spaliło? Samo? Czy jak?
Dodano: 12.02.2018 19:47    Przez: ~Cielawe....
To Bugaj a nie Jaroszewice chyba ktoś się pomylił,ale szkoda mi tych ludzi bo Ich znam
Dodano: 12.02.2018 16:39    Przez: ~lili
Bugaj to sobie mieszkańcy mówią. Oficjalnie czyli w dokumentach wpisują Jaroszewice G
Dodano: 13.02.2018 10:05    Przez: ~tom
Przeciez stoi znak jak byk Bugaj. Czytac nie potrafisz tom?
Dodano: 13.02.2018 18:27    Przez: ~Rych
Zza Buga to ty pochodzisz :-)
Dodano: 12.02.2018 16:54    Przez: ~☆
Ty gwiazd nic nie wiesz to nie pisz
Dodano: 12.02.2018 17:29    Przez: ~lili
Ty głupi jesteś
Dodano: 12.02.2018 21:03    Przez: ~Limp Bizkit
Może zorganizować zbiórkę -nich pleban zbierze na tacę i przekaże !!!
Dodano: 12.02.2018 17:30    Przez: ~Mundek
A może od plebana to wara....Gmina niech się wykaże
Dodano: 12.02.2018 23:10    Przez: ~Poi
Tak pleban ma zdecydowanie inne wydatki - dzieci to kosztowna sprawa
Dodano: 13.02.2018 08:33    Przez: ~ABC Zdrowie
Do abc A Ty co materacem byłeś że wiesz. Jeden gdzieś ma dzieciaka na boku to już wszyscy... zastanów się Jeden facet zdradza żonę to co już wszyscy ku.....
Dodano: 13.02.2018 09:38    Przez: ~Ty
Jestem za !!!Tak trzymać i nie popuszczać !!!
Dodano: 13.02.2018 15:39    Przez: ~erwin
A ja się pytam gdzie byla straz osp jaroszewice grodzieckie? Rychwal byl Kuchary Koscielne tez byly a osp jaroszewice gdzie?
Dodano: 13.02.2018 18:29    Przez: ~Mat
OSP Jaroszewice chętnie to na zebrania strażackie przychodzi?
Dodano: 13.02.2018 22:03    Przez: ~Lukas
Każda jednostka osp wyjeżdza na akcje tylko po rozkazie z Konina.
Dodano: 11.03.2018 00:13    Przez: ~Sołtys
jak już to miejscowość BUGAJ