Dzisiaj jest czwartek 24 maja 2018, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (24246) SPORT FORUM FIRMY (5181) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 13oC
Jutropogoda
23 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turek. Elektrownia będzie produkować energię z pal ... (13)Dwanaście lat w IV lidze. Takich drużyn w Polsce j ... (6)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościZofia Itman nie odpuszcza. Doniosła na Witolda Cza ...

Zofia Itman nie odpuszcza. Doniosła na Witolda Czarneckiego?

Dodano: 13.02.2018 13:02
Źródło: LM.pl

Zofia Itman wręczająca prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu tajemniczą przesyłkę. Zdaniem ogólnopolskich mediów to donos na posła Witolda Czarneckiego. Sam zainteresowany na ten temat dyskutować nie chce.

Dziś ogólnopolskie media obiegło zdjęcie Zofii Itman, do niedawna szefowej konińskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, która podczas ostatniej miesięcznicy smoleńskiej pojawiła się przy Jarosławie Kaczyńskim. Co więcej, miała mu wręczyć donos. Jak podaje Wirtualna Polska , na fotografii widać urywek zdania: „(...) bez zasług i doświadczenia (...) piszą ironicznie i prześmiewczo (...) Witolda Czarneckiego".

Wiadomo, że od jakiegoś czasu poseł Czarnecki i Zofia Itman nie darzą się sympatią. Najpierw Zofia Itman po wielu latach pracy, została zwolniona ze stanowiska dyrektora biura Witolda Czarneckiego. Czarę goryczy przelały jednak ostatnie wybory na przewodniczącego konińskiego PiS. Stanowisko to piastowała Zofia Itman, ale przy prezentacji kandydatów poseł Czarnecki poprosił członków partii o głosowanie na Dominika Szopę, aktualnie też dyrektora jego biura.

Niestety z Zofią Itman nie udało nam się dzisiaj skontaktować. Poseł Czarnecki natomiast stwierdził, że o donosie nie słyszał.

- Co mnie to obchodzi. Jestem chory i chcę zdrowieć – powiedział w rozmowie telefonicznej Witold Czarnecki. - Zapytajcie panią Zofię. Lepiej powie ktoś, kto to pisał. Nie wiem co może być w tej paczce. Ona może być różna. To może być prośba i ktoś buduje wokół tego fałszywą narrację. Ja się do tego ustosunkować nie mogę – dodał.

Witold Czarnecki nie odniósł się do pytania, czy w tej sprawie kontaktował się już z nim prezes Kaczyński. 

fot. archiwum

  • Zofia Itman nie odpuszcza. Doniosła na Witolda Czarneckiego?

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Zapytaj Zofii, co w Sejmiku dla Konina zrobiła. Albo posła z Zielonej Góry Witka, co to chce w spokoju zdrowieć a nie zajmować się jakimiś Koninem na wypiździewiu.
Dodano: 13.02.2018 13:32    Przez: ~zastanów sie
"Kochany Prezesie, padając do Twych stóp błogosławionych pragnę poinformować, że mnie wierną działaczkę pozbawiono stanowiska. Proszę ustawić do pionu tych gagatków z Konina. PS. Pańska Trabinkowa Dostojność.... niczym Aleksander Wielki! Amen"
Dodano: 13.02.2018 13:24    Przez: ~To ja list Z
Teraz TVP nakręci serial "Listy do J"
Dodano: 13.02.2018 13:26    Przez: ~haha
Koninscy radni, prezydenci itp. wybrani o zgrozo przez NAS! Mają sposób na życie! Od wyborów do wyborów liczą kaskę, odsadzają stanowiska, siedzą na stołkach nie wykonują gwałtownych ruchów! Bo po co? "Póki nic się nie wali na głowę" nie ruszamy niczego! Stoimy w miejscu! Czy tak powinno wyglądać zarządzanie miasta w aktualnej sytuacji demograficznej? POBUDKA WYBORCY!
Dodano: 13.02.2018 13:28    Przez: ~Realista
Jeżeli Zofia ma dobre kwity na posła Czarneckiego to niebawem dostanie jakieś odznaczenie, bo niczego nie ceni się bardziej w PiSie, jak lojalności wobec partii matki, czyli Prezesa.
Dodano: 13.02.2018 13:21    Przez: ~Uprzejmie donoszę

KOMENTARZE

Jaka partia, takie metody.
Dodano: 13.02.2018 13:19    Przez: ~Tytus
Ulubiona pieść PiS? Wyklęty powstań ludu ziemi, powstańcie których dręczy głód. Myśl nowa w blasku promiennemi dziś wiedzie nas na bój na trud! Bój to jest nasz ostatni..... W ZSRR był taki chłopiec, co to dostał odznaczenie za donoszenie na własnych rodziców ale wtedy nie było internetu, książki tylko takie, które akceptowała władza, no i powszechny terror. A dziś? Czym tłumaczyć takie zachowania? aj dont noł ;)
Dodano: 13.02.2018 13:36    Przez: ~śmiech śmiech głośny śm
avatar Na miejscu pani Itman wytoczył bym proces lokalnej gadzinówce za fejk newsy ,przy okazji sprawdzając wartość konińskich sądów.
Dodano: 13.02.2018 14:14    Przez: Tomasz Kobrzycki
~ Tomasz Kobrzycki "...Na miejscu pani Itman wytoczył bym proces lokalnej gadzinówce ..." Co się zasłaniasz Panią Itman, gdybyś tylko chciał możesz taki proces wytoczyć samodzielnie... BTW - kiedy twoim zdaniem sąd koniński byłby wartościowy - gdyby orzekał na korzyść kacyka partyjnego czy lokalnej gadzinówki?
Dodano: 13.02.2018 14:51    Przez: ~xXx
Witold nie jest z Konina i ma gdzieś nasz region. Niech się goni.
Dodano: 13.02.2018 15:10    Przez: ~fdewq
jaka wizytowka moze zostac zofia itman brak taktu a uroda sami widzicie
Dodano: 13.02.2018 17:31    Przez: ~anty
Pozdrawiam panią z licheńskiej budki. Oj nie jednemu w tamtych czasach panu w czarnej sukience pała stawała.
Dodano: 13.02.2018 19:58    Przez: ~Jezusek koniński
W PiS najlepsze wzorce z PRL czyli kapowanie na znajomych i sąsiadów.
Dodano: 13.02.2018 20:13    Przez: ~PiS jak UB
Ościsłowo ościsłowo ościsłowo ościsłowo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 14.02.2018 09:58    Przez: ~Górnik
Jeżeli Zofia ma dobre kwity na posła Czarneckiego to niebawem dostanie jakieś odznaczenie, bo niczego nie ceni się bardziej w PiSie, jak lojalności wobec partii matki, czyli Prezesa.
Dodano: 13.02.2018 13:21    Przez: ~Uprzejmie donoszę
PiS donosami stoi.
Dodano: 13.02.2018 14:03    Przez: ~msn wiadomości
*sygnałami :D
Dodano: 13.02.2018 14:27    Przez: ~1111
A zapewniam Cie ze ma. Bo facet jest umoczony w lobbing i dzialania przecviwko wlasnym wyborcom. Jestem pewny ze dzieki Niemu p. Bartosikowi i p. Galembie pisuarowskie sondaze sie nie sprawdza. Zobaczymy gdzie jest te 50% poparcia.
Dodano: 25.02.2018 12:42    Przez: ~AntyPis
"Kochany Prezesie, padając do Twych stóp błogosławionych pragnę poinformować, że mnie wierną działaczkę pozbawiono stanowiska. Proszę ustawić do pionu tych gagatków z Konina. PS. Pańska Trabinkowa Dostojność.... niczym Aleksander Wielki! Amen"
Dodano: 13.02.2018 13:24    Przez: ~To ja list Z
A może znowu jakaś córka leśniczego? Kto wie.
Dodano: 13.02.2018 13:25    Przez: ~ale jaja
Teraz TVP nakręci serial "Listy do J"
Dodano: 13.02.2018 13:26    Przez: ~haha
~amen ty jesteś jakiś psychiczny?
Dodano: 13.02.2018 14:28    Przez: ~Normalny
amen pewnie prosto z kościoła przyszedł i zasiadł do internatu aby napisać jak to bardzo miłuje swoich braci i siostry :D
Dodano: 13.02.2018 19:38    Przez: ~michal
Co to jest ??? Domowe przedszkole czy może piątek za Pankracym ??? Jak dzieci jak dzieci ..... w piaskownicy jedno na drugie kapuje a samo nie jest lepsze ..... !!!
Dodano: 13.02.2018 13:28    Przez: ~xxx
Koninscy radni, prezydenci itp. wybrani o zgrozo przez NAS! Mają sposób na życie! Od wyborów do wyborów liczą kaskę, odsadzają stanowiska, siedzą na stołkach nie wykonują gwałtownych ruchów! Bo po co? "Póki nic się nie wali na głowę" nie ruszamy niczego! Stoimy w miejscu! Czy tak powinno wyglądać zarządzanie miasta w aktualnej sytuacji demograficznej? POBUDKA WYBORCY!
Dodano: 13.02.2018 13:28    Przez: ~Realista
Zapytaj Zofii, co w Sejmiku dla Konina zrobiła. Albo posła z Zielonej Góry Witka, co to chce w spokoju zdrowieć a nie zajmować się jakimiś Koninem na wypiździewiu.
Dodano: 13.02.2018 13:32    Przez: ~zastanów sie
PiS ... to PiS i nie wiem, czemu to jeszcze kogos dziwi
Dodano: 13.02.2018 13:33    Przez: ~Artur
No a może Pani Zofia w słusznej sprawie doniosła? Może dla dobra ojczyzny? Może dla dobra kościoła katolickiego? nie znamy całej prawdy. A tylko prawda może nas wyzwolić. Ta prawda jest już coraz bliżej, ona już wyziera zza węgła, już puka do mych drzwi a my ślepcy tej prawdy nie widzimy. Tylko Prezes zna prawdę i tę prawdę wyjawi w odpowiedniej chwili. I padniemy na kolana, twarzą do ziemi, aby zakryć nasz wstyd niewiary. Amen.
Dodano: 13.02.2018 13:39    Przez: ~Religia to religia
Wypad stare PiSowskie dziady!!!
Dodano: 13.02.2018 13:35    Przez: ~XXX
krypto - żydy - z - mossadu.
Dodano: 13.02.2018 14:08    Przez: ~hućpa
Już sześciu żydów dało minusa... a powiadają, że w Koninie ich nie ma
Dodano: 13.02.2018 18:33    Przez: ~Matilan
Wypad stare POwskie dziady!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 14.02.2018 10:50    Przez: ~Yyyyyyyyyyyy
Donos = Sygnalista..........tak to teraz się nazywa.......
Dodano: 13.02.2018 13:41    Przez: ~art 27
no bardzo ładnie "sygnalizuję, uprzejmie...." bardzo ładnie, jaka partia taka nowomowa :)
Dodano: 13.02.2018 13:55    Przez: ~dada
1 z 4
1234>>