Dzisiaj jest środa 19 września 2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22347) SPORT FORUM FIRMY (5220) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
26 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Znamy ostatniego ćwierćfinalistę. S ... (0)Sadlno. Ruszył Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno- ... (8)

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 15.02.2018 11:01
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Pytanie numer 1 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 2 bilety podwójne do kina Oskard na film "Pszczółka Maja: miodowe igrzyska".

Konkurs skończył się dnia 15.02.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Anna Hanczewska, Arkadiusz Pacesz

KONKURS

Pytanie numer 2 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Plan B".

Konkurs skończył się dnia 15.02.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Edyta Kotkowska

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "I tak Cię kocham"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "I tak Cię kocham" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 19 lutego.

Konkurs skończył się dnia 15.02.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Bartłomiej Stencel

KONKURS

Kto jest autorem zdjęć do filmu "Zgoda"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Zgoda" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 22 lutego.

Konkurs skończył się dnia 15.02.2018 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Sebastian Kałużny

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Jak i gdzie się odpowiada na te pytania i jak to rozumieć że filmik powyższy został dodany o godzinie 11 dnia 15.02.2018 a poniżej napisane jest, że konkurs zakończony o 23.59 dnia 14.02.2018?
Dodano: 15.02.2018 11:31    Przez: ~Zdziwiony
Ktoś pomylił daty. Na pewno jak przeczytają komentarze, to poprawią. I dopiszą od której będzie aktywny pod pytaniami kwestionariusz. Wtedy "Zdziwiony" będziesz mógł w nim udzielić odpowiedzi oraz podać swoje dane kontaktowe. Wygrywa ten, kto pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi.
Dodano: 15.02.2018 12:50    Przez: ~Gość
Nawet nie chodzi o to, bym się ścigał w odpowiedziach, ale bardziej o to, że ukazują się pytania, a ktoś na nie pół doby wcześniej jakimś cudem odpowiedział. To jest dla mnie niezrozumiałe...
Dodano: 15.02.2018 13:16    Przez: ~Zdziwiony
Czyli nie ma losowania, tylko liczy się ten kto pierwszy odpowie ? :-(
Dodano: 16.02.2018 10:48    Przez: ~go
Jest losowanie. Tylko nigdzie nie jest wyjaśnione w jaki sposób się odbywa.
Dodano: 16.02.2018 13:47    Przez: ~S
A wyników nadal brak
Dodano: 16.02.2018 19:38    Przez: ~krzysztof
I nadal. Ktoś chyba przysnął.
Dodano: 16.02.2018 21:04    Przez: ~S
dlaczego nie ma wyników konkursu??
Dodano: 17.02.2018 17:01    Przez: ~zdziwiony
Kiedy wyniki? ??
Dodano: 17.02.2018 23:08    Przez: ~kiedy wyniki???
Kiedy w końcu będą wyniki??????????????
Dodano: 18.02.2018 17:43    Przez: ~k