Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19165) SPORT FORUM FIRMY (5365) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Miał 4,5 promila i wsiadł za kierownicę bo ponoć "czuł się dobrze"

Dodano: 16.02.2018 17:13
Źródło: LM.pl

Do Sądu Rejonowego w Koninie trafił akt oskarżenia wobec kierowcy, który doprowadził do stłuczki. Mężczyzna był tak pijany, że w urządzeniu pomiarowym zabrakło skali.

Wszystko się działo pod koniec września na osiedlu Zatorze. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Koninie otrzymał zgłoszenie, że kierujący samochodem osobowym w trakcie manewru uderzył w inne auto. Na miejscu pojawili się mundurowi. Badanie trzeźwości kierowcy wprawiło w osłupienie funkcjonariuszy. Alkotester nie był w stanie zmierzyć ile promili w wydychanym powietrzu ma mężczyzna, bo skala skończyła się na 4,5 promila.

- To dawka uznawana przez medyków sądowych za dawkę śmiertelną, bądź powodującą takie zaburzenia świadomości, że prowadzenie samochodu jest niemożliwe. Ten pan przyznał się do prowadzenia w takim stanie, ale beztrosko stwierdził, że gdyby czuł się źle to by nie wsiadł za kierownicę i nie prowadziłby samochodu – mówi Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Zatrzymany wskazał, że wypił litr piwa i 0,7 litra wina. Zatrzymane zostało mu prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.  

  • Miał 4,5 promila i wsiadł za kierownicę, bo "czuł się dobrze"

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

z czego się tu śmiać kara powinna być dotkliwa zamiast tego jeepa ciekawe jak byś ty tam stał
Dodano: 16.02.2018 18:58    Przez: ~2222
4,5 promila człowiek nie jest w stanie wypić na jedno posiedzenie!Ze trzy dni nie trzeźwiał
Dodano: 16.02.2018 17:44    Przez: ~!!!!!!
Rozumiem ,że zamknij mordę to wyniosłeś z domu.Tak rodzice się zwracali pewnie do Ciebie.Stąd teraz takie zwroty używasz do obcych osób.
Dodano: 16.02.2018 20:36    Przez: ~do Pn
Sąsiad mocny masz łeb , wszyscy padli ,a ty jeszcze na orlen(bo ty patriota ) po flaszkę pędziłeś.Gdyby na tym łuku koło sonaty nie stał ten jeep,to wrócił by cały.Ps. flaszka nie stłukła się podczas uderzenia.
Dodano: 16.02.2018 17:25    Przez: ~somsiad
Naucz się pisać poprawnie , i nie rób z siebie głupka wsiowego.
Dodano: 16.02.2018 18:29    Przez: ~do Pn

KOMENTARZE

Sąsiad mocny masz łeb , wszyscy padli ,a ty jeszcze na orlen(bo ty patriota ) po flaszkę pędziłeś.Gdyby na tym łuku koło sonaty nie stał ten jeep,to wrócił by cały.Ps. flaszka nie stłukła się podczas uderzenia.
Dodano: 16.02.2018 17:25    Przez: ~somsiad
z czego się tu śmiać kara powinna być dotkliwa zamiast tego jeepa ciekawe jak byś ty tam stał
Dodano: 16.02.2018 18:58    Przez: ~2222
Raczej nikt normalny na ulicy nie stoi w nocy czy w dzień . Jeep też tam stał nieprzepisowo,ja sąsiada nie bronię ,bo tylko idiota wsiada po alku. Ps. kluczyki miał zabrane ale zapasowe gdzieś sobie skikrał co nie wiedzieliśmy. Każdy myślał ,że pójdzie pieszo.
Dodano: 16.02.2018 20:32    Przez: ~somsiad
Ja ja zaraz biorę widly z gnoju i ide porządku pilnować
Dodano: 16.02.2018 21:19    Przez: ~Urlich von Jungingen
Konin znane w Świecie jako niebieskie zagłębie,smakosze tego szlachetnego trunku to kwiat draiwerstwa.
Dodano: 17.02.2018 09:14    Przez: ~Kamil
to znaczy że sąsiad to idiota i musi być surowo ukarany
Dodano: 17.02.2018 11:16    Przez: ~2222
500 zbiera żniwo
Dodano: 16.02.2018 17:30    Przez: ~Kartofel
Głupi jesteś
Dodano: 16.02.2018 23:27    Przez: ~pyra
Polak potrafi jesli byl w takim stanie ze niemozliwe jest prowadzenie pojazdu to jedynie mowa ze to cud nie przestepstwo 😉
Dodano: 16.02.2018 17:41    Przez: ~Ed
brednie opowiada!!!!! dwa piwa i butelka wina 4,5 promila??? ja na weselu całą nic wódkę piłem i na wyjściu ze sali wydmuchałem 2,8 promila!!! to jak z koleżanką kiedyś wypiliśmy trzy butelki Tokaja to co mieliśmy po sześc promili?
Dodano: 16.02.2018 17:42    Przez: ~brednie
jechał w ciągu...
Dodano: 16.02.2018 19:11    Przez: ~hjnkml
2.8 to chyba wydmuchales swiezo po wypiciu tego kieliszka xD
Dodano: 16.02.2018 19:12    Przez: ~iukyrge
tez prowadzileś po pijaku ?
Dodano: 16.02.2018 23:02    Przez: ~oj
to ten z wieniawskiego 2 co uciekał i go ludzie zatrzymali?????
Dodano: 16.02.2018 17:42    Przez: ~???
4,5 promila człowiek nie jest w stanie wypić na jedno posiedzenie!Ze trzy dni nie trzeźwiał
Dodano: 16.02.2018 17:44    Przez: ~!!!!!!
takiego wstrętnego pasożyta tylko surowo ukarać
Dodano: 16.02.2018 17:47    Przez: ~Agnieszka
Dlaczego zaraz pasożyta ? Pił za swoje nie za 500 plus,za wypadek zapłaci ze swojego (ubezpieczalnia się upomni),służb państwowej opieki nie naraził na koszty leczenia.Kobieca logika mnie zawsze zadziwia.....
Dodano: 16.02.2018 18:28    Przez: ~Droga Agnieszko
Doyebac maks wymuar kary w tym zakaz orowadzenia pojazdów do konca jego marnego zywota!
Dodano: 16.02.2018 18:23    Przez: ~Pn
Naucz się pisać poprawnie , i nie rób z siebie głupka wsiowego.
Dodano: 16.02.2018 18:29    Przez: ~do Pn
Do "do Pn" - jak polglowku nie masz nic ciekawego do napisania to zamknij morde i nie pisz frazesow.
Dodano: 16.02.2018 19:14    Przez: ~Pn
Rozumiem ,że zamknij mordę to wyniosłeś z domu.Tak rodzice się zwracali pewnie do Ciebie.Stąd teraz takie zwroty używasz do obcych osób.
Dodano: 16.02.2018 20:36    Przez: ~do Pn
Nie, wynioslem to od twojego guru Jarusia. Tak, tegobod "zdradzieckich mord"...
Dodano: 16.02.2018 22:40    Przez: ~Pn
A co mu da zakaz. Po pijaku też nie wolno a jechał. To i z zakazem sądowym jeździć będzie. I gdyby nie ten jeep to dalej nawalony by jeździł.
Dodano: 16.02.2018 22:58    Przez: ~michu84
kartofel na wieś z tobą
Dodano: 16.02.2018 18:47    Przez: ~.
Janek dobry chłop! A że musie nie udało ;)
Dodano: 16.02.2018 19:07    Przez: ~asdfghjkl
1 z 2
12>>