Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19582) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (1)Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)

Orchowo. Uderzył w drzewo. Kierowcy nic poważnego się nie stało

Dodano: 19.02.2018 14:12
Źródło: LM.pl

Jedna osoba została ranna podczas wypadku, do którego doszło dziś rano w Orchowie, pow. słupecki.

Przed godz. 7:00 z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn kierowca osobowego opla uderzył w drzewo. Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej.

- Kierujący pojazdem opuścił go o własnych siłach przed przybyciem na miejsce ratowników – informuje Marcin Nachowiak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy.

Mężczyźnie na szczęście nic poważnego się nie stało.  

fot. KP PSP Słupca

  • Orchowo. Uderzył w drzewo. Kierowcy nic poważnego się nie stało
  • Orchowo. Uderzył w drzewo. Kierowcy nic poważnego się nie stało

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Drzewa zbyt blisko drogi to fakt, ale rozważny kierowca porusza się z prędkością bezpieczną, a nie pędzi na oślep spiesząc się na własny pogrzeb.
Dodano: 19.02.2018 16:23    Przez: ~Wolniej

KOMENTARZE

znowu bmw
Dodano: 19.02.2018 14:34    Przez: ~vw123
Niemieckie złomy poruszające się po polskich drogach, czy taki samochód przeszedłby badanie techniczne, gdyby było przeprowadzone uczciwie ?
Dodano: 19.02.2018 15:44    Przez: ~Nie !
Ciekawy przypadek tu mamy. 22 letnia vectra za 1500 zł po uderzeniu w drzewo i kierowcy nic sie nie stało, a nowoczesne audi A8 pancerna za 2 miliony i kierowca ze złamaną nogą a i Becia poudawała tydzień. Normalny kraj hue hue.
Dodano: 19.02.2018 17:47    Przez: ~emigrant
"Becia" to Twoja koleżanka ? Zajmij się swoją "becią"jeśli ją masz sympatyku totalnej opozycji, bo Ci ją ktoś sprzątnie spod nosa, chyba że nieciekawy egzemplarz ?
Dodano: 19.02.2018 18:57    Przez: ~Popieram PiS
Tak Becia ! Tak Kopaczka !...obydwie wredne zakłamane kobiety . Już ten Morawiecki lepiej się prezentuje .I co Łyso ci systemowcu partyjny ?
Dodano: 19.02.2018 19:06    Przez: ~emigrant
A Ty jakim złomem jeździsz? Ruskim ?
Dodano: 19.02.2018 22:06    Przez: ~Orzel
Latam jak nasi wspaniali piloci..... na drzwiach od stodoły,pewnie ich widujesz jak krążysz w ciepłych prądach.
Dodano: 19.02.2018 22:51    Przez: ~Do orła
Drzewa zbyt blisko drogi to fakt, ale rozważny kierowca porusza się z prędkością bezpieczną, a nie pędzi na oślep spiesząc się na własny pogrzeb.
Dodano: 19.02.2018 16:23    Przez: ~Wolniej
Drzewa nie mają tu nic do tego. Rosną tam od wielu lat setki kierowców tam przejeżdża i problemu nie ma. Problem jest z takimi co uważają że wszystko mogą i wszystko im wolno
Dodano: 20.02.2018 10:26    Przez: ~Al
Miejscowy rajdowca. Im starsze i większe gowno to wieksza prędkość bo wiadomo kierowca jest the Best
Dodano: 19.02.2018 16:53    Przez: ~Drzewo
PRzeswietlic telefon i fejsbuka. pewno gadal przez telefon i pisal w mesengersze!
Dodano: 20.02.2018 15:15    Przez: ~Pn
A może coś mu się stało przy aucie i dlatego uderzył
Dodano: 20.02.2018 21:12    Przez: ~xyz
Jeden mądry!! Brawo dla tego Pana/i !!
Dodano: 24.02.2018 00:22    Przez: ~Abc
To nie pierwszy wypadek na tym odcinku drogi
Dodano: 20.02.2018 21:41    Przez: ~a
Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej. Akumulator został uratowany.
Dodano: 21.02.2018 04:28    Przez: ~912