Dzisiaj jest poniedziałek 24 września 2018, imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22631) SPORT FORUM FIRMY (5223) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
13 / 7oC
Pojutrzepogoda
12 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowy trener Wilków Wilczyn już znany. Grał m.in. w ... (2)"Zmieniamy Konin" przedstawił kandydatkę na wicepr ... (82)

Konin. Przetarg na budowę hangaru na kajaki został unieważniony

Dodano: 23.02.2018 12:23
Źródło: LM.pl

Na razie nie będzie hangaru przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie. Przetarg został właśnie unieważniony.

Hangar na kajaki miał zastąpić całoroczne lodowisko. Miejsce dla miłośników łyżew miało powstać przy Szkole Podstawowej nr 3. Był to jeden z projektów Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Nie został zrealizowany, bo jedyny wykonawca jaki się zgłosił, podał cenę znacznie przekraczającą przewidziane na ten cel 300 tys. zł.

W związku z tym miasto postanowiło przeznaczyć kwotę na budowę hangaru dla wypożyczalni kajaków przy Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego. Na początku lutego ogłoszono przetarg na nową inwestycję. Teraz okazało się, że został on unieważniony. Powodem, podobnie jak w przypadku lodowiska, było to, że „oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia”.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Z Konina władza zrobiła wiochę, pieniądze nie racjonalnie wydawane, no w końcu być może zawita CBA do Konina i rozliczy starczą władzę i jej stańczyków. Przykro patrzeć że z miasta przemysłowego położonego przy autostradzie zrobiono wiochę . Tak wyrządzili włodarze i starczy radni, którzy śpią na sesjach i pieniądze w kieszeń biorą. Gdzie takie drugie miasteczko z korumpowane. KORUPCJA - WARSZAWA , KRAKÓW ,GDAŃSK,TARNOBRZEG A kiedy DO KONINA PRZYJEDZIE CBA?????????????????
Dodano: 23.02.2018 17:54    Przez: ~mixc
Czy miasto ogłasza i zaprasza lokalne firmy?Może warto aby pieniądze zostały w Koninie?
Dodano: 23.02.2018 14:56    Przez: ~Lipka
Wielka Pętla Wielkopolski,przywracanie rzeki miastu i brak infrastruktury?gdzie obiecane ścieżki rowerowe,rower miejski.?????????dajcie jeszcze urzędnikom podwyżki i kwartalne premie
Dodano: 23.02.2018 20:38    Przez: ~mieszkaniec
Może ten barak miał być już z kajakami?
Dodano: 23.02.2018 14:01    Przez: ~Zzz
W Koninie robi się szopkę z szopki.
Dodano: 23.02.2018 15:30    Przez: ~xyz

KOMENTARZE

300 TYS NA BARAK DLA KAJAKOW TO JAKIŚ SKANDAL
Dodano: 23.02.2018 13:20    Przez: ~KOLO
Może ten barak miał być już z kajakami?
Dodano: 23.02.2018 14:01    Przez: ~Zzz
te pieniadze juz maja swoj cel talko trzeba bedzie jeszcze troche posciemniac
Dodano: 23.02.2018 15:57    Przez: ~anty
Jakiegoś potwora z blachy falistej to i możnaby postawić za 20 tysiecy. Lokalny spawacz spokojnie by postawił. Widać, że komuna z was nie wyszła.
Dodano: 24.02.2018 06:14    Przez: ~Podatnik
do podatnik: za 300 tysięcy to z czego chcą pobudować ten hangar? A nawet więcej bo za taką kwotę nikt nie chciał tego pobudować.
Dodano: 24.02.2018 10:19    Przez: ~Zzz
To może kontener zamiast hangaru
Dodano: 24.02.2018 10:51    Przez: ~Olo
Czy miasto ogłasza i zaprasza lokalne firmy?Może warto aby pieniądze zostały w Koninie?
Dodano: 23.02.2018 14:56    Przez: ~Lipka
Poszedł przeciek że są napaleni i ktoś sprawdzał na ile. Teraz da mniej i też na swoje wyjdzie.
Dodano: 24.02.2018 18:32    Przez: ~iol
Przy okazji Igrzysk Zimowych wiele jest głosów że zmiana pokoleniowa, że brak zaplecza itp. Jakim sposobem ma to nastąpić jeśli ani Ani na Lodzie, ani Ani w Kajaku? Z szermierki jest biznes rodzinno-koleż, z piłeczki Draka, siatkóweczka w odległych Vilkovyiach, o naśnieżaniu w Kamienicy nikt nie słyszał. Dziatki urwą się na rowerze po ziemniaczki?
Dodano: 23.02.2018 15:03    Przez: ~mikstura
W Koninie robi się szopkę z szopki.
Dodano: 23.02.2018 15:30    Przez: ~xyz
Z Konina władza zrobiła wiochę, pieniądze nie racjonalnie wydawane, no w końcu być może zawita CBA do Konina i rozliczy starczą władzę i jej stańczyków. Przykro patrzeć że z miasta przemysłowego położonego przy autostradzie zrobiono wiochę . Tak wyrządzili włodarze i starczy radni, którzy śpią na sesjach i pieniądze w kieszeń biorą. Gdzie takie drugie miasteczko z korumpowane. KORUPCJA - WARSZAWA , KRAKÓW ,GDAŃSK,TARNOBRZEG A kiedy DO KONINA PRZYJEDZIE CBA?????????????????
Dodano: 23.02.2018 17:54    Przez: ~mixc
W otoczeniu brakuje sygnalistów. Kabel by nie przerdzewiał, Briański by wyremontowali a decydenci byli zapuszkowani. Zmarnowane pieniądze za różne projekty drogowe dot. DK 25 oddali by ze swoich. A ten winowajca od dróg w Koninie który już działa pod szyldem nowej firmy długo by nie wyszedł z pudła. A on już realizuje nowoczesne technologie - nawierzchnia asfaltowa bez podbudowy. Kolesie od "biznesów" ratują i dają roboty.
Dodano: 23.02.2018 22:55    Przez: ~Lexik
Pamiętam jak na otwarciu Konińskich Bulwarów w przemówieniach mówiono ; " że trzeba otworzyć się na Wartę", "przywrócić znaczenie Warty", "twarzą do warty " itd. - i co ??? Tam nawet jeden kajak, ani łódź nie pływa - A tramwaj wodny to wywieziono gdzieś na wieś
Dodano: 23.02.2018 18:36    Przez: ~imprezowicz nocny
Kaziu się otworzył a nawet wystawił. A i jeszcze na różnych ciekawych operacjach zarobił.
Dodano: 23.02.2018 22:57    Przez: ~JW
Tak to jest jak urzędnicy nie weryfikują wniosków do kbo. Wtopa za wtopą, tylko kto w końcu poniesie konsekwencje, bo ostatnio za co się nie wezmą to wtopa.
Dodano: 23.02.2018 19:49    Przez: ~koninianka
bo to amatorzy skupieni i doswiadczeni tylko na sciemach i robieniu walkow, 30lat doswiadczenia w tym maja i ty myslisz ze oni nagle zaczna uczciwie pracowac dla miasta? jak? oni nie wiedza jak..
Dodano: 26.02.2018 02:42    Przez: ~mieszkaniec
Wielka Pętla Wielkopolski,przywracanie rzeki miastu i brak infrastruktury?gdzie obiecane ścieżki rowerowe,rower miejski.?????????dajcie jeszcze urzędnikom podwyżki i kwartalne premie
Dodano: 23.02.2018 20:38    Przez: ~mieszkaniec
jeszcze trochę i zagramy w gorące krzesła,kto pełnoletni powinien przyjść na wybory..
Dodano: 23.02.2018 20:46    Przez: ~wyborca
Prezydent Nowicki pęka z dumy ?
Dodano: 23.02.2018 20:57    Przez: ~Dno
1 z 2
12>>