Dzisiaj jest środa 12 grudnia 2018, imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21975) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO

1 / 0oC
1 / -2oC
0 / -1oC

Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prez ... (8)"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (44)

Wielkie emocje i wielki niedosyt. Hit dla Paolo Gorzów Wlkp.

Aktualizacja 25.02.2018 21:08

Aż piętnaście bramek padło w niedzielnym hicie II ligi futsalu pomiędzy KKF Automobile Torino Konin a Paolo Gorzów Wlkp. Ostatecznie o jednego gola lepszy okazał się dotychczasowy wicelider tabeli z Gorzowa Wlkp.

Spotkanie pomiędzy KKF Automobile Torino Konin a Paolo Gorzów Wlkp. miało dużą stawkę - zwycięzca starcia zdobywał pozycję lidera w tabeli i przybliżał się do mistrzostwa II ligi. Mecz rozpoczął się wyśmienice dla przyjezdnych. Po zaledwie dziesięciu minutach gorzowianie prowadzili aż 3:0 po bramkach Eduarda Hrihy, Jarosława Swadowskiego i Karola Susa.

To, co wpadało gościom, nie chciało wpaść koninianom. KKF Automobile Torino również stwarzał sobie okazje, ale miał ogromny problem z ich wykorzystywaniem. Świetnie między słupkami spisywał się również Przemysław Sobieraj. - Kilkadziesiąt razy uderzaliśmy na bramkę i nie wpada. Przeciwnik uderza i wpada. Będziemy musieli znaleźć na to receptę - oceniał już po meczu trener KKF Automobile Torino Konin Przemysław Lewandowski.

Karta odwróciła się jednak jeszcze w pierwszej połowie. Gorzowianie od początku spotkania grali ostro. W jedenastej minucie drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną obejrzał Paweł Hojka. Chwilę później, grając w przewadze jednego zawodnika, koninianie nawiązali kontakt. Najpierw trafił Mateusz Mroziński, a jeszcze w tej samej minucie po raz drugi - Krystian Andrzejczak. W trzynastej minucie było już 3:3 po bramce Przemysława Skibiszewskiego, ale KKF Automobile Torino Konin się nie zatrzymywał. Prowadzenie gospodarzom w piętnastej minucie zapewnił drugim golem Skibiszewski.

Dopiero wtedy goście się przebudzili, a na parkiecie zapanowało szaleńcze tempo i gra akcja za akcję. Jeszcze w tej samej minucie wyrównał Maciej Sędziak. Chwilę później na 5:4 trafił Damian Markiewicz, ale końcówka należała znów do gości. Dla Paolo strzelili Jarosław Swadowski i Marcin Jasiński i to goście schodzili do szatni prowadząc 6:5.

Druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej. Oba zespoły zagrały bardziej asekuracyjnie i mniej brutalnie. W 27. minucie wyrównać udało się gospodarzom. Drugą bramkę zdobył Mateusz Mroziński. W 31. minucie na 7:6 dla Paolo trafił Hriha, ale trzy minuty później kolejnym golem znów remis gospodarzom dał Mroziński. Najlepszy strzelec KKF Automobile Torino Konin skompletował hat-tricka i nie był to jedyny jego powód do świętowania - w niedzielę rano urodził mu się bowiem syn.

Przez całe spotkanie mało widoczny był natomiast najlepszy snajper Paolo Gorzów Wlkp. W decydującym momencie jednak Bartosz Werbski się przebudził i zapewnił wygraną gościom. Po jego mocnym uderzeniu z prawej flanki piłka wpadła do siatki, a gorzowianie prowadzili 8:7. Koninianie próbowali jeszcze odrobić straty, trener Przemysław Lewandowski wycofał bramkarza, ale więcej goli już nie było. KKF Automobile Torino Konin przegrał z Paolo Gorzów Wlkp.

- Strzelamy w meczu siedem bramek i przegrywamy. Meczu nie wygraliśmy, ale myślę, że był to kolejny mecz, na którym kibice się nie nudzili. Efektu punktowego nie mamy jednak żadnego - mówił po ostatnim gwizdku trener Przemysław Lewandowski.

Po jedenastej kolejce koninianie spadli na trzecie miejsce i mają jeden punkt straty do Futsalu Piła oraz trzy punkty i jeden mecz rozegrany mniej od Paolo Gorzów Wlkp. Kolejne spotkanie już za tydzień - KKF Automobile Torino Konin zagra na wyjeździe z Futsalem Piła.

KKF Automobile Torino Konin - Paolo Gorzów Wlkp. 7:8 (12', 27', 34' Mateusz Mroziński, 12' Krystian Andrzejczak, 13', 15' Przemysław Skibiszewski, 17' Damian Markiewicz - 3', 31' Eduard Hriha, 5', 19' Jarosław Swadowski, 10' Karol Sus, 15' Maciej Sędziak, 20' Marcin Jasiński, 38' Bartosz Werbski)

KKF Automobile Torino Konin: Michał Jankowski, Artur Chmiel - Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski, Marcin Balalja, Artur Brzuśkiewicz, Przemysław Skibiszewski, Damian Markiewicz, Łukasz Łajdecki.

Paolo Gorzów Wlkp.: Przemysław Sobieraj - Krzysztof Pszczółkowski, Eduard Hirha, Marcin Jasiński, Bartosz Werbski, Jarosław Swadowski, Karol Sus, Maciej Sędziak, Adrian WIeczorek, Łukasz Pińczyński, Paweł Hojka.

Kto był najlepszym zawodnikiem KKF Automobile Torino Konin?

Ty nie jesteś ręczny tylko bezmózgowiec ! Idiotów do ręcznej nie przyjmują !
Dodano: 25.02.2018 21:35    Przez: ~kibic