Dzisiaj jest sobota 20 lipca 2019, imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19071) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
25 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolizyjny piątek w Koninie. W mieście odnotowano j ... (0)Policjantka z Babiaka uratowała 28-latka. Ściągnęł ... (6)

Wilczogóra. Śmiertelny wypadek na drodze. Zginęła 57-latka

Dodano: 27.02.2018 15:58

Jedna osoba zginęła w zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Wilczogórze (gm. Wilczyn). Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 15.00. 

Z ustaleń policji wynika, że kierująca oplem astra 57-latka, z którą jechało 6-letnie dziecko, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa audi A8, którym kierował 34-letni mężczyzna. W samochodzie był 33-letni pasażer. Kobieta zginęła na miejscu, mężczyźni z audi oraz dziecko zostali przewiezieni do szpitala w Koninie.

Policja wyjaśnia na miejscu przyczyny wypadku. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   straż pożarna Konin,   śmiertelny wypadek,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"W samochodzie był 33-letni pasażer. Doszło do zderzenia." Chyba w podstawówce już lepiej potrafiliby zredagować takiego newsa niż tutaj.Rozumiem, że czas goni, ale naprawdę tak ciężko się postarać i zrobić to jak trzeba?Raptem to kilka zdań.
Dodano: 27.02.2018 16:27    Przez: ~R
LMik znów skasował komentarze. Może zablokujcie wypowiedzi zamiast je usuwać? Takie to trudne?
Dodano: 27.02.2018 16:53    Przez: ~Pn
Ten, który teraz kasuje komentarze....
Dodano: 27.02.2018 16:53    Przez: ~Pn
wspolczuje rodzinie zmarlej osoby;(
Dodano: 27.02.2018 16:27    Przez: ~xocx
Kto to pisał analfabeta?
Dodano: 27.02.2018 16:05    Przez: ~otof

KOMENTARZE

Kto to pisał analfabeta?
Dodano: 27.02.2018 16:05    Przez: ~otof
Ten, który teraz kasuje komentarze....
Dodano: 27.02.2018 16:53    Przez: ~Pn
Właśnie, kto jest autorem tego newsa? Gdzie jakiś podpis, cokolwiek? Samo się napisało..?
Dodano: 27.02.2018 21:30    Przez: ~DG
"W samochodzie był 33-letni pasażer. Doszło do zderzenia." Chyba w podstawówce już lepiej potrafiliby zredagować takiego newsa niż tutaj.Rozumiem, że czas goni, ale naprawdę tak ciężko się postarać i zrobić to jak trzeba?Raptem to kilka zdań.
Dodano: 27.02.2018 16:27    Przez: ~R
Napisane prawidłowo.
Dodano: 27.02.2018 20:25    Przez: ~Polonista
wspolczuje rodzinie zmarlej osoby;(
Dodano: 27.02.2018 16:27    Przez: ~xocx
Moze i wspolczucie sie nalezy....ale to była jej wina.....i wole juz nic nie pisac....
Dodano: 28.02.2018 07:22    Przez: ~Mbp
Wyrazy współczucia dla rodziny czy to jest takie ważne że to była jej wina tragedią jest to że zginęła dobrze że dziecku nic się nie stało ja też straciłam bliską osobę w wypadku rodzinę czekają ciężkie dni ale czas leczy ból uwierzcie w to Bóg zabiera nam bliskie osoby dlaczego tak musi być
Dodano: 28.02.2018 09:00    Przez: ~Zabawna
Dlaczego? Zapytaj swojego Boga...
Dodano: 28.02.2018 16:33    Przez: ~Pn
LMik znów skasował komentarze. Może zablokujcie wypowiedzi zamiast je usuwać? Takie to trudne?
Dodano: 27.02.2018 16:53    Przez: ~Pn
Jak się wiesniocku nie umiesz wyslowic stosownie do okolicnosci to co się dziwis
Dodano: 27.02.2018 22:23    Przez: ~Cfaniak z tater
Ty powyzej payacu... jak nie wiesz co napisać to zamilcz.
Dodano: 28.02.2018 08:08    Przez: ~Pn
W ktorem to miejscu
Dodano: 27.02.2018 16:53    Przez: ~nieznajomy
Na skulskiej
Dodano: 27.02.2018 16:57    Przez: ~Obserwator
Co za patologia pisania. Dno po prostu dno. Z tego artykułu to wynika że nie żyje 33 letnia osoba jak i 57 letnia osoba.
Dodano: 27.02.2018 16:59    Przez: ~mis
Bo dziennikarz to osoba niekompetentna. Za to w wielu dziedzinach.
Dodano: 28.02.2018 01:10    Przez: ~Kibic
Kobieta nie żyje tylko a ci z a8 znam ich osobiście pracowałem z nimi 3lata byli na regulacji gazu
Dodano: 27.02.2018 17:10    Przez: ~Ciastwczkowyv2
gaz w a8????? hhahaah
Dodano: 27.02.2018 20:26    Przez: ~588
A co? Tylko do bmw można gaz zakładać?
Dodano: 27.02.2018 22:25    Przez: ~Ernest von nogaj
Chlopcze ludzie gazuja takie auta, ze BMW przy nich to pikus.
Dodano: 28.02.2018 08:09    Przez: ~Pn
Redaktorskie dno. Ale w LM to norma.Niestety.
Dodano: 27.02.2018 18:22    Przez: ~konin to dziura
A 8 nie można jechać wolno, bo inst. gazowa się dławi...nie przewidział producent montażu LPG. Mając pierwszeństwo trzeba mieć również wyobraźnię !!!!
Dodano: 27.02.2018 19:17    Przez: ~buraki
ZABIJA PRĘDKOŚĆ PAŃSTWO POLICJA!!! Nie nieustąpienie pierwszeństwaAudi A8 musiało palić koła...