Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18498) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Dzień Kobiet. Na starówce rozdaliśmy ponad 100 tulipanów!

Dodano: 8.03.2018 17:01
Źródło: LM.pl

Ponad 100 kolorowych tulipanów rozdali dzisiaj mieszkankom Konina przedstawiciele portalu LM.pl.

Dzień Kobiet to okazja do drobnych upominków. O miłej niespodziance dla koninianek pomyśleli nasi redakcyjni koledzy. Męska część redakcji LM.pl z koszem kwiatów pojawiła się w samym sercu starówki. Rozdawaliśmy tulipany na pl. Wolności, pl. Zamkowym, przy ratuszu i kościele św. Bartłomieja. Wszystkie obdarowane panie były zachwycone. Zobaczcie sami!

Wszystkim paniom raz jeszcze życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :)

  • Dzień Kobiet. Na starówce rozdaliśmy ponad 100 tulipanów!

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niektóre "piękne istoty" na tym Video nie zasłużyły. Nie z samego założenia (jako kobieta). Ale chodzi mi, że brak jakiejkolwiek wdzięczonści, czy życzliwego uśmiechu za taki gest...
Dodano: 8.03.2018 18:40    Przez: ~Bercik
A co ma prezydent z tym wspólnego? Weź tabletkę Lm.
Dodano: 8.03.2018 18:35    Przez: ~ala
Co jest strasznego w świętowaniu dnia 8 marca ?
Dodano: 8.03.2018 18:40    Przez: ~wolna-polska.pl
Widać, że dawno nie wciskałeś i aż Ci się zagotował mózg od nadmiaru.Ze swojej strony wszystkim Kobietom życzę dużo uśmiechu bo uśmiech kobiety to najlepszy widok na świecie
Dodano: 8.03.2018 19:21    Przez: antyhejt
To ktoś tam na rynku w Koninie się przechadza w ogóle ? przecież na tym ryneczku tyle życia co na cmentarzu...
Dodano: 8.03.2018 20:02    Przez: ~Emigrant

KOMENTARZE

Ale nasz prezydent się postawił sto tulipanów ale się rzucil by się nie osmieszal
Dodano: 08.03.2018 17:26    Przez: ~Lm
A co ma prezydent z tym wspólnego? Weź tabletkę Lm.
Dodano: 08.03.2018 18:35    Przez: ~ala
Co jest strasznego w świętowaniu dnia 8 marca ?
Dodano: 08.03.2018 18:40    Przez: ~wolna-polska.pl
8 marca - Dzień kobiet - rewolucjonistek.
Dodano: 08.03.2018 18:42    Przez: ~wolna-polska.pl
Korzenie międzynarodowego Dnia Kobiet.
Dodano: 08.03.2018 18:43    Przez: ~wolna-polska.pl
Pracę niech lepiej da, a nie tulipany
Dodano: 08.03.2018 17:27    Przez: ~baba
Super
Dodano: 08.03.2018 17:31    Przez: ~groszek
Kobiety powinny być głównie do... przedłużenia pokolenia. Mężczyzna w związku jest tą stroną, która daje,kobieta tylko bierze. A co daje? Przede wszystkim życie, ale dając traci. Traci więc nasienie, które jest siłą życiową mężczyzny. Dobrze jeśli mężczyzna "przekazuje" nasienie żonie. Wtedy, w małżeństwie nie można mówić o zupełnych stratach a o wzajemnym uzupełnieniu. Choć nadal mężczyzna jest tą stroną, która daje, ale w zamian za ten "ubytek" otrzymuje miłość kobiety, przez co sens życia. W związkach bez miłości, pozamałżeńskich można mówić tylko o stratach wigoru, zdrowia i sensu. Mimo tego nawet w małżeństwie warto zachowywać wstrzemieźliwość. Dzięki powstrzymywaniu się od "wycieków nasienia" mężczyzna nabiera wigoru, intelektu i staje się wielkim i wzniosłym człowiekiem.
Dodano: 08.03.2018 17:32    Przez: ~Artysta
pięknie powiedziane...
Dodano: 08.03.2018 18:46    Przez: ~xxx
Widać, że dawno nie wciskałeś i aż Ci się zagotował mózg od nadmiaru.Ze swojej strony wszystkim Kobietom życzę dużo uśmiechu bo uśmiech kobiety to najlepszy widok na świecie
Dodano: 08.03.2018 19:21    Przez: antyhejt
artysto czleku mierny gdyby krowy nosily majtki i staniki to nic bys niewidzial
Dodano: 08.03.2018 19:29    Przez: ~anty
Oj ty mężczyźno .... aczkolwiek dobrze mówisz lepiej abyś się nie rozmnazal trzymaj ten intelekt w sobie
Dodano: 09.03.2018 08:20    Przez: ~Kobieta
Do przeciwnika nienawiści (antyhejta) :miłość nie polega na "wciskaniu", ale na dawaniu. Podobnie przy siewie roślin, musi być staranny w przygotowaną odpowiednio glebę. A później z dochowaniem dbałości o rozwój pożądanej rośliny. Tak samo w przypadku ludzi siew bylejaki, nie na swoim, dzieci bez wychowania i opieki sprawia, że pokolenie ludzkie karłowacieje pod względem siły, mądrości i moralności.
Dodano: 09.03.2018 08:34    Przez: ~Artysta
Wszystkim Panią życzę spełnienia marzeń🙂
Dodano: 08.03.2018 17:41    Przez: ~Pan
Panie, jak juz to piszemy... Paniom...
Dodano: 08.03.2018 20:07    Przez: ~Pn
Niektóre "piękne istoty" na tym Video nie zasłużyły. Nie z samego założenia (jako kobieta). Ale chodzi mi, że brak jakiejkolwiek wdzięczonści, czy życzliwego uśmiechu za taki gest...
Dodano: 08.03.2018 18:40    Przez: ~Bercik
wszystkim paniom życzę dużo, dużo zdrowia i dużo orgazmów- pozdrawiam
Dodano: 08.03.2018 18:44    Przez: ~Edek
Każdej kobiecie wierzącej w Boga, kochającej matce i żonie, dbającej o rodzinę, wiernej tylko i wyłącznie mężowi należą się szczere życzenia pomyślności i miłości w życiu. Kobiety zaś lewicowe czy lewackie z tych życzeń wyłączam.
Dodano: 08.03.2018 19:06    Przez: ~Symp. PiS
Każda Kobieta zasluguje na szacunek. A nie tyljo fabatyczka pissu, czyli sików...
Dodano: 08.03.2018 19:23    Przez: ~Pn
To święto to idiotyzm
Dodano: 08.03.2018 19:12    Przez: ~Straszne
No to stówa w lidlu poszłaaaaa...
Dodano: 08.03.2018 19:41    Przez: ~tulipany po 25 w pęczku
Za 100zł taka reklama!
Dodano: 08.03.2018 21:16    Przez: ~Kary
1 z 2
12>>