Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21219) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (20)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (18)

Ciężarówka wojsk amerykańskich zderzyła się z autem osobowym

Dodano: 9.03.2018 11:29
Źródło: LM.pl

Groźnie wyglądający wypadek z udziałem ciężarówki wojsk amerykańskich. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Łężec w powiecie słupeckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym żołnierz wojsk amerykańskich, nie dostosował się do przepisów o ruchu drogowym i doprowadził do kolizji z samochodem osobowym.

Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej. Jak informuje Marcin Nachowiak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy, poza dużymi zniszczeniami auta osobowego, uczestnikom zdarzenia nic poważnego się nie stało.

fot. KP PSP Słupca

  • Ciężarówka wojsk amerykańskich zderzyła się z autem osobowym
  • Ciężarówka wojsk amerykańskich zderzyła się z autem osobowym

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

A policja zabrała prawko temu Amerykaninowi ?
Dodano: 9.03.2018 12:19    Przez: ~.pl
a czy dmuchal pan amerykanin w baloon ??
Dodano: 9.03.2018 12:23    Przez: ~szybki janek
Pewnie nawet go nie zauważył w takiej kabinie😕 na ciężarówce ani ryski😉
Dodano: 9.03.2018 11:48    Przez: ~Tom
Europejskie drogi ich przerastaja.
Dodano: 9.03.2018 12:02    Przez: ~Pozdrawiam
ale tak poza tym, to wszystko w porządku?
Dodano: 9.03.2018 12:49    Przez: ~diagnosta

KOMENTARZE

Pewnie nawet go nie zauważył w takiej kabinie😕 na ciężarówce ani ryski😉
Dodano: 09.03.2018 11:48    Przez: ~Tom
Na takiej pipidówie to ledwo się mijają 2 rowery a gdzie tu taki wojskowy sprzęt.
Dodano: 09.03.2018 21:05    Przez: ~qqq
To nie pierwszy wypadek spowodowany przez Amerykanów, oni jak kiedyś Ruski jeżdzą jak wariaci i co im zrobimy ? Żadnych obcych wojsk nie powinno być na terytorium Polski.
Dodano: 09.03.2018 12:00    Przez: ~Polak
A Polacy jeszcze się cieszą i im kwiatkami machają,obcym wojskom (absurd).
Dodano: 09.03.2018 12:05    Przez: ~emigrant
Ciekawe cz ty polak we wojsku byłeś bo taki madry jestes jak dupa w krzakach
Dodano: 09.03.2018 15:50    Przez: ~Urlich von Jungingen
Był w kurzej piechocie
Dodano: 09.03.2018 15:51    Przez: ~Ui
W wojsku służyłem 2 lata, chłoptasiu, zasadnicza służba wojskowa powinna być obowiązkowa w Polsce, facet który nie był w wojsku to "ciapa".
Dodano: 09.03.2018 16:35    Przez: ~Polak
Ta 2 lata byles ale pisarzem albo kucharzem i tyle widziales wojsko
Dodano: 09.03.2018 19:35    Przez: ~Yt
zolnierz amerykanski gwarantuje nam bezpieczenstwo gdyz najazd na polske bylby atakiem na tego zolnierza i z automatu ameryka stanelaby po naszej stronie w konflikcie, poza tym nasze wojsko cwiczy z amerykanami i tu i w innych zakatkach globu i raczej sie z tego cieszy a ty ciemna maso nie rozumiesz roznicy pomiedzy najazdem obcych wojsk a przyjaznymi wspolnymi manewrami. polska mogla by skonczyc jak ukraina gdyby nie to.. chyba ze liczysz ze makaroniarze lub zabojady by nas obronily - byla juz kiedys podobna sytuacja, 80 lat temu u nas. wiec dziekuj temu amerykanskiemu zolnierzowi ze chce mu sie bronic swoja obecnoscia niewdziecznej dziury na koncu swiata, chyba ze sie boisz ze usa nas napadnie i zabierze nam ostatnie zloza wegla?
Dodano: 10.03.2018 04:51    Przez: ~kom2
kom 2 walnij się w łeb i zastanów się co piszesz, żadnych obcych wojsk nie powinno być na terytorium Polski.
Dodano: 10.03.2018 11:56    Przez: ~Okupanci
Okupant to twoj stary
Dodano: 10.03.2018 20:23    Przez: ~Pn
Europejskie drogi ich przerastaja.
Dodano: 09.03.2018 12:02    Przez: ~Pozdrawiam
Przecież prawdziwej szosy czy drogi to te łamagi z USA nie widzieli. Ostatnie lata to jeździli po bezdrożach Afganistanu i po pustyniach w Syrii, Libanu i Libii.
Dodano: 09.03.2018 18:30    Przez: ~Matilan
A policja zabrała prawko temu Amerykaninowi ?
Dodano: 09.03.2018 12:19    Przez: ~.pl
wojsko raczej podlega pod żandarmerię a nie policję. Poza tym na pewno chcesz aby było zabierane prawko za kolizję??? :)
Dodano: 10.03.2018 16:26    Przez: ~JA
a czy dmuchal pan amerykanin w baloon ??
Dodano: 09.03.2018 12:23    Przez: ~szybki janek
Nie tylko jego.
Dodano: 09.03.2018 15:07    Przez: ~rechot
Macierewicz - zdrajca powinien beknąć za wypuszczenie tych bandyckich, okupacyjnych wojsk do Polski. Wcześniej, oczywiście wyciągnięcie Polski do NATO to działania syjonistów z Geremkiem na czele. Ich (Amerykanów) wątpliwa obecność w Polsce ma na celu nie tylko wojnę z braterskim narodem ruskim, ale również ochronę pewnego plemienia. To plemię już emigruje do Polski, by położyć łapę na polskich bogactwach naturalnych. Polska leży na na bogatych złożach mineralnych. Łapę na nich mają położyć syjoniści a Polacy mają być niewolniczymi wyrobnikami, tak jak Ruski w Rosji. Precz z syjonistyczną Ameryką!!!
Dodano: 09.03.2018 12:36    Przez: ~Artysta
ale tak poza tym, to wszystko w porządku?
Dodano: 09.03.2018 12:49    Przez: ~diagnosta
Diagnosto a rozpoznałeś to: 65 mld dolarów dla Żydów kosztem Polski i Polaków oraz ustawy amerykańskie w tym celu?
Dodano: 09.03.2018 13:24    Przez: ~Artysta
Co do pierwszych czterech wyrazów twojego wpisu pełna zgoda, ale potem już poleciałeś. Brałeś coś dzisiaj?
Dodano: 09.03.2018 13:29    Przez: ~danula
Niestety Artysta ma rację.
Dodano: 09.03.2018 13:30    Przez: ~b-en
Artysta ma 100 % racji, reszta piszących to ogłupione, wytresowane, zmanipulowane, zaprogramowane, zniewolone i puste roboty. Artysto ! żyj długo i szczęśliwie !
Dodano: 09.03.2018 18:43    Przez: ~Kike
Precz z żydostwem amerykańskim
Dodano: 10.03.2018 18:09    Przez: ~Leśnik
Teraz się tu zakompleksione połówki będą odstresowywac. Ale se ulzą
Dodano: 09.03.2018 12:53    Przez: ~Ernest von nogaj
To nam podesłali "sort"
Dodano: 09.03.2018 14:58    Przez: ~Fan
Wszyscy piszą tutaj swoje wypociny a właściciel passka przytuli ładną kasę z ubezpieczenia (wojsko zawsze dobrze ubezpieczone) i nie będzie czekał z wypłatą jak w większości ubezpieczalni.
Dodano: 09.03.2018 15:05    Przez: ~Agent
No i dobrze, należy mu się jak matoły jeździć nie potrafią
Dodano: 09.03.2018 15:06    Przez: ~Ehh
I policja polska takim nie może nic zrobić..... Konsekwencje mogą wyciągnąć tylko władze amerykańskie. A tacy jeżdżą jak święte krowy i co chwila gdzieś wypadek powodują!
Dodano: 09.03.2018 15:05    Przez: ~Zagrożenie
ale prawda jest też taka że osoby będące na drodze z pierwszeństwem nawet nie starają się uniknąć kolizji. Tak jakby im nie zależało. Ja bym wolał mieć całe auto niż zszarpane nerwy, pksem do roboty i czekać na odszkodowanie.
Dodano: 09.03.2018 20:55    Przez: ~hamulcowy
Bo Polacy nie myślą na drogach lub byli słabo szkoleni w szkołach nauki jazdy taka prawda liczy się kasa i żeby było dużo kursantów (ilość) a powinno brać się pod uwagę (jakość szkolenia) dlatego tak to wychodzi kit jebne zamiast myśleć jak uniknąć zderzenia lub je ograniczyć wiadomo Polak najmądrzejszy gdzie kolwiek się nie pojawi
Dodano: 09.03.2018 21:04    Przez: ~Obywatele zacznijcie myśleć
1 z 2
12>>