Dzisiaj jest piątek 22 czerwca 2018, imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22711) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (86) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bezpieczne wakacje nad wodą w regionie konińskim. ... (5)WSCKZiU kontynuuje tradycje szkoły medycznej i jes ... (3)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościKonin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Imp ...

Konin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Impexmetalem

Dodano: 11.03.2018 18:42
Źródło: LM.pl

Pomoc finansowa i sprzętowa. Taki ma być efekt współpracy Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie z Impexmetal S.A. Aluminium Konin.

Umowę patronacką „Górnicza” podpisała z firmą w miniony piątek. Dzięki porozumieniu w szkole stworzone zostaną klasy patronackie w Technikum (w zawodzie technik mechatronik) i Branżowej Szkole I Stopnia (w zawodzie mechatronik). W tym drugim przypadku, uczniowie będą pracownikami młodocianymi Impexmetal S.A. Będą też mieli dużą szansę na zatrudnienie po zakończeniu szkoły. Ponadto młodzież będzie mogła liczyć na stypendia i nagrody.

Podpisanie umowy między dyrektorem ZSGE – Januszem Kamińskim, a dyrektorem Imprexmetal S.A. Aluminium Konin – Janem Woźniakiem, odbyło się w obecności kierownika szkolenia praktycznego ZSGE, kierownika działu kadr, płac i spraw administracyjnych oraz specjalisty ds. szkoleń Imprexmetal S.A.

fot. ZSGE w Koninie

  • Konin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Impexmetalem
  • Konin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Impexmetalem
  • Konin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Impexmetalem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

I orac beda na 3 zmiany w swieta i niedziele za 2200 brutto - juz widze te kolejki do pracy.
Dodano: 11.03.2018 19:47    Przez: ~Walcownik wz
Czy ja wiem czy beda chciali za 2 tys roboc 3 zmiany światek piatek na okraglo i znow to samo...jak te pieniadze mozna miec na 1 zmiane pon-piatek
Dodano: 11.03.2018 19:48    Przez: ~Piórik💪

KOMENTARZE

W łache po tylu.latach olewki. Mlodzi stad wyjeżdżają i.nikt.nie bedzie se kariery psul
Dodano: 11.03.2018 19:05    Przez: ~Bzdet
Ale po co? Przecież kopalnie wreszcie zamykają.
Dodano: 11.03.2018 21:17    Przez: ~Pn
Ty nie jesteś prawdziwym Pn to ja nim jestem
Dodano: 11.03.2018 21:41    Przez: ~Pn
Kto tam pójdzie prscowac za ty pieniadze lepiej jechac na jabłka go Francji i w 3 miesiace zarobic wiecej niz tam przez rok
Dodano: 12.03.2018 06:20    Przez: ~Uy
Ja nim jestem
Dodano: 12.03.2018 06:53    Przez: ~Pn
Wyjedź i ty do poznania tyrac za tyle co w Koninie minus wynajem za pokoj
Dodano: 12.03.2018 06:54    Przez: ~Pn
ładnie to napisali .....po branżowej będą mogli liczyć na pracę ....po technikum oczywiście nie.
Dodano: 11.03.2018 19:25    Przez: ~cwaniak
W latach 90tych dyrektor D. też mówił chodźcie do technikum górniczego praca w KWB gwarantowana. Oczywiście jeśli twój tatuś trzymał miejsce dla ciebie w kopalni
Dodano: 12.03.2018 06:56    Przez: ~Delta
I orac beda na 3 zmiany w swieta i niedziele za 2200 brutto - juz widze te kolejki do pracy.
Dodano: 11.03.2018 19:47    Przez: ~Walcownik wz
Czy ja wiem czy beda chciali za 2 tys roboc 3 zmiany światek piatek na okraglo i znow to samo...jak te pieniadze mozna miec na 1 zmiane pon-piatek
Dodano: 11.03.2018 19:48    Przez: ~Piórik💪
Ty nawet nie masz pojęcia jak dobrze tam płacą -_- robota jest mega ciezka i w pyle ale ogarniety to ma te 26-24 zł brutto :3
Dodano: 11.03.2018 20:19    Przez: ~Piórnik do szkoły !
No szał. To ja mam w markecie 3200 brutto pod dachem dwie zmiany, czysto bez ciężkiej fizycznej
Dodano: 12.03.2018 06:58    Przez: ~Antituskirudi
No wlasnie.
Dodano: 11.03.2018 19:49    Przez: ~Walcownik wz
Dla młodego 2200 to początek kariery,ale po roku,dwóch do 3000 dociągnie.Oby tylko chciał.
Dodano: 11.03.2018 20:02    Przez: ~Kary
Kto ci pójdzie za 2200? Za 2600nikt nie chce iść chyba że inwalida
Dodano: 12.03.2018 06:59    Przez: ~A
Za 2600 młodzi na zmianach w kopalni robia a za 2200 na rano także nie mów że nikt
Dodano: 12.03.2018 16:43    Przez: ~Gggy
ta szkola kiedys podpisala z kopalnia taki swistek . uczniowie zasowali na kopalni i na warsztatach na rzecz kopalni a dzisiaj zus i koninskie sady domagaja sie umow z kopalnia aby doliczyc szkole do lat pracy w sprawach emerytalnych historia lubi sie powtarzac interesy robia cwaniacy a wy za order z kartfla sie cieszcie a to jest polska wlasnie uc
Dodano: 11.03.2018 20:26    Przez: ~uczen gorniczej tulajacy sie
Pamiętam jak dyro namawiał na technikum górnicze bo gwarantowana robota w KWB.
Dodano: 12.03.2018 07:00    Przez: ~D... J
Przyjdą do działu technicznego dostaną 4 tyś na rękę i będą mieli super kierownika
Dodano: 11.03.2018 20:38    Przez: ~krokodyl
W Warszawie chyba, ale nawet tam to jest byle co nic
Dodano: 12.03.2018 07:01    Przez: ~Może być
Będą darmowa siła robocza jak poprzednie pokolenia w kopalni q po szkole no sorry nie mamy miejsc...
Dodano: 11.03.2018 20:46    Przez: ~Prawda
Płacą mało, to ze kopalnia zamknięta nic nie zmienia, otworzyli produkcje dla VW Wrzesnia, praca w pzn minus wynajem pokoju i tak wychodzi duzo wiecej... troche ogarniecia ludzie.
Dodano: 12.03.2018 13:51    Przez: ~Automatyk