Dzisiaj jest środa 8 kwietnia 2020, imieniny: Dionizego, Cezaryny, Radosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16974) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Konin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Impexmetalem

Dodano: 11.03.2018 18:42
Źródło: LM.pl

Pomoc finansowa i sprzętowa. Taki ma być efekt współpracy Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie z Impexmetal S.A. Aluminium Konin.

Umowę patronacką „Górnicza” podpisała z firmą w miniony piątek. Dzięki porozumieniu w szkole stworzone zostaną klasy patronackie w Technikum (w zawodzie technik mechatronik) i Branżowej Szkole I Stopnia (w zawodzie mechatronik). W tym drugim przypadku, uczniowie będą pracownikami młodocianymi Impexmetal S.A. Będą też mieli dużą szansę na zatrudnienie po zakończeniu szkoły. Ponadto młodzież będzie mogła liczyć na stypendia i nagrody.

Podpisanie umowy między dyrektorem ZSGE – Januszem Kamińskim, a dyrektorem Imprexmetal S.A. Aluminium Konin – Janem Woźniakiem, odbyło się w obecności kierownika szkolenia praktycznego ZSGE, kierownika działu kadr, płac i spraw administracyjnych oraz specjalisty ds. szkoleń Imprexmetal S.A.

fot. ZSGE w Koninie

  • Konin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Impexmetalem
  • Konin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Impexmetalem
  • Konin. "Górnicza" podpisała umowę partnerską z Impexmetalem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

I orac beda na 3 zmiany w swieta i niedziele za 2200 brutto - juz widze te kolejki do pracy.
Dodano: 11.03.2018 19:47    Przez: ~Walcownik wz
Czy ja wiem czy beda chciali za 2 tys roboc 3 zmiany światek piatek na okraglo i znow to samo...jak te pieniadze mozna miec na 1 zmiane pon-piatek
Dodano: 11.03.2018 19:48    Przez: ~Piórik💪
ładnie to napisali .....po branżowej będą mogli liczyć na pracę ....po technikum oczywiście nie.
Dodano: 11.03.2018 19:25    Przez: ~cwaniak
No szał. To ja mam w markecie 3200 brutto pod dachem dwie zmiany, czysto bez ciężkiej fizycznej
Dodano: 12.03.2018 06:58    Przez: ~Antituskirudi

KOMENTARZE

W łache po tylu.latach olewki. Mlodzi stad wyjeżdżają i.nikt.nie bedzie se kariery psul
Dodano: 11.03.2018 19:05    Przez: ~Bzdet
Ale po co? Przecież kopalnie wreszcie zamykają.
Dodano: 11.03.2018 21:17    Przez: ~Pn
Ty nie jesteś prawdziwym Pn to ja nim jestem
Dodano: 11.03.2018 21:41    Przez: ~Pn
Kto tam pójdzie prscowac za ty pieniadze lepiej jechac na jabłka go Francji i w 3 miesiace zarobic wiecej niz tam przez rok
Dodano: 12.03.2018 06:20    Przez: ~Uy
Ja nim jestem
Dodano: 12.03.2018 06:53    Przez: ~Pn
Wyjedź i ty do poznania tyrac za tyle co w Koninie minus wynajem za pokoj
Dodano: 12.03.2018 06:54    Przez: ~Pn
ładnie to napisali .....po branżowej będą mogli liczyć na pracę ....po technikum oczywiście nie.
Dodano: 11.03.2018 19:25    Przez: ~cwaniak
W latach 90tych dyrektor D. też mówił chodźcie do technikum górniczego praca w KWB gwarantowana. Oczywiście jeśli twój tatuś trzymał miejsce dla ciebie w kopalni
Dodano: 12.03.2018 06:56    Przez: ~Delta
I orac beda na 3 zmiany w swieta i niedziele za 2200 brutto - juz widze te kolejki do pracy.
Dodano: 11.03.2018 19:47    Przez: ~Walcownik wz
Czy ja wiem czy beda chciali za 2 tys roboc 3 zmiany światek piatek na okraglo i znow to samo...jak te pieniadze mozna miec na 1 zmiane pon-piatek
Dodano: 11.03.2018 19:48    Przez: ~Piórik💪
Ty nawet nie masz pojęcia jak dobrze tam płacą -_- robota jest mega ciezka i w pyle ale ogarniety to ma te 26-24 zł brutto :3
Dodano: 11.03.2018 20:19    Przez: ~Piórnik do szkoły !
No szał. To ja mam w markecie 3200 brutto pod dachem dwie zmiany, czysto bez ciężkiej fizycznej
Dodano: 12.03.2018 06:58    Przez: ~Antituskirudi
No wlasnie.
Dodano: 11.03.2018 19:49    Przez: ~Walcownik wz
Dla młodego 2200 to początek kariery,ale po roku,dwóch do 3000 dociągnie.Oby tylko chciał.
Dodano: 11.03.2018 20:02    Przez: ~Kary
Kto ci pójdzie za 2200? Za 2600nikt nie chce iść chyba że inwalida
Dodano: 12.03.2018 06:59    Przez: ~A
Za 2600 młodzi na zmianach w kopalni robia a za 2200 na rano także nie mów że nikt
Dodano: 12.03.2018 16:43    Przez: ~Gggy
ta szkola kiedys podpisala z kopalnia taki swistek . uczniowie zasowali na kopalni i na warsztatach na rzecz kopalni a dzisiaj zus i koninskie sady domagaja sie umow z kopalnia aby doliczyc szkole do lat pracy w sprawach emerytalnych historia lubi sie powtarzac interesy robia cwaniacy a wy za order z kartfla sie cieszcie a to jest polska wlasnie uc
Dodano: 11.03.2018 20:26    Przez: ~uczen gorniczej tulajacy sie
Pamiętam jak dyro namawiał na technikum górnicze bo gwarantowana robota w KWB.
Dodano: 12.03.2018 07:00    Przez: ~D... J
Przyjdą do działu technicznego dostaną 4 tyś na rękę i będą mieli super kierownika
Dodano: 11.03.2018 20:38    Przez: ~krokodyl
W Warszawie chyba, ale nawet tam to jest byle co nic
Dodano: 12.03.2018 07:01    Przez: ~Może być
Będą darmowa siła robocza jak poprzednie pokolenia w kopalni q po szkole no sorry nie mamy miejsc...
Dodano: 11.03.2018 20:46    Przez: ~Prawda
Płacą mało, to ze kopalnia zamknięta nic nie zmienia, otworzyli produkcje dla VW Wrzesnia, praca w pzn minus wynajem pokoju i tak wychodzi duzo wiecej... troche ogarniecia ludzie.
Dodano: 12.03.2018 13:51    Przez: ~Automatyk