Dzisiaj jest środa 12 grudnia 2018, imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21982) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -2oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prez ... (8)"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (44)

Komisarz wyborczy wygasił mandat radnego Karola Skoczylasa

Dodano: 12.03.2018 07:52
Źródło: LM.pl

Komisarz wyborczy wygasił mandat radnego Karola Skoczylasa. Jego miejce zajmie Jakub Eltman.

Sprawa sięga ubiegłego roku, kiedy to Komitet Obrony Demokracji złożył petycję dotyczącą wygaszenia mandatu Karola Skoczylasa. Chodziło o firmę radnego, która świadczyła usługi w miejskich spółkach i placówkach oświatowych. Radni petycję odrzucili, ale KOD zwróciło się ze skargą do wojewody. Ten, po głębokiej analizie i opiniach prawnych, wezwał Radę Miasta Konina do wygaszenia mandatu Karola Skoczylasa.

Podczas ostatniej sesji, radni mieli nad tym tematem się pochylić. Nie musieli. Okazało się, że Karol Skoczylas sam złożył mandat. W oświadczeniu, które przesłał do przewodniczącego rady podniósł, że nie czuje się winny i nie ma sobie nic do zarzucenia. Chce natomiast przerwać zamieszanie jakie powstało wokół jego osoby i partii, którą reprezentuje.

Teraz komisarz wyborczy wygasił mandat radnego Skoczylasa. Jego miejsce w radzie zajmie kolejny z listy z największą liczbą głosów - Jakub Eltman. Najprawdopodobniej złoży on ślubowanie na najbliższej sesji. Rady Miasta.

  • Konin. Komisarz wyborczy wygasił mandat radnego Karola Skoczylasa

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

To już jest koniec... A tak się hucznie zapowiadała kariera polityczna... Co ten KOD narobił najlepszego dla Konina! Mogliśmy mieć wspaniałego prezydenta.
Dodano: 12.03.2018 09:25    Przez: ~bliźniak Kobrzyckiego
Kod robi co chce i mam wrażenie że tego nikt do końca nie kontroluje.
Dodano: 12.03.2018 09:40    Przez: ~Ha
Prezydenta?żartujesz sobie?
Dodano: 12.03.2018 09:41    Przez: ~Olo
Co na to Zofija?Ewidentny brak podnóżka.
Dodano: 12.03.2018 11:07    Przez: ~ach ach ach.
karolu czas wracac do macierzy czyli do wsi brzezno miejskie salony nie dla ciebie i tak powinno byc juz dawno
Dodano: 12.03.2018 11:52    Przez: ~anty
Ale go podeszli? Masz robote dla miasta,ale jestes na smyczy....a potem kod zglasza nieprawidłowości ....a instrukcje dostali od kolegow sali sesyjnej.dzis trzeba byc ostroznym wobec kolwgow i miec oczy.na 4 strony swiata..
Dodano: 12.03.2018 10:56    Przez: ~Kot chodzi swoimi drogami
Dziekuje za dobry news.
Dodano: 12.03.2018 11:06    Przez: ~Pn
Dzisiaj można najuczciwszego człowieka w podstępny sposób zniszczyć. Dlaczego człowiek człowiekowi bywa wilkiem, prawdziwi chrześcijanie by tak nie postąpili. Nie jestem w temacie, nie znam sedna sprawy, po czyjej stronie leży wina, a kto przedstawia prawdę w tym sporze, ale czy KOD, który jest tak bardzo anty pisowski w tak łatwy sposób może zniszczyć karierę polityka ?
Dodano: 12.03.2018 12:25    Przez: ~Symp. PiS
kod mu nie doradzal sam sie wychylil bo chcial reklame dla firmy a reklama kosztuje to teraz dostal rachuek
Dodano: 12.03.2018 13:32    Przez: ~ anty
Ze jak? Zobacz co chrześcijanie wypisuja pod artykulami ma tym LMie, ile jadu, żółci, złości, zazdrości etc wylewaja na innych. Szkoda słów.
Dodano: 12.03.2018 22:22    Przez: ~Pn
P.S. Jak pisior cos przeskrobie to zawsze winny jest albo KOD albo PO albo komuchy. Nigdy nie jest winny on sam. Ech.... A wracajac do tego dobregoo chrzescijanina, o ktorym wspominasz, czy można wg ciebie zaliczyc do niego tego od "zdrsdzieckich mord"?
Dodano: 13.03.2018 06:56    Przez: ~Pn
Zobacz @Symp. PiS, co robia twoi "prawdziwi chrześcijanie: "Na rocznicę wstąpienia Polski do NATO MON opublikowało krótki klip. Pojawia się w nim prezydent Duda i minister Błaszczak, nie widzimy za to Geremka, Kwaśniewskiego i Buzka. - Niedługo się dowiemy, że strajk w Stoczni Gdańskiej prowadził Lech Kaczyński - skomentował Bronisław Komorowski." oraz "Było trzech [Geremek, Kwaśniewski i Buzek] głównych bohaterów naszego wstąpienia do NATO. Można robić różne sztuczki, ale ich wymazać się nie da - stwierdza z kolei były wiceminister obrony Janusz Zemke."
Dodano: 13.03.2018 09:22    Przez: ~Pn

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.