Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21116) SPORT FORUM FIRMY (5247) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 8oC
Jutropogoda
8 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Silny wiatr z prędkością do 40 km/h z porywymi do 90 km/h

Polecamy:

Konin. Strażacy usunęli obrączkę z opuchniętego palca kobiety

Dodano: 12.03.2018 11:05
Źródło: LM.pl

Konińscy strażacy po raz kolejny musieli zmierzyć się z nietypowym problemem.

Wczoraj przed godz. 23:00 do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Koninie zgłosiła się kobieta, której opuchnięty palec uniemożliwiał zdjęcie obrączki. Mundurowi na szczęście i z takimi kłopotami radzą sobie doskonale. Uwolnili palec koninianki specjalną przecinarką do obrączek.

To kolejny taki przypadek w tym roku. Ostatnio strażacy pomogli usunąć obrączkę pod koniec stycznia i jak podkreśla Sebastian Andrzejewski, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, mundurowi znowu udowodnili, że dają sobie radę nawet w tak nietypowych sytuacjach.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

masakra z tymi obraczkami to chyba czwarty lub piaty przypadek ciekawe czy za rok straz bedzie musiala naprawiac zlamanych tipsow bo usluga za darmo zlotnik za zdjecie obraczki bierze kase a straz robi to za darmo
Dodano: 12.03.2018 11:41    Przez: ~anty
Czyżby kobiety wymyśliły sposób na podryw strażaków , na pewno umią gasić wszystko !!!!
Dodano: 12.03.2018 14:42    Przez: ~M..k
Kobiety są obecnie nie wykształcone,ale w takiej wiedzy jak być dobrą żoną i matką. Zostały zwiedzione i stały się ofiarą co do swojej roli. Rozwodzą się z Polakami. Następnie, dalej się łudząc wybierają jakiś murzynów, Turków czy Arabów. Patologia.
Dodano: 12.03.2018 11:40    Przez: ~Artysta
wincyj ciastek. To niczyja wina że w dniu ślubu wazy 55kg a 5 lat po 85 kg...
Dodano: 12.03.2018 12:02    Przez: ~zenek
To w Koninie staje się typowe właśnie :-)
Dodano: 12.03.2018 11:35    Przez: ~eff

KOMENTARZE

Straż Pożarna uniwersalna. Co te kobiety wyrabiają, rozwodzą się i potem mają problemy z obrączkami, czy nie lepiej być wierną mężowi do końca życia ?
Dodano: 12.03.2018 11:27    Przez: ~Mężczyzna
Kobiety są obecnie nie wykształcone,ale w takiej wiedzy jak być dobrą żoną i matką. Zostały zwiedzione i stały się ofiarą co do swojej roli. Rozwodzą się z Polakami. Następnie, dalej się łudząc wybierają jakiś murzynów, Turków czy Arabów. Patologia.
Dodano: 12.03.2018 11:40    Przez: ~Artysta
masakra z tymi obraczkami to chyba czwarty lub piaty przypadek ciekawe czy za rok straz bedzie musiala naprawiac zlamanych tipsow bo usluga za darmo zlotnik za zdjecie obraczki bierze kase a straz robi to za darmo
Dodano: 12.03.2018 11:41    Przez: ~anty
Mąż też powinnien być wierny swojej kobiecie
Dodano: 12.03.2018 15:31    Przez: ~Ha
Ha, a co Twój Cię zdradza, czy rzucił Cię dla młodszej i ładniejszej ?
Dodano: 12.03.2018 17:05    Przez: ~Pytam
Takiemu jak Ty - nie!
Dodano: 13.03.2018 00:50    Przez: ~Kobieta
A wkładki wewnątrzmaciczne tyż usuwają ?
Dodano: 13.03.2018 17:10    Przez: ~ospe
To w Koninie staje się typowe właśnie :-)
Dodano: 12.03.2018 11:35    Przez: ~eff
Ja nie mam męża po pierwsze a po drugie małżonkowie powinni sobie być wierni,dlaczego tylko ma to obowiązywać kobiety ,facetów także, panie Pytam.Z tego wniosek że aprobujesz zdrady
Dodano: 12.03.2018 17:32    Przez: ~Ha
Każda DZIWKA i facet powinni być sobie wierni.
Dodano: 13.03.2018 06:00    Przez: ~kobieta
Ciekawe ile kosztuje taka usługa ?? czy mają cennik na takie usługi ?? W jaki sposób zapłaciła ??
Dodano: 12.03.2018 11:38    Przez: ~Mundek
Czyżby kobiety wymyśliły sposób na podryw strażaków , na pewno umią gasić wszystko !!!!
Dodano: 12.03.2018 14:42    Przez: ~M..k
geicemikaellp5@gmail.com
Dodano: 12.03.2018 12:00    Przez: ~geice12345678
geicemikaellyp5@gmail.com
Dodano: 12.03.2018 12:02    Przez: ~geice12345678
wincyj ciastek. To niczyja wina że w dniu ślubu wazy 55kg a 5 lat po 85 kg...
Dodano: 12.03.2018 12:02    Przez: ~zenek
p***rzielisz głupoty. Jestem facetem, nigdy nie nosiłem biżuterii, więc nie wiedziałem, że mi palce też puchną. U jubilera mierzyłem obrączkę, było OK. Na ślubie też. A miesiąc później jak się zrobiło ciepło (lipiec) to mi palce spuchły, że ledwo ją ściągnąłem. Powiększyłem o 2 rozmiary, ale nieraz i tak przekładam na lewą rękę. U kobiet w ciąży palce też puchną.
Dodano: 13.03.2018 07:41    Przez: ~sam jesteś ciastka
Dlatego nie noszę obrączki ;-)
Dodano: 12.03.2018 12:07    Przez: ~agniecha
Kto płaciłby odszkodowanie gdyby strażak obciął paznokieć z obrączką? Z butami proszę do szewca.
Dodano: 12.03.2018 12:49    Przez: ~pleban
Ja tam zaufanie do mundurowych i powierzyłabym palec, gdyby była taka potrzeba
Dodano: 12.03.2018 13:04    Przez: ~ufna
Oby nie całą rękę przy okazji.
Dodano: 12.03.2018 14:40    Przez: ~pleban
Za mocno wzięła kobiecina słowa tego ćwierć główka erwina ,,tak trzymać i nie popuszczać "
Dodano: 12.03.2018 14:47    Przez: ~Urlich von Jungingen
erwin to jest lewackie "ziółko", a przecież mógłby być porządnym człowiekiem.
Dodano: 12.03.2018 17:11    Przez: ~Edek
Mistrzu krzyżacki - obrażasz - a to nieładnie -po komentarzu widać ,że jesteś grzesznikiem typowym przedstawicielem otumanionego przez kler plebsu !!! Plebanii nie udzielajcie mu rozgrzeszenia !!!
Dodano: 12.03.2018 18:30    Przez: ~erwin
z nieopuchniętych też usuwają tylko w Garażu .......................